| Autor |
Zpráva |
|
Drak
Registrován: 29.8.06, 20:14 Příspěvky: 3060 Bydliště: Olomouc
|
Golfa 1.6D sme měli jako služebák, a můžu říct, že je to neskutečnej nestor, jediný problémy byly s převodkou řízení, předek je moc težkej a bez serva se strašně těžko točilo a odcházelo ložisko na volantové hřídeli, trochu koroze spodku a nepřesnost kulisy řazení, jinak bez problémů. Teď před půl rokem ho k nám ten borec, co ho koupil dovezl na STK, s tím, že nemá peníze a že to uděláme až je bude mít, uklízíme teď dvůr a auto po půl roce chytlo nadrc, nijak bych se toho nebál.
_________________ Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu
|
| 25.11.07, 19:00 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
stangha
Registrován: 18.2.07, 21:03 Příspěvky: 326 Bydliště: Praha
|
paráda 
_________________ Škoda 130 Rapid r.v. 1987 - motor 136 Favo + LPG ===> Už je prodaný.... a nový majitel ho už stihnul zrušit :-/
Honda Civic 1.4i 16V r.v. 1995 - 55kW
Škoda Fabia I 1.2 HTP r.v. 2004 - 47kW ===> mámy kára
|
| 25.11.07, 20:11 |
|
 |
|
Ondras83
Registrován: 15.11.06, 22:59 Příspěvky: 17411 Bydliště: Stračov (u HK)
|
Drak píše: Teď před půl rokem
čet sem to 2x a docela sem se smál  :D:D:D PEACE 
_________________ "clovek musi mit odvahu to zkurvit"
|
| 25.11.07, 20:36 |
|
 |
|
DRYVER
Registrován: 23.8.06, 22:15 Příspěvky: 2939 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
Hlavni je najit kousek, kterej neni zhnilej, protoze tyhle auta docela rady hnijou...
_________________ silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS
|
| 25.11.07, 20:42 |
|
 |
|
CROWACK
Registrován: 4.3.07, 22:36 Příspěvky: 10254 Bydliště: kósek vod Jevička
|
DRYVER píše: Hlavni je najit kousek, kterej neni zhnilej, protoze tyhle auta docela rady hnijou...
Mám za to, že mi bratránek říkal, že je to celopozink, že reznou jenom zbořeniny. A to co sem psal o té kapotě je pravda, to sem viděl na vlastní oči.
_________________ "Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org
|
| 25.11.07, 21:17 |
|
 |
|
DRYVER
Registrován: 23.8.06, 22:15 Příspěvky: 2939 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
CROWACK píše: DRYVER píše: Hlavni je najit kousek, kterej neni zhnilej, protoze tyhle auta docela rady hnijou... Mám za to, že mi bratránek říkal, že je to celopozink, že reznou jenom zbořeniny. A to co sem psal o té kapotě je pravda, to sem viděl na vlastní oči.
Podle me to celopozink jeste nebude. Sice jsem tech aut nevidel mraky, ale co jsem videl, tak kazdy melo zhnily rozky dveri, prahy ze se to nedalo ani zvednout ... Ale nejspis to byly ty nejstarsi golfy II - uzky narazniky, v prednich dverich sklo na 2 casti...
_________________ silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS
|
| 25.11.07, 21:24 |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|