| Autor |
Zpráva |
|
Martin91
Registrován: 18.1.07, 15:16 Příspěvky: 4588 Bydliště: Citov Ol.Kraj
|
_________________ Š 100L http://martin91.rajce.idnes.cz/S100_-_Stovecka Š 110R http://martin91.rajce.idnes.cz/Skoda_110R_,,eRko Š 136GL http://martin91.rajce.idnes.cz/Smoula/ Š Favorit, VW Caddy, Octavia III.
|
| 22.10.07, 16:31 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Martin 007
Dezertér
Registrován: 19.11.06, 17:11 Příspěvky: 12402 Bydliště: Pardubice - jihozápadní okolí
|
_________________ Škoda 130 RAPID 1987 - 743.136 "Kdo nemá Rapida jistě život proklíná." UNDER RECONSTRUCTION BMW E46 330xi Touring 2001 - Objem ničím nenahradíš. Zakládající člen Coupé clubu TW Škoda 743 Forever Team Člen klubu ostrých motorů TW
|
| 22.10.07, 16:33 |
|
 |
|
Radic
Registrován: 19.5.07, 16:50 Příspěvky: 3202 Bydliště: Bánov (okr. Uh. Hradiště)
|
já ve škole spal jen jednou a taky sem šel v září...nepadl sem si s učitelem do oka už ve druháku tak mě to hezky vrátil  na u ná se říkalo "někdo září někdo v Září 
_________________ Škoda 135 Rapid Ford S-max TDCi Volvo S60 AWDoff 2.4T Škoda 742 Forever Team Škoda TW Coupe Club
|
| 22.10.07, 17:08 |
|
 |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
já teda kolikrát usnu a vzbudím se až o přestávce, když musím pouštět lidi, co chtějí projít okolo mě...
|
| 22.10.07, 17:35 |
|
 |
|
Martin91
Registrován: 18.1.07, 15:16 Příspěvky: 4588 Bydliště: Citov Ol.Kraj
|
_________________ Š 100L http://martin91.rajce.idnes.cz/S100_-_Stovecka Š 110R http://martin91.rajce.idnes.cz/Skoda_110R_,,eRko Š 136GL http://martin91.rajce.idnes.cz/Smoula/ Š Favorit, VW Caddy, Octavia III.
|
| 22.10.07, 19:01 |
|
 |
|
Lukas
Registrován: 29.1.06, 19:18 Příspěvky: 1471 Bydliště: Karviná / přes týden Zábřeh na Moravě
|
Martin 007 píše: "Kdo nezazáří zazáří v září" - jiná třída si to dala na stužky. MY jsme si dali: "Pusťte mě k tomu, já tomu rozumím !" Jo to byly časy  tedka ta VŠ co já tam dělám ???
jakou VS delas? ja byl na Banske - na strojarne (prisel sem, videl sem, stacilo mi a odesel sem)
tedka sem na VOS diagnostika silnicnich vozidel a nestezuju si ani trochu.
_________________ Škoda 110R r.v. 1972, rallye červená / - šlo do světa
Škoda RAPID 130 r.v. 1987 - rallye červená, Apolla /
Coupé club TW
|
| 23.10.07, 08:53 |
|
 |
|
Martin91
Registrován: 18.1.07, 15:16 Příspěvky: 4588 Bydliště: Citov Ol.Kraj
|
_________________ Š 100L http://martin91.rajce.idnes.cz/S100_-_Stovecka Š 110R http://martin91.rajce.idnes.cz/Skoda_110R_,,eRko Š 136GL http://martin91.rajce.idnes.cz/Smoula/ Š Favorit, VW Caddy, Octavia III.
|
| 23.10.07, 15:27 |
|
 |
|
DRYVER
Registrován: 23.8.06, 22:15 Příspěvky: 2939 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
Lukas píše: tedka sem na VOS diagnostika silnicnich vozidel a nestezuju si ani trochu.
Tu skolu mas v Zabrehu?? Jaky to tam je. Kdyz rikas ze to je diagnostika silnicnich motorovych vozidel - to se ucite jen osobaky nebo vsechno. Neco takoveho by me asi taky bavilo, i kdyz uz toho studoavni mam taky dost tak nevim no.
_________________ silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS
|
| 23.10.07, 16:51 |
|
 |
|
Lukas
Registrován: 29.1.06, 19:18 Příspěvky: 1471 Bydliště: Karviná / přes týden Zábřeh na Moravě
|
DRYVER píše: Lukas píše: tedka sem na VOS diagnostika silnicnich vozidel a nestezuju si ani trochu. Tu skolu mas v Zabrehu?? Jaky to tam je. Kdyz rikas ze to je diagnostika silnicnich motorovych vozidel - to se ucite jen osobaky nebo vsechno. Neco takoveho by me asi taky bavilo, i kdyz uz toho studoavni mam taky dost tak nevim no.
no na vsechno. Jako je to tu v pohode. Ferovi lidi atd. Moc ti toho rict nemuz pac sem v prvaku, ale podle kluku ze tretaku co sem se s nima bavil, tak kdyz se trochu orientujes ve vecech okolo aut, tak nemas problem.
_________________ Škoda 110R r.v. 1972, rallye červená / - šlo do světa
Škoda RAPID 130 r.v. 1987 - rallye červená, Apolla /
Coupé club TW
|
| 29.10.07, 18:02 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|