Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 18:38



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 Jaké auto? 
Autor Zpráva
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Registrován: 20.6.06, 17:43
Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
No neni k sezrani :P

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


16.2.08, 21:09
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 6.5.06, 20:11
Příspěvky: 3262
Bydliště: Uherské Hradiště (Kunovice)
Příspěvek 
Tak Forman je co se týká prostoru skvělý, ale přecijen doba těchto aut už skončila. Právě co vím i o těch Němcích (Opel, VW) tak na českých silnicích hodně trpí nápravy. Jediné na co jsem ještě neslyšel špatné slovo tak jsou Toyoty a Hondy.


16.2.08, 21:14
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.06, 12:51
Příspěvky: 784
Bydliště: Chrudimsko
Příspěvek 
cyz píše:
Tak Forman je co se týká prostoru skvělý, ale přecijen doba těchto aut už skončila. Právě co vím i o těch Němcích (Opel, VW) tak na českých silnicích hodně trpí nápravy. Jediné na co jsem ještě neslyšel špatné slovo tak jsou Toyoty a Hondy.



Taky pořád koukám po Carině, Avensisoj, Primeře, nebo civic aerodeck.........ale uvidím co na to jendou můj mechanik, třeba to dopadne úplně jinak.

_________________
Forman Glxi r.v.93 karbec 43Kw lpg
Obrázek
Ford Fiesta r.v.91 37kw


16.2.08, 21:23
Profil

Registrován: 3.3.06, 22:13
Příspěvky: 1331
Bydliště: královehradecký kraj
Příspěvek 
ford mondeo bych zkusil, oproti octavii si myslím větší, hlavně levnější
za 200 má tu novu řadu přelom 01/02 02/03 ted nevím, žiju v tom , že už maj pozink

_________________
š 105 s, 50kw, LPG r.v. 5 - 85


16.2.08, 21:26
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.06, 12:51
Příspěvky: 784
Bydliště: Chrudimsko
Příspěvek 
spartra píše:
ford mondeo bych zkusil, oproti octavii si myslím větší, hlavně levnější
za 200 má tu novu řadu přelom 01/02 02/03 ted nevím, žiju v tom , že už maj pozink


Mondeo bylo vždycky pozink, ale stejně zadní lemy kvetly.

_________________
Forman Glxi r.v.93 karbec 43Kw lpg
Obrázek
Ford Fiesta r.v.91 37kw


16.2.08, 21:37
Profil

Registrován: 3.3.06, 22:13
Příspěvky: 1331
Bydliště: královehradecký kraj
Příspěvek 
FerdikF píše:
spartra píše:
ford mondeo bych zkusil, oproti octavii si myslím větší, hlavně levnější
za 200 má tu novu řadu přelom 01/02 02/03 ted nevím, žiju v tom , že už maj pozink


Mondeo bylo vždycky pozink, ale stejně zadní lemy kvetly.


tak to nevím, když budu brát escort od forda, že by dělali na mondeu vyjímku :idea:

_________________
š 105 s, 50kw, LPG r.v. 5 - 85


16.2.08, 21:47
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.06, 12:51
Příspěvky: 784
Bydliště: Chrudimsko
Příspěvek 
spartra píše:
FerdikF píše:
spartra píše:
ford mondeo bych zkusil, oproti octavii si myslím větší, hlavně levnější
za 200 má tu novu řadu přelom 01/02 02/03 ted nevím, žiju v tom , že už maj pozink


Mondeo bylo vždycky pozink, ale stejně zadní lemy kvetly.


tak to nevím, když budu brát escort od forda, že by dělali na mondeu vyjímku :idea:


Escort nebyl o.d mondea pozink nikdy.

_________________
Forman Glxi r.v.93 karbec 43Kw lpg
Obrázek
Ford Fiesta r.v.91 37kw


16.2.08, 21:59
Profil
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 10.1.06, 13:49
Příspěvky: 12166
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek 
cyz píše:
Tak Forman je co se týká prostoru skvělý, ale přecijen doba těchto aut už skončila. Právě co vím i o těch Němcích (Opel, VW) tak na českých silnicích hodně trpí nápravy. Jediné na co jsem ještě neslyšel špatné slovo tak jsou Toyoty a Hondy.

Ja jsem slysel: Kdyz chces nahradni dil, cekas na nej aspon mesic. Mozna jsi nic spatnyho neslysel, protoze jich jezdi malo. :-)

_________________
Forman 1994 Million Edition "Frankie"
Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R
Škoda 742 Forever TeamObrázek

Cvokárium: Youtube Instagram


16.2.08, 22:38
Profil ICQ YIM
Uživatelský avatar

Registrován: 18.3.07, 20:23
Příspěvky: 4146
Bydliště: okres svitavy,West Yorkshire
Příspěvek 
Co takhle Golf IV v kombiku 1.9 Tdi je to v podstade octavka je tam rekl bych stejne mista .. spolehlivy.. ty turba sice odchazi.. ale na kazdem aute je neco... dobre naftove motory


16.2.08, 22:48
Profil ICQ
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Registrován: 10.1.06, 13:49
Příspěvky: 12166
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek 
Jiri píše:
Co takhle Golf IV v kombiku 1.9 Tdi je to v podstade octavka je tam rekl bych stejne mista .. spolehlivy.. ty turba sice odchazi.. ale na kazdem aute je neco... dobre naftove motory

Podle my zkusenosti je tam malo mista na nohy. Prekazi moc "nafouknuta" palubni deska.

_________________
Forman 1994 Million Edition "Frankie"
Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R
Škoda 742 Forever TeamObrázek

Cvokárium: Youtube Instagram


16.2.08, 23:04
Profil ICQ YIM
Uživatelský avatar

Registrován: 18.3.07, 20:23
Příspěvky: 4146
Bydliště: okres svitavy,West Yorkshire
Příspěvek 
Viky píše:
Jiri píše:
Co takhle Golf IV v kombiku 1.9 Tdi je to v podstade octavka je tam rekl bych stejne mista .. spolehlivy.. ty turba sice odchazi.. ale na kazdem aute je neco... dobre naftove motory

Podle my zkusenosti je tam malo mista na nohy. Prekazi moc "nafouknuta" palubni deska.

tak ja ted nevim.. ale to je zaklad stejnej jak octavka tak myslim ze to bude s mistem podobny prave octavka oproti golfu si myslim ze na tom s mistem moc lepe neni daly by se urcite najit prostornejsi auta ... ale ja se na to divam z pohledu spise spolehlivosti vykjonu a spotreby... treba podvozek... je stejnej jak octavka ale ta je tezzi.. ta´kze u gofu je delsi zivotnost podvozku... a kvalitnejsi materialy... plasty .. atd.. proste VW koupil skodovku... a ne skodovka VW... nebo potom z japoncu neco ...


16.2.08, 23:54
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Registrován: 23.8.06, 22:15
Příspěvky: 2939
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek 
Doporucoval bych v tehle cenove ralci Golfa 4 combi 1,9 TDI Spolehlivos, vykonost, prakticnost atd atd. Jak tu byla rec o tech Renaultech - tak pokud to je starej megan, stara laguna, starej scenic tak ok proc ne, ale od tech novejch ruce pryc - to splacete na vydelkem - porad se kazi cipove karty, odchazeji tycky rizeni... no je toho hode.

_________________
silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS


17.2.08, 00:42
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 10.1.06, 13:21
Příspěvky: 5194
Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
Příspěvek 
K tomu Volvu V40, je povodom z Holandska. Diesele su od Renaultu, ale nastastie po upravach su celkom spolahlive, (brat len od '99), 1,8 GDI je zas z Mitsubisi Carisma (priamy vstrek benzinu - usporny / drahe vstrekovace pri poruche) . Ostatne benziny su origo zo Svedska (a su skvele, hlavne tie s variabilnym casovanim). Zadne pruzenie je dost makke ale jazdne vlastnosti super. V zaklade je 6 bagov, ABS ASR (niekde ESP), mech. klima, el okna, zkladla. Tak sa netreba nechat nachtyat na vybavu. Doporucujem hladat s D.O., palubnym pocitacom a origo tempomatom (su vcelku bezne).
Pri diesloch bacha na pravidelnu vymenu rozvodov, pri benzinoch sa rozvody menia kazdych 160 tis. aj s vodnou pumpou a kladkami (len matros za 10tis.)

Celkovo si myslim ze je to lepsia volba ako Oktavka ci Laguna, urcite lepsia ako Mondeo.

_________________
Forman 135Le
Volvo 855 TDI
0949126151


17.2.08, 01:18
Profil
>>Ing. Ředitel Zeměkoule<<
Uživatelský avatar

Registrován: 20.12.06, 11:49
Příspěvky: 2633
Bydliště: Praha
Příspěvek Re: Jaké auto?
cyz píše:
Potřeboval bych poradit - kámoš chce kupovat auto, nějaký taťkovský kombík do 200 000, chce Citroen Xsara, nicméně já ho od žabožrouta odrazuju, mám dobré ohlasy na Volvo V40 a nebo Honda Civic Aerodeck. Ptám se tedy zdejších odborníků, co byste poradili?


Předpokládám, že chce kombajna.... Tak.... Citroen BX Combi, Citroen XM Combi, BMW 525i Touring, Volvo C40, Ford Escord Combi, Ford Sierra Combi, Opel Vectra Combi, Opel Omega Combi atp.

Chce zadosupermana, předochudáka, nebo čtyřsomráka?

Jaký má požadafky? :D

_________________
ŠKODA 105L, r.v.1984 - NEJLEPŠÍ KÁRA :wink:
EX ŠKODA FAVORIT 136L, r.v.1991Obrázek
BMW E34 525i, r.v.1994 Plná Palba 11,6l/100km
Obrázek


17.2.08, 03:11
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 10.1.06, 13:21
Příspěvky: 5194
Bydliště: Pééétržka a Horne Saliby
Příspěvek 
deekay píše:
no ked bude vozit dieta tak by som sa prkilanal k co najnovsiemu autu, z hladiska bezpecnosti
bol som prekvapeny ked v teste celne zrazili renault modus a volvo estate, nejake starsie, obe stali rovnako, a volvo nacucky, na moduse sa dali normalne otvorit dvere
ak mu neide o opravy tak odporucam napr. megane grantour dci.
z nemcov asi golf combi tdi, popripade A4 kombik
v kazdom pripade, combi a diesel, cim novsie tym lepsie, znacka zavisi od toho co sa mu paci a co uprednostnuje


Neda mi nezareagovat :lol:
Mna to video tiez prekvapilo ale ked si zrovnas fakty tak sa to dalo cakat.

Ten test bol naraz noveho auta s autom ktore vzniklo este pred systemom hviezdiciek a airbagov. Dalej, keby si otvoril kapotu toho Volva videl by si pozdlzne ulozeny 4vlacovy motor (bezne sa daval 6) a kopec volneho miesta nastranach (omnoho viac ako v shade vzadu :lol:) Na spomalenom zabere je vidno (kedze neslo uplne celny naraz) ako sa Modus smykol popri motore priamo na miesto vodica. :sick:
V Moduse s priecne ulozenym motorom sa naraz samozrejme rozlozil po celom predku. Modelova rada Volvo 940 (takzvany 'zobrak') sa vyrabala od roku 1990 do'94, prip.'96, ale bola len faceliftom modelovej rady 700 z pociatkom vyroby v roku 1983!!!
Modus vazi 1,3 tony ale ziskal 5 hviezdiciek v bezpecnosti.
www.autoweb.cz/crashtesty/video-crashte ... l?id=12506

Suhlasim Ze cim novsie auto, tak lepsie, ALE KONSTRUKCNE.
Dnesna Oktavia tour urcite nebude bezpecnostne lepsie ako spominane Volvo V40 lebo obe auta su konstrukcne rovnako stare (cca 1996)
ale Volvo je tazsie + ziskalo viac bodov za bezpecnost.

asi to k tomu.

_________________
Forman 135Le
Volvo 855 TDI
0949126151


17.2.08, 03:25
Profil
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.019s | 10 Queries | GZIP : Off ]