| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Vracení blinkrů - Favorit https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=13&t=6887 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Nepér [ 12.10.07, 13:27 ] |
| Předmět příspěvku: | Vracení blinkrů - Favorit |
Takže po špatné zkušenosti s novými umělohmotnýmy nesmysly jsem je podlě něčí rady (michalkatka?) naložil asi na den do silikonového oleje. Včera odešla jedna strana |
|
| Autor: | michalkatka [ 12.10.07, 14:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vracení blinkrů - Favorit |
Nepér píše: Takže po špatné zkušenosti s novými umělohmotnýmy nesmysly jsem je podlě něčí rady (michalkatka?) naložil asi na den do silikonového oleje. Včera odešla jedna strana no, tak to si nenatrafil, potom ti poradím jedine originál... mne zatiať funguje... mňa napadlo či by sa to nedalo vyrobiť s hliníku |
|
| Autor: | David [ 12.10.07, 17:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vracení blinkrů - Favorit |
Nepér píše: Takže po špatné zkušenosti s novými umělohmotnýmy nesmysly jsem je podlě něčí rady (michalkatka?) naložil asi na den do silikonového oleje. Včera odešla jedna strana |
|
| Autor: | Kaliban123 [ 13.10.07, 17:20 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Já ty nesmysly nahradil rovnou lukasama z feldy komplet jsou mnohem lepší a nevypadá to že se ta páčka každou chvíli ulomí. |
|
| Autor: | DRYVER [ 14.10.07, 19:14 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kaliban123 píše: Já ty nesmysly nahradil rovnou lukasama z feldy komplet jsou mnohem lepší a nevypadá to že se ta páčka každou chvíli ulomí. Copak od fava pasuji lukasy z feldy?? Podle me pak budes mit jinou vzdalenost pacek od volantu a taky asi i uchyceni nebude presne vychazet - nebo se pletu?? |
|
| Autor: | Kaliban123 [ 14.10.07, 20:56 ] |
| Předmět příspěvku: | |
DRYVER píše: Kaliban123 píše: Já ty nesmysly nahradil rovnou lukasama z feldy komplet jsou mnohem lepší a nevypadá to že se ta páčka každou chvíli ulomí. Copak od fava pasuji lukasy z feldy?? Podle me pak budes mit jinou vzdalenost pacek od volantu a taky asi i uchyceni nebude presne vychazet - nebo se pletu?? Je to úplně v pohodě vzdálenost už nevím možná je jiná ale dá se na to v klidu zvyknout byla to jedna z prvních věcí co jsem vyměnil na svém fáčku po vzoru bývalé škody 120 která šla do světa. Uchycení je v pohodě musíš to koupit i s držákem nebo ho koupit v krči je ted za 150kč. Jo a musí to být lukasy ze staré feldy. Prostě je to pohoda lahoda |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 15.10.07, 18:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Vracení blinkrů - Favorit |
Nepér píše: Takže po špatné zkušenosti s novými umělohmotnýmy nesmysly jsem je podlě něčí rady (michalkatka?) naložil asi na den do silikonového oleje. Včera odešla jedna strana se nenervuj a kup nový, taky jsem zkoušel kde co jak se to začne pořád lámat vyhodit, vybrušoval jsem i zuby aby to mělo menší odpor při vracení k ničemu nový miloš |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|