Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 09:26



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 fridex v palubě 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 466
Bydliště: Vrchlabí
Příspěvek 
milivay píše:
Roman píše:
milivay píše:
Fakt dík že jsi nám upřesnil pojmy, asi bych jinak na to nepřišel, že to kape????:! Jedu s tím do servisu.


hmmm, taky řešení.... Ale co si asi tak mam myslet, kdyz tady napises "v chladiči voda neubívá jen z nádržky kde je fridex" - pak si asi musim myslet, ze ma oktavka jednu extra nadrzku na fridex a druhou extra na vodu, protoze to z toho primo takhle vyznelo. Oktavie ma jen jednu a leje se tam REDENEJ fridex, nikdy ne koncentrovanej, nebot teplota tuhnuti koncentrovaneho NEredeneho fridexu je pouhych cca -5°C a vsechny jeho vlastnosti jsou v NEredenem stavu horsi nez v nejakem pomeru s vodou!



Mysli si co chceš já jsem jen zjišťoval jesli má někdo ten samej problém a né že se tady bude slovíčkařit??!!


ja jsem nechtel slovickarit ale jenom si ujasnit pojmy, aby sme vsichni vedeli o co jde, kde je konkretni problem a aby sme ti mohli poradit - ale jak je videt oktavy uz jsou "bohuzel" slozitejsi nezli 120cítka a tak se radi tezko, navic kdyz nikdo z nas oktavu zrejme nevlastni. V zadnym pripade jsem nechtel nijak rejpat!!

_________________
LPG a dlouha spajzka :-D:-D:-D 92, orangee 93


14.6.06, 10:13
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   
Příspěvek 
Tak si musíme asi našetřit:)


14.6.06, 10:15
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz