Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.9.24, 06:36



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 Zloději zlodějský 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1471
Bydliště: Karviná / přes týden Zábřeh na Moravě
Příspěvek 
no znamy co dela na policii mi rikal, ze to casto delaji v pojizdne dilne a do hodiny od vylomeni zamku je uz auto pryc :x

_________________
Škoda 110R r.v. 1972, rallye červená / - šlo do světa
Škoda RAPID 130 r.v. 1987 - rallye červená, Apolla /
Coupé club TW


23.10.06, 09:38
Profil
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 188
Bydliště: Třinec
Příspěvek 
Lukas píše:
no znamy co dela na policii mi rikal, ze to casto delaji v pojizdne dilne a do hodiny od vylomeni zamku je uz auto pryc :x
Tak to mi nehrozi. je to dobre preventivne to tak udelat. Ale to je muze tak nasrat, ze mi vybijou okno ale stejne nenastertuji bo anni do zapalovani nejde klicek od zadnichdveri. Ale kdo by mi tez kradl Fatana a jeste z tak spatnym lakem :-) :lol:

_________________
Skoda favorit 91 karburator


23.10.06, 09:43
Profil ICQ
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Mike.M píše:
Me by zajimalo, za jak dlouho ten klic udelaji, bo normalni clovek jak zisti vypaceny zamek, tak hned je meni. Ale ja mam jednu fikanou vecicku. Ja na zamku patych dveri mam jiny klic. Jednou sem ho musel vymenit a nechtelo se mi menit vse tak jen ty zadni. a kdyby tak si muzou chuchnout


Jj, ted uz to ma deda taky tak, u kufru je jinej klic nez u ostatnich dveri, on deda mel jinou sadu zamku uz z drivejska :wink:

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


23.10.06, 15:18
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 304
Bydliště: Sezimovo Ústí
Příspěvek Zloděj nikdy nespí
Tak jsem nedávno četl tenhle příspěvek a říkal jsem si, jaké mám štěstí, že bydlím v klidné části města, kde se nekrade a je phoda.Jenže dneska ráno přijdu k autu a pletací jehlice zapíchlá do dveří byla víc než výmluvná.Pak taky pootevřený kufr bych asi nenechal.Bylo to jasné.Nějakej blbeček si zkoušel v naší ulici otvírat Škodovky.U té mé se mu to povedlo a tak si jí teda hezky prolez,sebral pár věcí a co nesebral tak poškodil.Kdybych ho našel, tak ho pověsím za koule do průvanu, to slibuju :evil: .Mé Škodověnce se nic nestalo, ale i tak hmotná škoda na věcech uvnitř za 3 tis kč.Ty na ulici nenajdu.Myslím, že takové vzrůšo autíčko ještě nezažilo.Dneska kolem něho byla pozornost, od cizích lidí jako by bylo nové!Fotili si jí, dokonce štětečkem jí šimrali.Kdyby to tak bylo něco platné k dopadení toho lumpa. :(


24.10.06, 16:57
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27223
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek Re: Zloděj nikdy nespí
pajavlk píše:
Tak jsem nedávno četl tenhle příspěvek a říkal jsem si, jaké mám štěstí, že bydlím v klidné části města, kde se nekrade a je phoda.Jenže dneska ráno přijdu k autu a pletací jehlice zapíchlá do dveří byla víc než výmluvná.Pak taky pootevřený kufr bych asi nenechal.Bylo to jasné.Nějakej blbeček si zkoušel v naší ulici otvírat Škodovky.U té mé se mu to povedlo a tak si jí teda hezky prolez,sebral pár věcí a co nesebral tak poškodil.Kdybych ho našel, tak ho pověsím za koule do průvanu, to slibuju :evil: .Mé Škodověnce se nic nestalo, ale i tak hmotná škoda na věcech uvnitř za 3 tis kč.Ty na ulici nenajdu.Myslím, že takové vzrůšo autíčko ještě nezažilo.Dneska kolem něho byla pozornost, od cizích lidí jako by bylo nové!Fotili si jí, dokonce štětečkem jí šimrali.Kdyby to tak bylo něco platné k dopadení toho lumpa. :(


tak mě taky někdo vypáčil garáž a propíchal všechny gumy a cajti za půl roku poslali dopis že to odkládaj :roll:

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


24.10.06, 17:07
Profil ICQ
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz