| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| demontáž a montáž přední mlhovka favo https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=13&t=8785 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Vít [ 30.1.08, 21:59 ] |
| Předmět příspěvku: | demontáž a montáž přední mlhovka favo |
otravuju s kravinou, ale nemám čas to zkoumat, ráno musím vstát, ustrojit fofrem auto /předek je po bouračce/ a jak vyleze puchejř, tak musím nutně jet, no potřebuju z nárazníku demontovat zbytek rozbitý mlhovky a dát tam jinou, abych nedráždil chlupatý, je s tím nějakej problém? nikdy jsem to neměnil, tak abych to nezkoumal hodinu zbytečně |
|
| Autor: | DRYVER [ 30.1.08, 22:04 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: demontáž a montáž přední mlhovka favo |
Vít píše: otravuju s kravinou, ale nemám čas to zkoumat, ráno musím vstát, ustrojit fofrem auto /předek je po bouračce/ a jak vyleze puchejř, tak musím nutně jet, no potřebuju z nárazníku demontovat zbytek rozbitý mlhovky a dát tam jinou, abych nedráždil chlupatý, je s tím nějakej problém? nikdy jsem to neměnil, tak abych to nezkoumal hodinu zbytečně Musis sundat sklo - to drzi na 2 sroubech po boku, pak vytahnes parabolu a pod ni uvidis sroubek kterym je mlhovka pripevnena. Ta hlavicka sroubku je zalita v plaste, ale vetsinou se protoci, tak to musi nejak hlidat. Matka sroubku by mela byt zezadu narazniku. Snad sem to popsal spravne. |
|
| Autor: | Vít [ 30.1.08, 22:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
aha... no budu to mít jednodušší, sklo i parabola je už vyndaná, to zůstalo někde ve sněhu... snad z toho ten zbytek půjde vyrvat nějak rozumně dík |
|
| Autor: | michalkatka [ 31.1.08, 09:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
keď potrebuješ vymeniť tak najlepšie zohnať ten typ čo tam bol a vymeniť iba sklo, prípadne aj parabolu, ten spodok tam nechaj.... |
|
| Autor: | Vít [ 31.1.08, 11:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
stejný typ jsem nesehnal, ono to nevadí, spodek je taky KO, mám dva kusy čehosi s názvem DIAMOND |
|
| Autor: | michalkatka [ 31.1.08, 22:39 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vít píše: stejný typ jsem nesehnal, ono to nevadí, spodek je taky KO, mám dva kusy čehosi s názvem DIAMOND však to je klasika, aj napodobeniny z Polska tam presne pasujú, je to presná kópia, ja som to tiež menil kôli prasknutému sklu... |
|
| Autor: | Vít [ 31.1.08, 22:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no jo, však jo, jeden kus za stovku, když budou špatný, velká škoda nevznikne |
|
| Autor: | michalkatka [ 31.1.08, 22:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vít píše: no jo, však jo, jeden kus za stovku, když budou špatný, velká škoda nevznikne však tak to aj beriem, ani mi nebude ľúto vŕtať do parabol dieru na výbojku.... |
|
| Autor: | DRYVER [ 1.2.08, 23:23 ] |
| Předmět příspěvku: | |
michalkatka píše: Vít píše: no jo, však jo, jeden kus za stovku, když budou špatný, velká škoda nevznikne však tak to aj beriem, ani mi nebude ľúto vŕtať do parabol dieru na výbojku.... Vybojku na co?? na stroboskopy co sis nadelil na vanoce?? |
|
| Autor: | michalkatka [ 2.2.08, 11:02 ] |
| Předmět příspěvku: | |
DRYVER píše: michalkatka píše: Vít píše: no jo, však jo, jeden kus za stovku, když budou špatný, velká škoda nevznikne však tak to aj beriem, ani mi nebude ľúto vŕtať do parabol dieru na výbojku.... Vybojku na co?? na stroboskopy co sis nadelil na vanoce?? jj, bude trocha počasie a čas a idem na to.... |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|