Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Vracení blinkrů - Favorit
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=13&t=6887
Stránka 1 z 1

Autor:  Nepér [ 12.10.07, 13:27 ]
Předmět příspěvku:  Vracení blinkrů - Favorit

Takže po špatné zkušenosti s novými umělohmotnýmy nesmysly jsem je podlě něčí rady (michalkatka?) naložil asi na den do silikonového oleje. Včera odešla jedna strana :( ani ne po 1000 km a dvou měsících. Ještě mám dvě ty packy, co jsou naloženy asi 2 měsíce (koupil jsem tenkrát 4 do zásoby :) ). Uvidím, jak dlouho vydrží. Neexistuje něco, čím nahradit ty lámající se nesmysly?

Autor:  michalkatka [ 12.10.07, 14:42 ]
Předmět příspěvku:  Re: Vracení blinkrů - Favorit

Nepér píše:
Takže po špatné zkušenosti s novými umělohmotnýmy nesmysly jsem je podlě něčí rady (michalkatka?) naložil asi na den do silikonového oleje. Včera odešla jedna strana :( ani ne po 1000 km a dvou měsících. Ještě mám dvě ty packy, co jsou naloženy asi 2 měsíce (koupil jsem tenkrát 4 do zásoby :) ). Uvidím, jak dlouho vydrží. Neexistuje něco, čím nahradit ty lámající se nesmysly?


no, tak to si nenatrafil, potom ti poradím jedine originál... mne zatiať funguje...
mňa napadlo či by sa to nedalo vyrobiť s hliníku :?: to by bola taká modelárčina :wink:

Autor:  David [ 12.10.07, 17:46 ]
Předmět příspěvku:  Re: Vracení blinkrů - Favorit

Nepér píše:
Takže po špatné zkušenosti s novými umělohmotnýmy nesmysly jsem je podlě něčí rady (michalkatka?) naložil asi na den do silikonového oleje. Včera odešla jedna strana :( ani ne po 1000 km a dvou měsících. Ještě mám dvě ty packy, co jsou naloženy asi 2 měsíce (koupil jsem tenkrát 4 do zásoby :) ). Uvidím, jak dlouho vydrží. Neexistuje něco, čím nahradit ty lámající se nesmysly?
To nebude těma caplikami taky se mi to stávalo ta páčka byla už vyběhaná a šla ťíž než má jít koupil jsem celou novou a mám klid.

Autor:  Kaliban123 [ 13.10.07, 17:20 ]
Předmět příspěvku: 

Já ty nesmysly nahradil rovnou lukasama z feldy komplet jsou mnohem lepší a nevypadá to že se ta páčka každou chvíli ulomí.

Autor:  DRYVER [ 14.10.07, 19:14 ]
Předmět příspěvku: 

Kaliban123 píše:
Já ty nesmysly nahradil rovnou lukasama z feldy komplet jsou mnohem lepší a nevypadá to že se ta páčka každou chvíli ulomí.


Copak od fava pasuji lukasy z feldy?? Podle me pak budes mit jinou vzdalenost pacek od volantu a taky asi i uchyceni nebude presne vychazet - nebo se pletu??

Autor:  Kaliban123 [ 14.10.07, 20:56 ]
Předmět příspěvku: 

DRYVER píše:
Kaliban123 píše:
Já ty nesmysly nahradil rovnou lukasama z feldy komplet jsou mnohem lepší a nevypadá to že se ta páčka každou chvíli ulomí.


Copak od fava pasuji lukasy z feldy?? Podle me pak budes mit jinou vzdalenost pacek od volantu a taky asi i uchyceni nebude presne vychazet - nebo se pletu??


Je to úplně v pohodě vzdálenost už nevím možná je jiná ale dá se na to v klidu zvyknout byla to jedna z prvních věcí co jsem vyměnil na svém fáčku po vzoru bývalé škody 120 která šla do světa. Uchycení je v pohodě musíš to koupit i s držákem nebo ho koupit v krči je ted za 150kč. Jo a musí to být lukasy ze staré feldy. Prostě je to pohoda lahoda

Autor:  slovacek.milos [ 15.10.07, 18:05 ]
Předmět příspěvku:  Re: Vracení blinkrů - Favorit

Nepér píše:
Takže po špatné zkušenosti s novými umělohmotnýmy nesmysly jsem je podlě něčí rady (michalkatka?) naložil asi na den do silikonového oleje. Včera odešla jedna strana :( ani ne po 1000 km a dvou měsících. Ještě mám dvě ty packy, co jsou naloženy asi 2 měsíce (koupil jsem tenkrát 4 do zásoby :) ). Uvidím, jak dlouho vydrží. Neexistuje něco, čím nahradit ty lámající se nesmysly?



se nenervuj a kup nový, taky jsem zkoušel kde co jak se to začne pořád lámat vyhodit, vybrušoval jsem i zuby aby to mělo menší odpor při vracení k ničemu nový miloš

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/