Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
No tak leonid je prodaný, dali jsme maly TP a ty zelene kraviny o pojistce, bonusy za ten rok žádné nejsou takže to je jedno. ztra zrusime tu pojistku a v patek zajdeme na magistrat s kupni smlouvou a velkym TP a prehlasime to
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
30.10.07, 20:28
Reklama
Reklama
DRYVER
Registrován: 23.8.06, 22:15 Příspěvky: 2939 Bydliště: Rokytnice u Přerova
Šemik píše:
No tak leonid je prodaný, dali jsme maly TP a ty zelene kraviny o pojistce, bonusy za ten rok žádné nejsou takže to je jedno. ztra zrusime tu pojistku a v patek zajdeme na magistrat s kupni smlouvou a velkym TP a prehlasime to
A proc jste ho prodavli jestli se muzu zeptat. Podle tveho popisovani v predchozich tematech jsem mel pocit ze to je skoro srdcova zalezitost a ze s tebou zustane jeste par dlouhych bezporuchovych let.
_________________ silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS
30.10.07, 23:38
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
DRYVER píše:
Šemik píše:
No tak leonid je prodaný, dali jsme maly TP a ty zelene kraviny o pojistce, bonusy za ten rok žádné nejsou takže to je jedno. ztra zrusime tu pojistku a v patek zajdeme na magistrat s kupni smlouvou a velkym TP a prehlasime to
A proc jste ho prodavli jestli se muzu zeptat. Podle tveho popisovani v predchozich tematech jsem mel pocit ze to je skoro srdcova zalezitost a ze s tebou zustane jeste par dlouhych bezporuchovych let.
No tak špatný nebyl, rád jsem ho měl... Ale přeci jen 14l/100km při denním ježdění nebylo to pravé ořechové..
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru