Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 12:48



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 Hlasování o písmu... ;-B 

Mohu si podle Vás nechat v přízpěvcích velké písmo?
ANO 17%  17%  [ 5 ]
NE 83%  83%  [ 24 ]
Celkem hlasů : 29

 Hlasování o písmu... ;-B 
Autor Zpráva
Hliník navždy.
Uživatelský avatar

Příspěvky: 17651
Bydliště: Praha západ
Příspěvek 
Bukaj píše:
Asi by se to jmenovalo kloub, nebo silentblok táhla řazení :roll:
...Kde nakupuješ?


Jmenuje se kloub tahla razeni :wink: Kdyz sem rekl kost, cumeli na me jako na blazna (ne u Fouska ... :) ) :)

_________________
Zbrane zabijeji!

Liga za čisté silnice: pumpičkářům pumpičkou přes koule.


2.2.07, 18:11
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   
>>Ing. Ředitel Zeměkoule<<
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2633
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Bukaj píše:
Serifus píše:
Matthes píše:
Kája to je klasika :D Ja myslel tu kost aspon na tejden dat plastovou nez bude udelana nova. Dat tam srouby, ne nejty, no je to pakarna jako vsechno pod autem, dybych teda nebyl linej, tak mam v garazi kolibku :D


Co je to kruci ta kost? A jmenuje se to přesně tak? Kdyžtak bych se ti zeptal tam, jak jsem kupoval ten můj válec...


Asi by se to jmenovalo kloub, nebo silentblok táhla řazení :roll:
...Kde nakupuješ?


Autodíly Škoda, Luka, Praha 5. Ta ulice se jmenuje Mukařovského. Na netu to neni. Ale hlavní brzdovej válec za 520 je slušný, ne? Třeba by to tam měli. Až půjdu kolem, tak se zeptám...

_________________
ŠKODA 105L, r.v.1984 - NEJLEPŠÍ KÁRA :wink:
EX ŠKODA FAVORIT 136L, r.v.1991Obrázek
BMW E34 525i, r.v.1994 Plná Palba 11,6l/100km
Obrázek


2.2.07, 21:31
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Příspěvky: 15097
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Bukaj píše:
Matthes píše:
Jj poradi, no ale to by slo, dat tam zatim plastovou a laborovat s tou opravou puvodni kosti :)


Plastovou bych tam nedával vůbec... :evil:
...na to, jaká je to pakárna to vyměnit...

Zajímavé je, že například každá blbost v autě musí být schválená a mít homologaci, a tyhle druhovýrobní šunty, které prodávají jako regulérní náhradní díl, nikdo nekontroluje... :roll:
A přitom je to daleko nebezpečnější, než třeba padělaná cédéčka, či oblečení...
...ano, druhovýrobní díly jsou skutečné padělky, za které by měl někdo nést zodpovědnost - to, že si vypálím Gottovo CD doma Gottovi nijak neublíží a rozhodně jej to neohrozí na zdraví... totéž například kalhoty Adihas, nebo polobotky Pamu... :evil:

Promňte mi ten výraz, ale SERE mne tato kapitalistická morálka, nadnárodní společnosti a prachy...
...naštěstí jen, když se nad tím trochu zamyslím, jinak bych se z toho musel už dávno zbláznit... :? :D

To jsem se zase nechal unést... :oops:
(Toho Gotta berte s rezervou :wink: )


Jj, to s tou kapitalistickou morálkou si vystihnul dobře.. Já si myslím, že revolucí v roce 89 jsme si vůbec, ale vůbec nepomohli, ba spíše naopak :shock: Je sice pravda, že si dneska každej může otvírat klapačku jak se mu zlíbí, může se bez pasu a bez problému na západ, ale řekněte - zlepší se vaše životní úrověň tím, že si můžete na každýho nadávat co chcete? A jak často se člověk dostane do zahraničí? Jen zřídka... Za ČSSR se sice nesmělo nadávat na KSČ a pod, za hranice (vyjma NDR) taky byl trochu kumšt se dostat, ale na druhou stranu se člověk nemusel obávat nezaměstnanosti, pokud byly, taky byly díly v mototechnách kvalitní a originální, pokud nebyly dalo se pro ně zajet do NDR, Škoda byla Škodou, Tatra Tatrou, Karosa Krosou, existoval Svazarm.....

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


3.2.07, 09:21
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 3694
Bydliště: Vysočina
Příspěvek 
Teda že nám bylo před revolucí líp bych se neodvážil tvrdit, ale politiku bych tady radši nerozebíral a zůstal u aut.

_________________
ŠKODA 125L LPG, r.v. 1988 béžová
ŠKODA 125L LPG, r.v. 198? červená


3.2.07, 09:39
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4747
Bydliště: Černíky
Příspěvek 
Martin píše:
Teda že nám bylo před revolucí líp bych se neodvážil tvrdit, ale politiku bych tady radši nerozebíral a zůstal u aut.


Souhlas :wink:
A nechtěl jsem rozebírat politiku, ale morálku... :?

_________________
Å 130 L 86 - cestovní limuzína
Levandulka 1000 MBG De Luxe 67 - v renovaci
Felda Combi GLXi - 1,3 MPi 97 - k užitku tátovi
130LPG 130L 86 - denní vůz
1000MB MB 69, 1.8.68
Ať mi nikdo neříká, že něco nejde... ;)
Škoda 742 Forever Team


3.2.07, 11:45
Profil ICQ

Příspěvky: 15097
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Já jsem taky nechtěl rozebírat politiku, ta je mi ukradená, chtěl jsem na tom ukázat že co se týče ND jsme na tom teďka hůř :cry:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


3.2.07, 13:53
Profil
>>Ing. Ředitel Zeměkoule<<
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2633
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Šemik píše:
Bukaj píše:
Matthes píše:
Jj poradi, no ale to by slo, dat tam zatim plastovou a laborovat s tou opravou puvodni kosti :)


Plastovou bych tam nedával vůbec... :evil:
...na to, jaká je to pakárna to vyměnit...

Zajímavé je, že například každá blbost v autě musí být schválená a mít homologaci, a tyhle druhovýrobní šunty, které prodávají jako regulérní náhradní díl, nikdo nekontroluje... :roll:
A přitom je to daleko nebezpečnější, než třeba padělaná cédéčka, či oblečení...
...ano, druhovýrobní díly jsou skutečné padělky, za které by měl někdo nést zodpovědnost - to, že si vypálím Gottovo CD doma Gottovi nijak neublíží a rozhodně jej to neohrozí na zdraví... totéž například kalhoty Adihas, nebo polobotky Pamu... :evil:

Promňte mi ten výraz, ale SERE mne tato kapitalistická morálka, nadnárodní společnosti a prachy...
...naštěstí jen, když se nad tím trochu zamyslím, jinak bych se z toho musel už dávno zbláznit... :? :D

To jsem se zase nechal unést... :oops:
(Toho Gotta berte s rezervou :wink: )


Jj, to s tou kapitalistickou morálkou si vystihnul dobře.. Já si myslím, že revolucí v roce 89 jsme si vůbec, ale vůbec nepomohli, ba spíše naopak :shock: Je sice pravda, že si dneska každej může otvírat klapačku jak se mu zlíbí, může se bez pasu a bez problému na západ, ale řekněte - zlepší se vaše životní úrověň tím, že si můžete na každýho nadávat co chcete? A jak často se člověk dostane do zahraničí? Jen zřídka... Za ČSSR se sice nesmělo nadávat na KSČ a pod, za hranice (vyjma NDR) taky byl trochu kumšt se dostat, ale na druhou stranu se člověk nemusel obávat nezaměstnanosti, pokud byly, taky byly díly v mototechnách kvalitní a originální, pokud nebyly dalo se pro ně zajet do NDR, Škoda byla Škodou, Tatra Tatrou, Karosa Krosou, existoval Svazarm.....


Otvírat klapačku, jak se mi zlíbí teda fakt nemůžu. :x Zdaleka tu nemáme demokracii a dlouuuho mít nebudeme. V hadrovým podfuku jsme se možná zbavili "komunismu", ale ne komunistů. Ale jak řekl Martin, politiku bych sem teda fakt netahal. Radši auťáky 8)

_________________
ŠKODA 105L, r.v.1984 - NEJLEPŠÍ KÁRA :wink:
EX ŠKODA FAVORIT 136L, r.v.1991Obrázek
BMW E34 525i, r.v.1994 Plná Palba 11,6l/100km
Obrázek


3.2.07, 18:17
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
>>Ing. Ředitel Zeměkoule<<
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2633
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Šemik píše:
Já jsem taky nechtěl rozebírat politiku, ta je mi ukradená, chtěl jsem na tom ukázat že co se týče ND jsme na tom teďka hůř :cry:


No ony ty originální náhradní díly na starší auta... to je asi v každý zemi. Přebírají to postupně druhovýrobci a tak to jde do kopru :? Takže v tom nejsme sami... :roll:

_________________
ŠKODA 105L, r.v.1984 - NEJLEPŠÍ KÁRA :wink:
EX ŠKODA FAVORIT 136L, r.v.1991Obrázek
BMW E34 525i, r.v.1994 Plná Palba 11,6l/100km
Obrázek


3.2.07, 18:21
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 602
Bydliště: Praha-Zizkov
Příspěvek 
Serifus> ke komunistickemu rezimu by se nemel vyjadrovat ten kdo se narodil az po roce 89.

ND- pokud budete kupovat polske a podobne dily mizerne kvality, tak se nedivte ze se tu prodavaj. Pokud tu bude poptavka po kvalite bude tu i kvalitni produkt. Ale vecina majitelu skodovek jde po cene ( k cemu by jinak meli skodovku) a par nadcencu to nevytrhne


5.2.07, 07:15
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 4747
Bydliště: Černíky
Příspěvek 
Dusche píše:
Serifus> ke komunistickemu rezimu by se nemel vyjadrovat ten kdo se narodil az po roce 89.

ND- pokud budete kupovat polske a podobne dily mizerne kvality, tak se nedivte ze se tu prodavaj. Pokud tu bude poptavka po kvalite bude tu i kvalitni produkt. Ale vecina majitelu skodovek jde po cene ( k cemu by jinak meli skodovku) a par nadcencu to nevytrhne


Bohužel je to tak, ale i ti, kteří "jdou po ceně" chtějí především kvalitu a pak jsou zklamaní, naštvaní, nebo je jim to fuk a někteří (troufám si říct, že většina) se z toho poučí a chtějí kvalitu...
...ale když se prodejce dušuje a přesvědčuje mne, že je to originál a já na první pohled vidím, že není, tak mne to dokáže vytočit.
Ale zajímavé zjištění: Prodejce se ve většině případů vytočí dříve, než já :lol: :shock:
...asi jsou zvyklí na to, že mají vždy pravdu a že zákazník má platit a držet hubu... :(
...ale jsou i příjemní prodejci, ale v Praze jsou spíš raritou... :cry:

_________________
Å 130 L 86 - cestovní limuzína
Levandulka 1000 MBG De Luxe 67 - v renovaci
Felda Combi GLXi - 1,3 MPi 97 - k užitku tátovi
130LPG 130L 86 - denní vůz
1000MB MB 69, 1.8.68
Ať mi nikdo neříká, že něco nejde... ;)
Škoda 742 Forever Team


5.2.07, 10:16
Profil ICQ
>>Ing. Ředitel Zeměkoule<<
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2633
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Dusche píše:
Serifus> ke komunistickemu rezimu by se nemel vyjadrovat ten kdo se narodil az po roce 89.

ND- pokud budete kupovat polske a podobne dily mizerne kvality, tak se nedivte ze se tu prodavaj. Pokud tu bude poptavka po kvalite bude tu i kvalitni produkt. Ale vecina majitelu skodovek jde po cene ( k cemu by jinak meli skodovku) a par nadcencu to nevytrhne


1) Jestli je to útok na mě, tak věř, že jsem se narodil hoooodně dlouho před rokem 89.

2) Je to pěkná kravina. To by se jako nikdo neměl vyjadřovat třeba k fašismu? Pochybuju, že spousta těch, co o tom mele, se za fašismu narodilo a prožilo si to. Stejně jako válku apod. Tím pádem by se neučil dějepis, protože by se nikdo nemohl vyjadřovat třeba k Jageloncům, protože v té době nežil.

3) Německý podnik Škoda MB nemá zájem o výrobu originálních dílů, protože chtějí Roomstra a podobný Moonstra. Na pořádný auta pečou.

_________________
ŠKODA 105L, r.v.1984 - NEJLEPŠÍ KÁRA :wink:
EX ŠKODA FAVORIT 136L, r.v.1991Obrázek
BMW E34 525i, r.v.1994 Plná Palba 11,6l/100km
Obrázek


5.2.07, 18:41
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 602
Bydliště: Praha-Zizkov
Příspěvek 
Serifus > no podle stylu tvejch prispevku sem mel dojem ze si docela mladej.

K dejinam by se clovek vyjadrovat nemel, pac nikdy nezohlednis vsechny podminky ktere v te dobe panovaly. Ne komentare ale jen skutecnost. K cemu by ses chtel vyjadrovat k panovani jageloncu? Neni lepsi to vzit jagelonce jako fakt.

Spostu dilu preci vyrabeli pro Skodu subdodavatele, ty se taky ridej politikou koncernu? Oni ti osklivi nemci nas hodne cechy chtej podar utiskovat ze?


6.2.07, 10:30
Profil ICQ

Příspěvky: 433
Bydliště: Novosedlice(Okr. Teplice)
Příspěvek 
Bukaj píše:
Dusche píše:
Serifus> ke komunistickemu rezimu by se nemel vyjadrovat ten kdo se narodil az po roce 89.

ND- pokud budete kupovat polske a podobne dily mizerne kvality, tak se nedivte ze se tu prodavaj. Pokud tu bude poptavka po kvalite bude tu i kvalitni produkt. Ale vecina majitelu skodovek jde po cene ( k cemu by jinak meli skodovku) a par nadcencu to nevytrhne


Bohužel je to tak, ale i ti, kteří "jdou po ceně" chtějí především kvalitu a pak jsou zklamaní, naštvaní, nebo je jim to fuk a někteří (troufám si říct, že většina) se z toho poučí a chtějí kvalitu...
...ale když se prodejce dušuje a přesvědčuje mne, že je to originál a já na první pohled vidím, že není, tak mne to dokáže vytočit.
Ale zajímavé zjištění: Prodejce se ve většině případů vytočí dříve, než já :lol: :shock:
...asi jsou zvyklí na to, že mají vždy pravdu a že zákazník má platit a držet hubu... :(
...ale jsou i příjemní prodejci, ale v Praze jsou spíš raritou... :cry:


tak to u nas v teplicich mame dobrej obchod s ND na skodovku a oni tam i dobre poradej :wink:


6.2.07, 10:39
Profil
>>Ing. Ředitel Zeměkoule<<
Uživatelský avatar

Příspěvky: 2633
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Dusche píše:
Serifus > no podle stylu tvejch prispevku sem mel dojem ze si docela mladej.

K dejinam by se clovek vyjadrovat nemel, pac nikdy nezohlednis vsechny podminky ktere v te dobe panovaly. Ne komentare ale jen skutecnost. K cemu by ses chtel vyjadrovat k panovani jageloncu? Neni lepsi to vzit jagelonce jako fakt.

Spostu dilu preci vyrabeli pro Skodu subdodavatele, ty se taky ridej politikou koncernu? Oni ti osklivi nemci nas hodne cechy chtej podar utiskovat ze?


Mladej už ne, ale myslí stále :lol: Stejně mi to příjde ujetý, takže třeba Kershaw by se měl jít zahrabat a nevyjadřovat se k dějinám. Já taky nic nepopírám. Hadrovej podfuk beru jako fakt :D Nepsal jsem, jak byli komunisti zlí a tak. Napsal jsem historický fakt. Nějak tu debatu vtahujeme jinam, než by měla bejt. Na Němce jsem si taky nestěžoval, spíš jsem posmutněl, že Škoda už není česká :cry: Spíš k těm dílům: No jasně, že se řídí politikou koncernu. Kde neni poptávka, nejsou subdodavatelé :wink:

_________________
ŠKODA 105L, r.v.1984 - NEJLEPŠÍ KÁRA :wink:
EX ŠKODA FAVORIT 136L, r.v.1991Obrázek
BMW E34 525i, r.v.1994 Plná Palba 11,6l/100km
Obrázek


6.2.07, 14:23
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Uživatelský avatar

Příspěvky: 478
Bydliště: hodonínsko,zarazice
Příspěvek 
Normalni pismo, velikost i barvu

_________________
ŠKODA octavia => ŠKODA octavia super => ŠKODA 110L => ŠKODA 105L =>ŠKODA 120LS
=>ŠKODA 125L šedá r.v. 1989
Škoda 742 Forever Team
Ford Focus - 1,8 TDDi - 66kW - 1/2001 - Hatchback - Gold http://forum.ford-focus.cz/viewtopic.php?t=9450


6.2.07, 19:50
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 50 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz