Takhle jede ta moje....jak ta vaše?
| Autor |
Zpráva |
|
Vít
Hluchoň
Registrován: 23.1.07, 15:00 Příspěvky: 11873
|
na začátku kolem těch 40 to je co ?
|
| 18.5.08, 21:06 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
gokralik
Registrován: 28.12.07, 16:31 Příspěvky: 11977 Bydliště: Český Těšín
|
Vít píše: na začátku kolem těch 40 to je co ?
To bych taky rád věděl  vidím to prvně až na tom videu..bylo mokro a celou jedničku jsem hrabal...a pak jak zmáčknu spojku tak to chytlo tu správnou rychlost.
_________________ Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš  Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_
|
| 18.5.08, 21:24 |
|
 |
|
Neex
Registrován: 18.10.07, 18:16 Příspěvky: 1036 Bydliště: Šumperk
|
Nějak v tom moc nevidím rozdíl oproti tomu co bylo minule, ale z videa se celkem houby pozná...to musíš vědět nejlíp sám jak si to cítil. A kdyby jsi měl kratší převodovku bylo by to ještě lepší 
_________________ Favorit 135 LX r.v.93
|
| 18.5.08, 21:39 |
|
 |
|
gokralik
Registrován: 28.12.07, 16:31 Příspěvky: 11977 Bydliště: Český Těšín
|
Neex píše: Nějak v tom moc nevidím rozdíl oproti tomu co bylo minule, ale z videa se celkem houby pozná...to musíš vědět nejlíp sám jak si to cítil. A kdyby jsi měl kratší převodovku bylo by to ještě lepší 
Tak mi ji sežeň, namontuj a já se pak projedu  no je to o chloupek lepší protože to točím víc a nemusím držet ten pitomý foťák....ať žije papírová lepící páska....
_________________ Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš  Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_
|
| 18.5.08, 21:41 |
|
 |
|
Neex
Registrován: 18.10.07, 18:16 Příspěvky: 1036 Bydliště: Šumperk
|
gokralik píše: Tak mi ji sežeň, namontuj a já se pak projedu  no je to o chloupek lepší protože to točím víc a nemusím držet ten pitomý foťák....ať žije papírová lepící páska....
Ani mě nehne  Ale tipoval bych zlepšení tak o 1s. Jinak taky něco natočím jen ještě nevím kdy... aspoň už vím jak to udělat s foťákem 
_________________ Favorit 135 LX r.v.93
|
| 18.5.08, 21:44 |
|
 |
|
gokralik
Registrován: 28.12.07, 16:31 Příspěvky: 11977 Bydliště: Český Těšín
|
Neex píše: gokralik píše: Tak mi ji sežeň, namontuj a já se pak projedu  no je to o chloupek lepší protože to točím víc a nemusím držet ten pitomý foťák....ať žije papírová lepící páska.... Ani mě nehne  Ale tipoval bych zlepšení tak o 1s. Jinak taky něco natočím jen ještě nevím kdy... aspoň už vím jak to udělat s foťákem 
Nebo vem spolujezdce - držáka. Ale jemu se bude třepat ruka a stejně tam půjde prd vidět. Tak jak jsem to udělal já je to pěkné, ale zas tam není otáčkoměr, což je trochu škoda.
_________________ Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš  Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_
|
| 18.5.08, 22:26 |
|
 |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
skus takuto mršku:
jedno je znackove asi za 260 korun a druhe z lidlu za 70
pomocou tohoto vies uchytit fotak o hladku rovnu plochu (sklo, kov)
ja to budem tocit zrejme pomocou tohoto, daju sa s tym robit vyborne akcne zabery 
_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 18.5.08, 23:06 |
|
 |
|
euromen
Registrován: 8.11.06, 15:33 Příspěvky: 471 Bydliště: Děčín
|
 Re: Dnes proběhlo nové měření
hmmm na špalkách mi to tak jede jako prase....ani se ti nepřepe auto a to extrémní zrychlení na 40 v hodině.... 
_________________ život je boj, bohudík
|
| 18.5.08, 23:26 |
|
 |
|
gokralik
Registrován: 28.12.07, 16:31 Příspěvky: 11977 Bydliště: Český Těšín
|
deekay píše: skus takuto mršku:
To můžu pak přilepit rovnou na ručičku tachometru  ale nevím jestli by to drželo na Favoriťáckých plastech...mají takovou povrchovou úpravu. Leda najít někde kus hladkého plastu aby šly vidět budíky.
_________________ Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš  Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_
|
| 18.5.08, 23:28 |
|
 |
|
gokralik
Registrován: 28.12.07, 16:31 Příspěvky: 11977 Bydliště: Český Těšín
|
 Re: Dnes proběhlo nové měření
euromen píše: hmmm na špalkách mi to tak jede jako prase....ani se ti nepřepe auto a to extrémní zrychlení na 40 v hodině.... 
Na špalkách by mi to jelo ještě lépe.... Při rychlostech nad 100 km/h jde slyšet i aerodynamický třesk  a to extrémní zrychlení je tím, že je mokro a moje gumy mají už jen pár mm, takže jsem protáčel jako pes....auto se moc netřepe, ta dálnice je nová (R47) a co ten most při konci zkoušky? To myslíš že mi nějací figuranti běhali po autě s deskou?
_________________ Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš  Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_
|
| 18.5.08, 23:30 |
|
 |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
gokralik píše: deekay píše: skus takuto mršku:
To můžu pak přilepit rovnou na ručičku tachometru  ale nevím jestli by to drželo na Favoriťáckých plastech...mají takovou povrchovou úpravu. Leda najít někde kus hladkého plastu aby šly vidět budíky.
nee, ved to daj na bocne sklo a zoomni na pristrojak, neviem sice jak to bude vyzerat ale ja to tak planujem spravit
_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 18.5.08, 23:33 |
|
 |
|
gokralik
Registrován: 28.12.07, 16:31 Příspěvky: 11977 Bydliště: Český Těšín
|
deekay píše: gokralik píše: deekay píše: skus takuto mršku:
To můžu pak přilepit rovnou na ručičku tachometru  ale nevím jestli by to drželo na Favoriťáckých plastech...mají takovou povrchovou úpravu. Leda najít někde kus hladkého plastu aby šly vidět budíky. nee, ved to daj na bocne sklo a zoomni na pristrojak, neviem sice jak to bude vyzerat ale ja to tak planujem spravit
Mě nenapadlo  ale škoda 70kč když ta lepící páska je tak dobrá  jsem pak nemohl ten foťák odlepit...no ale určitě by to bylo lepší....bych pak zabral i silnici, protože už teď se tady vynořili první nedůvěřivci 
_________________ Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš  Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_
|
| 18.5.08, 23:36 |
|
 |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
nj, paska rulz
my sme tie drziaky pouzivali na slalom  paradne to vyzera - ako na lodi: horizont hore a dole 
_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 18.5.08, 23:39 |
|
 |
|
gokralik
Registrován: 28.12.07, 16:31 Příspěvky: 11977 Bydliště: Český Těšín
|
deekay píše: nj, paska rulz  my sme tie drziaky pouzivali na slalom  paradne to vyzera - ako na lodi: horizont hore a dole 
To věřím  mě se vždycky líbily statické záběry - auto se nehýbá, lidi uvnitř lítají a za okny to lítá  viz. rally
_________________ Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš  Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_
|
| 18.5.08, 23:42 |
|
 |
|
Autogen
Registrován: 13.7.06, 18:24 Příspěvky: 74 Bydliště: Jindřichův Hradec
|
http://www.youtube.com/watch?v=1WQTmRRJxzw
Tak tady ještě nějáke video proti mazdě 323 F 1,6 16V a Kia Sephia 1,5 16V. Ale moc mi to nejede 
_________________ Škoda 105L-daily car
Škoda 120LS 1400-hobby car
http://skoda-virt.cz/cz/auta/emka/2425-kury-skoda-120ls
|
| 19.5.08, 20:27 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
|
|