Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Kam se světlama
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=13&t=6998
Stránka 1 z 1

Autor:  fux.dggn [ 17.10.07, 20:27 ]
Předmět příspěvku:  Kam se světlama

Zdarec, mam tu otázku asi hlavně pro majitele felicií 98+, měl sem tam přidělané světla wesem 2HO tak, že sem měl přivařenou jakousi rozpěru z pásoviny (tl.: asi3mm) mezi držáky masky, pak jsem měl proříznutá na každě straně dvě žebra masky a světla byla těmito otvory připevněna k té rozpěrce. Mam novou masku od milotecu a váhám jestli mám světla připevnit stejným způsobem. Klidně zase navařim tu rozpěru a provrtám novou masku, ale jde o to, že světla wesem 2HO sou trochu těžší a třásla se. Tak poraďte kdokoliv, jestli jste neviděli nějaké lepší připevnění. Nezavrhuju i nějakou decentní rampu, když budete znát někoho, kdo mi jí udělá nebo prodá za nějaký přijatelný obnos. Zatim díky

Autor:  slovacek.milos [ 19.10.07, 16:39 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kam se světlama

fux.dggn píše:
Zdarec, mam tu otázku asi hlavně pro majitele felicií 98+, měl sem tam přidělané světla wesem 2HO tak, že sem měl přivařenou jakousi rozpěru z pásoviny (tl.: asi3mm) mezi držáky masky, pak jsem měl proříznutá na každě straně dvě žebra masky a světla byla těmito otvory připevněna k té rozpěrce. Mam novou masku od milotecu a váhám jestli mám světla připevnit stejným způsobem. Klidně zase navařim tu rozpěru a provrtám novou masku, ale jde o to, že světla wesem 2HO sou trochu těžší a třásla se. Tak poraďte kdokoliv, jestli jste neviděli nějaké lepší připevnění. Nezavrhuju i nějakou decentní rampu, když budete znát někoho, kdo mi jí udělá nebo prodá za nějaký přijatelný obnos. Zatim díky


já bych to oprdnul raději bych řešil lepší svítivost těch původních a co se mi třeba líbilo tak ty dálkové byly pod maskou před chladičem obdélníkové rampa by měla být zas homologovanám, třeba jsem řešil světla pro denní svícení za rozumnou cenu byly kulatá a to tam nikde nepasuje a hranaté ty jdou dát dole vedle spz ale byly zas za čtverku to bych za to nedal tak čekám až někdo vyrobí hranatá za 600 miloš

Autor:  Šemik [ 19.10.07, 16:58 ]
Předmět příspěvku: 

Miloši, ale hranaté SPDSky existují, vyrobce je wesem. Pár stojí bohatě do 500kč :D Jsou stejného tvaru jako mám na Rapidu mlhovky a dálkové.. :wink:

Autor:  Šemik [ 19.10.07, 17:02 ]
Předmět příspěvku: 

To jsou ony :D

http://shop.wesem.com/go/_info/?idc="7_6663"&sess_id=e564f7bfb6c4834c5cd15a12cf24dc9a

Autor:  slovacek.milos [ 20.10.07, 19:04 ]
Předmět příspěvku: 

Šemik píše:
To jsou ony :D

http://shop.wesem.com/go/_info/?idc="7_6663"&sess_id=e564f7bfb6c4834c5cd15a12cf24dc9a


jo dík já jsem to řešil před rokem a prostě pořád jsem narážel na kulaté pak jsem sehnal parádní co mi pasujou vedle spz zase jsou namodralé a nejsou homologované , pětikilo to je v poho a naperu to místo mlhovek, to rozvěcení mám, po startu za dvě vteřiny to maká se mi to válí po dílně, no díky miloš

Autor:  DRYVER [ 21.10.07, 00:16 ]
Předmět příspěvku:  Re: Kam se světlama

fux.dggn píše:
Zdarec, mam tu otázku asi hlavně pro majitele felicií 98+, měl sem tam přidělané světla wesem 2HO tak, že sem měl přivařenou jakousi rozpěru z pásoviny (tl.: asi3mm) mezi držáky masky, pak jsem měl proříznutá na každě straně dvě žebra masky a světla byla těmito otvory připevněna k té rozpěrce. Mam novou masku od milotecu a váhám jestli mám světla připevnit stejným způsobem. Klidně zase navařim tu rozpěru a provrtám novou masku, ale jde o to, že světla wesem 2HO sou trochu těžší a třásla se. Tak poraďte kdokoliv, jestli jste neviděli nějaké lepší připevnění. Nezavrhuju i nějakou decentní rampu, když budete znát někoho, kdo mi jí udělá nebo prodá za nějaký přijatelný obnos. Zatim díky


Kdyz rikas ze se ti svetla trasly a koupil sis novou "tuningovou" maskou od milotecu, tak se na ne vykasi, nedavej je tam a radis je prodej nebo vyuzij nejak jinak.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/