|
|
|
FAQ
• Hledat • Přihlásit se
|
Po čertech zajímavá koncepce...
| Autor |
Zpráva |
|
Serifus
>>Ing. Ředitel Zeměkoule<<
Registrován: 20.12.06, 11:49 Příspěvky: 2633 Bydliště: Praha
|
Hele, ten klip RIHANNA, co to jako je? Ona je Češka? Nebo co? A proč je to točený v "americkým" prostředí a je tam eFko s českou značkou a Rabbit? To jako jel za louži? Nebo co jako?? Nechápu.
_________________ ŠKODA 105L, r.v.1984 - NEJLEPŠÍ KÁRA
EX ŠKODA FAVORIT 136L, r.v.1991
BMW E34 525i, r.v.1994 Plná Palba 11,6l/100km
|
| 20.1.08, 02:21 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
MATTESS
Registrován: 1.1.08, 14:46 Příspěvky: 5654 Bydliště: Plzeň
|
Serifus píše: Hele, ten klip RIHANNA, co to jako je? Ona je Češka? Nebo co? A proč je to točený v "americkým" prostředí a je tam eFko s českou značkou a Rabbit? To jako jel za louži? Nebo co jako?? Nechápu.
Rihanna určitě češka není. Nenatáčelo se to v Čechách?
|
| 20.1.08, 09:33 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Rihanna je z Barbadosu  A ten klip "Shut up and Drive" je myslím točený v USA, a Rabbit tedy jel přes louži. Bylo nějaké výběrové řízení na tenhle klip, chtěli auto s motorem vzadu co umí protočit kola pěkně.. A tu sekundovou scénu kdy tam Rabbit protáčí kolo točili asi 3 hodiny
Víc už o tom z hlavy nevim .. 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 20.1.08, 09:59 |
|
 |
|
Serifus
>>Ing. Ředitel Zeměkoule<<
Registrován: 20.12.06, 11:49 Příspěvky: 2633 Bydliště: Praha
|
A co ta česká značka na tom Ferrari? A to se jim jako vyplatilo přes oceán tahat auto na debilní klip? Bych neřekl kvůli filmu, ale toto...? To tam amíci maj málo zadokolek?
_________________ ŠKODA 105L, r.v.1984 - NEJLEPŠÍ KÁRA
EX ŠKODA FAVORIT 136L, r.v.1991
BMW E34 525i, r.v.1994 Plná Palba 11,6l/100km
|
| 20.1.08, 22:51 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
zadokolek maj dost, ale takovou splácaninu, jako je tohle "auto", by jim z fotek a vyprávění nikdo nevěřil, tak ji museli dovézt na živo.
|
| 20.1.08, 23:18 |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|