fatal píše:
škodař píše:
... páč mu nakukali takovej píčovyn aby je uplatil ...
Příště bych tam šel s diktafonem v kapse.

to já objevil na úřadě krávu

která když píše na počítači tak čumí

na prsty a píše jak blesk

že občas uhodí a pak čumí do monitoru co tam napsala

, pak to opravuje no dílo

já bych ji poslal dělat na STK brzdu tam by se uplatnila

, nebo do čekárny místo lavic dát válendy, že by se čekající prospal,

fakt kráva vybasvená brzdou TRW

miloš