| Autor |
Zpráva |
|
Veteranista
Junior TW team
Registrován: 13.4.08, 13:19 Příspěvky: 6030 Bydliště: Těšnovice
|
 Info z evidence vozidel
Přátelé a kamarádi, mám takový problém, jak možná víte renovuji Octavii 1961 a potřeboval bych zjistit, jestli je ještě někde registrovaná, mám jenom SPZ, techničák nemám a ani nevím na koho byla naposled přihlášená.
Nevíte jak zjistím, jestli je ještě přihlášená?Nebo snad nemá někdo nějakýho známýho, který by se mohl na to podívat jak to s ní je, zatím by mi stačil říci ano nebo ne?
Moc díky.
_________________ Octavia 60 & Octavia 61 & 1000MB 67 & M22 1969 & 110LS 75 & 100L 75& M-B 200D 76 & F 127 77 & 120L 77 & 1203COM 80 & F 126p 86 & F 126p 87 & 125L(136L) 89 & O Corsa B 1996 &M-B 212D 98 &motocykly
|
| 19.5.08, 22:41 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Jiri
Registrován: 18.3.07, 20:23 Příspěvky: 4146 Bydliště: okres svitavy,West Yorkshire
|
ja bych rekl ze kdyz zajdes na dopravku nebo jak se to jmenuje...a reknes spz..tak ti to reknou jestli to jeste existuje..nebo ne...kamarad tak zjistoval taky neco...
|
| 19.5.08, 22:58 |
|
 |
|
Jonny
Junior TW team
Registrován: 27.12.07, 21:50 Příspěvky: 2246 Bydliště: Turčianske Teplice ( SR )
|
prides na dopravak vysypes na nich SPZ , urobis na ne smutne oci a mas to
EDIT : neskoro 
_________________ 1) Škoda Rapid 136 . motor XT bude vo vyvoji -> ELEANOR nova kasna jej pristane 2) Škoda 120 GL - Pomrdanč - spotrebak s vyhodami 3) Škoda Fabia 1,2 HTP 47 kW -> ŽLŤAS ňáko ide furt na tri válce 4) Škoda 100 - 71" Model 72" Killec
|
| 19.5.08, 22:59 |
|
 |
|
Dusche
Registrován: 27.1.06, 08:19 Příspěvky: 602 Bydliště: Praha-Zizkov
|
Veteranista> pokud je to prazska SPZ tak ti to mohu zjistit komu to patri
|
| 20.5.08, 07:18 |
|
 |
|
Veteranista
Junior TW team
Registrován: 13.4.08, 13:19 Příspěvky: 6030 Bydliště: Těšnovice
|
J to právě Prostějov (PVV) a já bydlím v Kroměříži, tak nevim jestli mě to tady řeknou.
_________________ Octavia 60 & Octavia 61 & 1000MB 67 & M22 1969 & 110LS 75 & 100L 75& M-B 200D 76 & F 127 77 & 120L 77 & 1203COM 80 & F 126p 86 & F 126p 87 & 125L(136L) 89 & O Corsa B 1996 &M-B 212D 98 &motocykly
|
| 20.5.08, 07:47 |
|
 |
|
Drak
Registrován: 29.8.06, 20:14 Příspěvky: 3060 Bydliště: Olomouc
|
Co to je prokrista za značku? Prostějov se dopracoval tuším jenom na PVI a pak zavedli ten nesmysl s krajem, radši do toho moc neštař, nebo ti to eště zeberou jako kradený, zkus to jedině přes známý.
_________________ Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu
|
| 20.5.08, 16:12 |
|
 |
|
Kristensen
Registrován: 24.2.07, 10:02 Příspěvky: 6765 Bydliště: Česká Třebová
|
Drak píše: Co to je prokrista za značku? Prostějov se dopracoval tuším jenom na PVI a pak zavedli ten nesmysl s krajem, radši do toho moc neštař, nebo ti to eště zeberou jako kradený, zkus to jedině přes známý.
On si spletl písmenko.
_________________ JM AUTO-MOTO
Tak jsem všechno prodal a koupil jsem si ojetou P306 a XJ 900 Div
|
| 20.5.08, 20:01 |
|
 |
|
Veteranista
Junior TW team
Registrován: 13.4.08, 13:19 Příspěvky: 6030 Bydliště: Těšnovice
|
_________________ Octavia 60 & Octavia 61 & 1000MB 67 & M22 1969 & 110LS 75 & 100L 75& M-B 200D 76 & F 127 77 & 120L 77 & 1203COM 80 & F 126p 86 & F 126p 87 & 125L(136L) 89 & O Corsa B 1996 &M-B 212D 98 &motocykly
|
| 20.5.08, 20:21 |
|
 |
|
Jarda S.
Dřevák na focení, neumí ostřit
Registrován: 19.7.06, 20:40 Příspěvky: 27259 Bydliště: Netolice největší prdel v republice
|
Drak píše: Co to je prokrista za značku? Prostějov se dopracoval tuším jenom na PVI a pak zavedli ten nesmysl s krajem, radši do toho moc neštař, nebo ti to eště zeberou jako kradený, zkus to jedině přes známý.
tak řekne že mu to stojí na pozemlu a rád by to řešil s majitelem 
_________________ Nissan Navara D40 Passat 96kw Felda 1.3BMM combi LPG ve stavu klinické smrti čeká na konec
|
| 20.5.08, 20:32 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|