|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 9 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
fert.j
Registrován: 25.10.06, 13:30 Příspěvky: 544 Bydliště: Praha
|
 STK
nazdar odbordelnici co musim udelat abych prolezl legalne technickou s timhle strojem nechces e mi z toto vyndavat moc veci
http://skoda-virt.cz/cz/auta/favorit-a- ... 136/88715/
|
| 19.5.08, 12:27 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Jestli jsou kola v TP, tak nevidím důvod aby tě nepustili 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 19.5.08, 12:32 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
dej si tam nějaký normálnější kola a odpoj ty fanfáry a nevidím nic špatnýho, maximálně emise, a ty si domuvíš
|
| 19.5.08, 12:32 |
|
 |
|
fert.j
Registrován: 25.10.06, 13:30 Příspěvky: 544 Bydliště: Praha
|
takze pasy nevadej?kola jsou v TP jen obycejny tyhle jsou sidce 13 ale jsou 6,5palce myslim ale jsou na nich seriovy guma a bez podlozek takze dam seriovy kola.a co ta lizina?a pasy?
|
| 19.5.08, 12:34 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Mají pásy atest? 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 19.5.08, 12:35 |
|
 |
|
fert.j
Registrován: 25.10.06, 13:30 Příspěvky: 544 Bydliště: Praha
|
Šemik píše: Mají pásy atest?  Ecko maj
|
| 19.5.08, 12:36 |
|
 |
|
michalkatka
Registrován: 11.2.06, 15:19 Příspěvky: 19160 Bydliště: SR Bratislavský kraj - Senec
|
kola 6,5 je veľa, v techničáku je max 5,5... myslím, pozri si to
tá lyžina pod autom sa dá dať dole, alebo je napevno? atest tiež zrejme nemá  aj tak by som ju dal dole...
_________________ Škoda Favorit 135(136)(G)Lx 93 LPG klima červeň
Nie je všetko tak ako vyzerá - rozdiel je v technike...
http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=3336
|
| 19.5.08, 12:56 |
|
 |
|
fert.j
Registrován: 25.10.06, 13:30 Příspěvky: 544 Bydliště: Praha
|
michalkatka píše: kola 6,5 je veľa, v techničáku je max 5,5... myslím, pozri si to tá lyžina pod autom sa dá dať dole, alebo je napevno? atest tiež zrejme nemá  aj tak by som ju dal dole... jo lizina drzi na 5 sroubech M10
|
| 19.5.08, 13:05 |
|
 |
|
slovacek.milos
Mistr mechanik
Registrován: 1.3.06, 13:42 Příspěvky: 16256 Bydliště: Strážnice
|
a co zadní sedačky a pásy? to se jim líbit nebude pokud to máš na pět míst, a nebo se na to vyprdní navštiv je v sedum ráno v pondělí odni ti řeknou co se jim nelíbí do tří to doladíš a za korunu v pět odjíždíš na dva roky, pak si to zas domastíš podle sebe a zdar miloš
|
| 19.5.08, 13:44 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 9 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|