|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 6 ] |
|
Jak na AL 2500?alkoholmetr
| Autor |
Zpráva |
|
romik.kahanec
Registrován: 11.1.08, 10:26 Příspěvky: 154 Bydliště: Hoštejn
|
 Jak na AL 2500?alkoholmetr
Zdravím
Nemáte někdo zkušenosti s detektorem alkoholu AL2500? Po zapnutí se objeví na displeji 0,0,8 potom to odpočítává, a pípne rychle za sebou dvakrát... někdy mi to ukáže číslo, někdy ale nulu. Kdy do toho mám fuknout? Návod nemám
_________________ Škoda 120L-krásná užovka z roku 1978-šípkově červená zvaná Růženka
uživatel Romik.kahanec = uživatel Cames
|
| 4.6.08, 13:46 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Jura
Registrován: 20.8.06, 13:48 Příspěvky: 1430 Bydliště: Brno
|
Mám to doma.....zapnu.... odečítá to čísílka (v hospodě i dost dlouho)pak to zapípá a foukáš a přímo ukazuje a měří (určitou dobu). Pro nejpřesnější měření pořádně fouknout na čidlo tak z 1cm
_________________ Felinka Combi 1.6 GLX
|
| 4.6.08, 19:18 |
|
 |
|
DRYVER
Registrován: 23.8.06, 22:15 Příspěvky: 2939 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
Jura píše: Mám to doma.....zapnu.... odečítá to čísílka (v hospodě i dost dlouho)pak to zapípá a foukáš a přímo ukazuje a měří (určitou dobu). Pro nejpřesnější měření pořádně fouknout na čidlo tak z 1cm
A kolik jsi nafoukal nejvice?? 
_________________ silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS
|
| 4.6.08, 22:25 |
|
 |
|
Jura
Registrován: 20.8.06, 13:48 Příspěvky: 1430 Bydliště: Brno
|
4 promile.... ale to sem určitě asi neměl... ono to už potom měří od dvou promile už bez desetinek takže to ukáže 2 3 nebo 4 promile... potom už to zkrátka není přesný, ale je to sranda....
_________________ Felinka Combi 1.6 GLX
|
| 4.6.08, 22:44 |
|
 |
|
Matthes
Hliník navždy.
Registrován: 20.6.06, 17:43 Příspěvky: 17651 Bydliště: Praha západ
|
A jak to presne funguje? To kdyz si das prcka a okamzite na to fouknes tak ten pristroj strhnes ne?
_________________ Zbrane zabijeji!
Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.
|
| 4.6.08, 22:51 |
|
 |
|
Jura
Registrován: 20.8.06, 13:48 Příspěvky: 1430 Bydliště: Brno
|
Stačí hltnout piva a fouknout a hned to ukáže 4 promile.... má se čekat 20minut...takže 20 minut nepít a nekouřit a pa foukat a pak je to přesné....
_________________ Felinka Combi 1.6 GLX
|
| 4.6.08, 23:05 |
|
 |
|
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 6 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|