Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 18:41



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 výměna kastle? 
Autor Zpráva
rejpal

Registrován: 26.4.06, 15:18
Příspěvky: 18477
Příspěvek 
škodař píše:
... páč mu nakukali takovej píčovyn aby je uplatil ...


Příště bych tam šel s diktafonem v kapse. :evil:


23.5.08, 08:41
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Příspěvek Reklama

   
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Registrován: 1.3.06, 13:42
Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
fatal píše:
škodař píše:
... páč mu nakukali takovej píčovyn aby je uplatil ...


Příště bych tam šel s diktafonem v kapse. :evil:


to já objevil na úřadě krávu 8) která když píše na počítači tak čumí :shock: na prsty a píše jak blesk :!: že občas uhodí a pak čumí do monitoru co tam napsala :oops: , pak to opravuje no dílo :arrow: já bych ji poslal dělat na STK brzdu tam by se uplatnila :evil: , nebo do čekárny místo lavic dát válendy, že by se čekající prospal, :roll: fakt kráva vybasvená brzdou TRW :lol: :lol: miloš


23.5.08, 14:08
Profil

Registrován: 3.3.06, 22:13
Příspěvky: 1331
Bydliště: královehradecký kraj
Příspěvek 
čumím, u nás byla akorát nasranej že měl jít na oběd, jěště nám říkal, jestli si ty čísla nechcem přerazit doma, že u nich to stojí 350kč

_________________
š 105 s, 50kw, LPG r.v. 5 - 85


23.5.08, 20:23
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.020s | 10 Queries | GZIP : Off ]