Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 18:38



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 VW Golf II 
Autor Zpráva

Registrován: 29.8.06, 20:14
Příspěvky: 3060
Bydliště: Olomouc
Příspěvek 
Golfa 1.6D sme měli jako služebák, a můžu říct, že je to neskutečnej nestor, jediný problémy byly s převodkou řízení, předek je moc težkej a bez serva se strašně těžko točilo a odcházelo ložisko na volantové hřídeli, trochu koroze spodku a nepřesnost kulisy řazení, jinak bez problémů. Teď před půl rokem ho k nám ten borec, co ho koupil dovezl na STK, s tím, že nemá peníze a že to uděláme až je bude mít, uklízíme teď dvůr a auto po půl roce chytlo nadrc, nijak bych se toho nebál.

_________________
Už tu nejsem, s fórem mi vlezte na hrb. Co jsem měl rozřešeno dořeště prosím přes drak@drakk.eu


25.11.07, 19:00
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 18.2.07, 21:03
Příspěvky: 326
Bydliště: Praha
Příspěvek 
paráda :D

_________________
Škoda 130 Rapid r.v. 1987 - motor 136 Favo + LPG ===> Už je prodaný.... a nový majitel ho už stihnul zrušit :-/
Honda Civic 1.4i 16V r.v. 1995 - 55kW
Škoda Fabia I 1.2 HTP r.v. 2004 - 47kW ===> mámy kára ;-)


25.11.07, 20:11
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 15.11.06, 22:59
Příspěvky: 17411
Bydliště: Stračov (u HK)
Příspěvek 
Drak píše:
Teď před půl rokem

čet sem to 2x a docela sem se smál :D:D:D:D PEACE :(

_________________
"clovek musi mit odvahu to zkurvit"


25.11.07, 20:36
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 23.8.06, 22:15
Příspěvky: 2939
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek 
Hlavni je najit kousek, kterej neni zhnilej, protoze tyhle auta docela rady hnijou...

_________________
silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS


25.11.07, 20:42
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 4.3.07, 22:36
Příspěvky: 10254
Bydliště: kósek vod Jevička
Příspěvek 
DRYVER píše:
Hlavni je najit kousek, kterej neni zhnilej, protoze tyhle auta docela rady hnijou...

Mám za to, že mi bratránek říkal, že je to celopozink, že reznou jenom zbořeniny. A to co sem psal o té kapotě je pravda, to sem viděl na vlastní oči.

_________________
"Now Kato, warm up the silver hornet!" | crowack@jabber.org


25.11.07, 21:17
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 23.8.06, 22:15
Příspěvky: 2939
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek 
CROWACK píše:
DRYVER píše:
Hlavni je najit kousek, kterej neni zhnilej, protoze tyhle auta docela rady hnijou...

Mám za to, že mi bratránek říkal, že je to celopozink, že reznou jenom zbořeniny. A to co sem psal o té kapotě je pravda, to sem viděl na vlastní oči.


Podle me to celopozink jeste nebude. Sice jsem tech aut nevidel mraky, ale co jsem videl, tak kazdy melo zhnily rozky dveri, prahy ze se to nedalo ani zvednout ... Ale nejspis to byly ty nejstarsi golfy II - uzky narazniky, v prednich dverich sklo na 2 casti...

_________________
silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS


25.11.07, 21:24
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.018s | 10 Queries | GZIP : Off ]