Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 18:36



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 Takhle jede ta moje....jak ta vaše? 
Autor Zpráva
Hluchoň

Registrován: 23.1.07, 15:00
Příspěvky: 11873
Příspěvek 
na začátku kolem těch 40 to je co ?


18.5.08, 21:06
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.07, 16:31
Příspěvky: 11977
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
Vít píše:
na začátku kolem těch 40 to je co ?


To bych taky rád věděl :D vidím to prvně až na tom videu..bylo mokro a celou jedničku jsem hrabal...a pak jak zmáčknu spojku tak to chytlo tu správnou rychlost.

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


18.5.08, 21:24
Profil

Registrován: 18.10.07, 18:16
Příspěvky: 1036
Bydliště: Šumperk
Příspěvek 
Nějak v tom moc nevidím rozdíl oproti tomu co bylo minule, ale z videa se celkem houby pozná...to musíš vědět nejlíp sám jak si to cítil. A kdyby jsi měl kratší převodovku bylo by to ještě lepší :wink: :)

_________________
Favorit 135 LX r.v.93


18.5.08, 21:39
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.07, 16:31
Příspěvky: 11977
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
Neex píše:
Nějak v tom moc nevidím rozdíl oproti tomu co bylo minule, ale z videa se celkem houby pozná...to musíš vědět nejlíp sám jak si to cítil. A kdyby jsi měl kratší převodovku bylo by to ještě lepší :wink: :)


Tak mi ji sežeň, namontuj a já se pak projedu :D no je to o chloupek lepší protože to točím víc a nemusím držet ten pitomý foťák....ať žije papírová lepící páska....

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


18.5.08, 21:41
Profil

Registrován: 18.10.07, 18:16
Příspěvky: 1036
Bydliště: Šumperk
Příspěvek 
gokralik píše:
Tak mi ji sežeň, namontuj a já se pak projedu :D no je to o chloupek lepší protože to točím víc a nemusím držet ten pitomý foťák....ať žije papírová lepící páska....


Ani mě nehne :D Ale tipoval bych zlepšení tak o 1s. Jinak taky něco natočím jen ještě nevím kdy... aspoň už vím jak to udělat s foťákem :P :)

_________________
Favorit 135 LX r.v.93


18.5.08, 21:44
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.07, 16:31
Příspěvky: 11977
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
Neex píše:
gokralik píše:
Tak mi ji sežeň, namontuj a já se pak projedu :D no je to o chloupek lepší protože to točím víc a nemusím držet ten pitomý foťák....ať žije papírová lepící páska....


Ani mě nehne :D Ale tipoval bych zlepšení tak o 1s. Jinak taky něco natočím jen ještě nevím kdy... aspoň už vím jak to udělat s foťákem :P :)


Nebo vem spolujezdce - držáka. Ale jemu se bude třepat ruka a stejně tam půjde prd vidět. Tak jak jsem to udělal já je to pěkné, ale zas tam není otáčkoměr, což je trochu škoda.

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


18.5.08, 22:26
Profil
Voditelj brodice
Uživatelský avatar

Registrován: 12.9.06, 21:33
Příspěvky: 9782
Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
Příspěvek 
skus takuto mršku:
Obrázek
jedno je znackove asi za 260 korun a druhe z lidlu za 70 :D
pomocou tohoto vies uchytit fotak o hladku rovnu plochu (sklo, kov)

ja to budem tocit zrejme pomocou tohoto, daju sa s tym robit vyborne akcne zabery :lol:

_________________
- Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto
- Volvo V40 2.0T, r.v. 2002
http://www.danokrnac.sk/


18.5.08, 23:06
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 8.11.06, 15:33
Příspěvky: 471
Bydliště: Děčín
Příspěvek Re: Dnes proběhlo nové měření
gokralik píše:
Se (snad) seřízenou bohatostí směsi....jinak nádrž plynu prázdná, benzínu jen asi 6 litrů.
No a dneska jsem to točil do 5000 ot/min, a je to znát.

http://uk.youtube.com/watch?v=cDuNsyHzBnw

hmmm na špalkách mi to tak jede jako prase....ani se ti nepřepe auto a to extrémní zrychlení na 40 v hodině.... :roll:

_________________
život je boj, bohudík


18.5.08, 23:26
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.07, 16:31
Příspěvky: 11977
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
deekay píše:
skus takuto mršku:


To můžu pak přilepit rovnou na ručičku tachometru :D ale nevím jestli by to drželo na Favoriťáckých plastech...mají takovou povrchovou úpravu. Leda najít někde kus hladkého plastu aby šly vidět budíky.

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


18.5.08, 23:28
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.07, 16:31
Příspěvky: 11977
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek Re: Dnes proběhlo nové měření
euromen píše:
gokralik píše:
Se (snad) seřízenou bohatostí směsi....jinak nádrž plynu prázdná, benzínu jen asi 6 litrů.
No a dneska jsem to točil do 5000 ot/min, a je to znát.

http://uk.youtube.com/watch?v=cDuNsyHzBnw

hmmm na špalkách mi to tak jede jako prase....ani se ti nepřepe auto a to extrémní zrychlení na 40 v hodině.... :roll:


Na špalkách by mi to jelo ještě lépe.... Při rychlostech nad 100 km/h jde slyšet i aerodynamický třesk :D a to extrémní zrychlení je tím, že je mokro a moje gumy mají už jen pár mm, takže jsem protáčel jako pes....auto se moc netřepe, ta dálnice je nová (R47) a co ten most při konci zkoušky? To myslíš že mi nějací figuranti běhali po autě s deskou?

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


18.5.08, 23:30
Profil
Voditelj brodice
Uživatelský avatar

Registrován: 12.9.06, 21:33
Příspěvky: 9782
Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
Příspěvek 
gokralik píše:
deekay píše:
skus takuto mršku:


To můžu pak přilepit rovnou na ručičku tachometru :D ale nevím jestli by to drželo na Favoriťáckých plastech...mají takovou povrchovou úpravu. Leda najít někde kus hladkého plastu aby šly vidět budíky.

nee, ved to daj na bocne sklo a zoomni na pristrojak, neviem sice jak to bude vyzerat ale ja to tak planujem spravit

_________________
- Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto
- Volvo V40 2.0T, r.v. 2002
http://www.danokrnac.sk/


18.5.08, 23:33
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.07, 16:31
Příspěvky: 11977
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
deekay píše:
gokralik píše:
deekay píše:
skus takuto mršku:


To můžu pak přilepit rovnou na ručičku tachometru :D ale nevím jestli by to drželo na Favoriťáckých plastech...mají takovou povrchovou úpravu. Leda najít někde kus hladkého plastu aby šly vidět budíky.

nee, ved to daj na bocne sklo a zoomni na pristrojak, neviem sice jak to bude vyzerat ale ja to tak planujem spravit


Mě nenapadlo :oops: ale škoda 70kč když ta lepící páska je tak dobrá :D jsem pak nemohl ten foťák odlepit...no ale určitě by to bylo lepší....bych pak zabral i silnici, protože už teď se tady vynořili první nedůvěřivci :roll:

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


18.5.08, 23:36
Profil
Voditelj brodice
Uživatelský avatar

Registrován: 12.9.06, 21:33
Příspěvky: 9782
Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
Příspěvek 
nj, paska rulz :)
my sme tie drziaky pouzivali na slalom :) paradne to vyzera - ako na lodi: horizont hore a dole :lol:

_________________
- Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto
- Volvo V40 2.0T, r.v. 2002
http://www.danokrnac.sk/


18.5.08, 23:39
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.07, 16:31
Příspěvky: 11977
Bydliště: Český Těšín
Příspěvek 
deekay píše:
nj, paska rulz :)
my sme tie drziaky pouzivali na slalom :) paradne to vyzera - ako na lodi: horizont hore a dole :lol:


To věřím :D mě se vždycky líbily statické záběry - auto se nehýbá, lidi uvnitř lítají a za okny to lítá :D viz. rally

_________________
Favorit 135GLX, 1992, LPG - Fanouš Obrázek
Forman 136GLX, 1993, LPG - Miloš_Obrázek


18.5.08, 23:42
Profil

Registrován: 13.7.06, 18:24
Příspěvky: 74
Bydliště: Jindřichův Hradec
Příspěvek 
http://www.youtube.com/watch?v=1WQTmRRJxzw
Tak tady ještě nějáke video proti mazdě 323 F 1,6 16V a Kia Sephia 1,5 16V. Ale moc mi to nejede :(

_________________
Škoda 105L-daily car
Škoda 120LS 1400-hobby car
http://skoda-virt.cz/cz/auta/emka/2425-kury-skoda-120ls


19.5.08, 20:27
Profil ICQ
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 64 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.016s | 10 Queries | GZIP : Off ]