| Autor |
Zpráva |
|
b-risek
Registrován: 21.10.07, 09:17 Příspěvky: 24
|
 brzdovky....
u rapida me nesvyti brzdovky co s tim??? nebo na co se kouknou driv?
|
| 21.10.07, 20:06 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Viz elektrika, brzdovky jsou taky pres první pojistku 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 21.10.07, 20:10 |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
Zarovky, kabely u svetel, patice jestli nejsou zoxidovany, spinac u pedalu.
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 21.10.07, 20:11 |
|
 |
|
CROWACK
Registrován: 4.3.07, 22:36 Příspěvky: 10254 Bydliště: kósek vod Jevička
|
Pokud jezdíš hodně s vlekem, tak se rád spálí spínač u pedálu, pač přes něj teče moc velkej proud...já sem ho takhle měnil dvakrát, než jsem to dal přes relé...jinak viz výše, většinou pojistka č.1-to potom ani netroubí klakson atd...
_________________ "Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org
|
| 21.10.07, 23:54 |
|
 |
|
Radic
Registrován: 19.5.07, 16:50 Příspěvky: 3202 Bydliště: Bánov (okr. Uh. Hradiště)
|
CROWACK píše: Pokud jezdíš hodně s vlekem, tak se rád spálí spínač u pedálu, pač přes něj teče moc velkej proud...já sem ho takhle měnil dvakrát, než jsem to dal přes relé...jinak viz výše, většinou pojistka č.1-to potom ani netroubí klakson atd...
jak složité je vyměnit ten spínač? mám tam ty dvojvlákna tedyže 84W na spínač bez vozíku...s vozíkem radši nechci ani jet nebo mě to celé umře  relé cvaká a to je ble (tímto se omlouvám šemíkovi že sem jej včera mystifikoval "necvakacím" relé...to co mám taky cvaká  ) chci tichý chod jako do teď ale zase aby se mě to někde nevysypalo 
_________________ Škoda 135 Rapid Ford S-max TDCi Volvo S60 AWDoff 2.4T Škoda 742 Forever Team Škoda TW Coupe Club
|
| 22.10.07, 10:36 |
|
 |
|
Martin
Registrován: 24.3.06, 19:10 Příspěvky: 3694 Bydliště: Vysočina
|
Výměna je jednoduchá, jen je tam horší přístup. Já jezdím s vlekem celkem často a nestalo se mi, že bych musel spínač někdy měnit. Pokud chceš dát relátko a nechceš ho slyšet, tak ho dej dozadu. 
_________________ ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená
|
| 22.10.07, 10:40 |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
Zajimave ze me odesel spinac zrovna na aute ktery nema kouli a naopak to co ma kouli tak bez problemu
Tak tedy nedavejte rele ale vykonny tranzistor ... 
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 22.10.07, 11:54 |
|
 |
|
Martin
Registrován: 24.3.06, 19:10 Příspěvky: 3694 Bydliště: Vysočina
|
A nebo IGBT.
To potom bude ještě méně spolehlivé, než ten spínač.
_________________ ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená
|
| 22.10.07, 12:26 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Martin píše: Výměna je jednoduchá, jen je tam horší přístup. Já jezdím s vlekem celkem často a nestalo se mi, že bych musel spínač někdy měnit. Pokud chceš dát relátko a nechceš ho slyšet, tak ho dej dozadu. 
Tim si nepomuze, na volnobeh to cvakani stejne dobre uslysi  proto jsem ho dnes z Rapida vyndal a udelal zase klasicky na spinac 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 22.10.07, 22:15 |
|
 |
|
Jakub_Simir
Registrován: 28.6.07, 17:33 Příspěvky: 655 Bydliště: Heřmanův Městec
|
Hele pokud jsi stale neprisel na to cim to je tak sem to delal nedavno. Proste si vem multimetr(pokud nemas tak si myslim ze nekdo z tvych kamosu ti pujci) no a proste jed po kabelu. Koukni se jestli ti jde napeti do spinace a pak pri seslapnuti i z nej pokud ano tak jdi dale.
_________________ Škoda 120L 1983 / Fa 136 prostě "UŽOVKA" Škoda 110R 1974 - viewtopic.php?f=19&t=7102 Škoda 110R 1980 Škoda felicia 1.6 GLX 1995
Zakladatel Coupé clubu TW Škoda 742 a 718K Forever Team
|
| 22.10.07, 22:24 |
|
 |
|
Radic
Registrován: 19.5.07, 16:50 Příspěvky: 3202 Bydliště: Bánov (okr. Uh. Hradiště)
|
tak sem tam to relé dal...a že to cvaká tak s tím nic nenadělám  aspoň zachráním spínač když zapřahnu vozejka. Ale věřím že nejaký rok by to vydrželo i bez relé. Při použití vozíku sem mohl odpojit žárovky. Ale zatím to nechám tak a uvídím jak moc mě to bude srát 
_________________ Škoda 135 Rapid Ford S-max TDCi Volvo S60 AWDoff 2.4T Škoda 742 Forever Team Škoda TW Coupe Club
|
| 22.10.07, 23:32 |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
Radic píše: tak sem tam to relé dal...a že to cvaká tak s tím nic nenadělám  aspoň zachráním spínač když zapřahnu vozejka. Ale věřím že nejaký rok by to vydrželo i bez relé. Při použití vozíku sem mohl odpojit žárovky. Ale zatím to nechám tak a uvídím jak moc mě to bude srát 
Aspon vis ze kdyz to cvakne tak facha ten spinac u pedalu ... u svyho auta sem na to prisel nahodou  Docela blba zavada.
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 23.10.07, 19:36 |
|
 |
|
CROWACK
Registrován: 4.3.07, 22:36 Příspěvky: 10254 Bydliště: kósek vod Jevička
|
Matthes píše: Radic píše: tak sem tam to relé dal...a že to cvaká tak s tím nic nenadělám  aspoň zachráním spínač když zapřahnu vozejka. Ale věřím že nejaký rok by to vydrželo i bez relé. Při použití vozíku sem mohl odpojit žárovky. Ale zatím to nechám tak a uvídím jak moc mě to bude srát  Aspon vis ze kdyz to cvakne tak facha ten spinac u pedalu ... u svyho auta sem na to prisel nahodou  Docela blba zavada.
To teda. Přesně tak, to relé funguje jako akustická signalizace funkce brzdovýho světla, nebejt toho, tak nezjistím spálenou první pojistku po týdnu ale až za rok na technické...  nefunguje teda na spálený vlákna ale tam ti většinou svítí aspoň jedno...
_________________ "Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org
|
| 23.10.07, 22:02 |
|
 |
|
Radic
Registrován: 19.5.07, 16:50 Příspěvky: 3202 Bydliště: Bánov (okr. Uh. Hradiště)
|
CROWACK píše: ...ale tam ti většinou svítí aspoň jedno... v mém případě tři  ale zase je tam jen kontrast a né rozsvícení uplně ze tmy
_________________ Škoda 135 Rapid Ford S-max TDCi Volvo S60 AWDoff 2.4T Škoda 742 Forever Team Škoda TW Coupe Club
|
| 23.10.07, 22:12 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|