| Autor |
Zpráva |
|
MAJO
Registrován: 25.2.06, 00:33 Příspěvky: 587 Bydliště: Piešťany-SK
|
 Re: merac spotreby
cyz píše: Na motronic to asi nepůjde, co?
Je to určené pre karbec, takže neviem...  Ale teoreticky by to malo ísť, keby sa ten snímač dal na prívod paliva k vstreku.
_________________ EX Škoda 105S, r.v.1977- odchádza do automobilového neba:( Škoda Forman 136GLX COMFORT LINE r.v.1994 Citroen Xantia Break 2.0HDi r.v.1999
|
| 15.9.07, 18:33 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Jak je velký
Myslim ten obdélník se stupnicí..
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 15.9.07, 18:35 |
|
 |
|
DRYVER
Registrován: 23.8.06, 22:15 Příspěvky: 2939 Bydliště: Rokytnice u Přerova
|
Šemik píše: Jak je velký  Myslim ten obdélník se stupnicí..
Tak jako ta prihradka ve favoritu 
_________________ silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS
|
| 15.9.07, 18:37 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
DRYVER píše: Šemik píše: Jak je velký  Myslim ten obdélník se stupnicí.. Tak jako ta prihradka ve favoritu 
Mluvou čísel to znamená (cca) 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 15.9.07, 18:39 |
|
 |
|
MAJO
Registrován: 25.2.06, 00:33 Příspěvky: 587 Bydliště: Piešťany-SK
|
Šemik píše: DRYVER píše: Šemik píše: Jak je velký  Myslim ten obdélník se stupnicí.. Tak jako ta prihradka ve favoritu  Mluvou čísel to znamená (cca) 
Počkaj, odmerám... 
_________________ EX Škoda 105S, r.v.1977- odchádza do automobilového neba:( Škoda Forman 136GLX COMFORT LINE r.v.1994 Citroen Xantia Break 2.0HDi r.v.1999
|
| 15.9.07, 18:50 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Díky 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 15.9.07, 18:51 |
|
 |
|
MAJO
Registrován: 25.2.06, 00:33 Příspěvky: 587 Bydliště: Piešťany-SK
|
MAJO píše: Šemik píše: DRYVER píše: Šemik píše: Jak je velký  Myslim ten obdélník se stupnicí.. Tak jako ta prihradka ve favoritu  Mluvou čísel to znamená (cca)  Počkaj, odmerám... 
11,8 x 4,3 cm
_________________ EX Škoda 105S, r.v.1977- odchádza do automobilového neba:( Škoda Forman 136GLX COMFORT LINE r.v.1994 Citroen Xantia Break 2.0HDi r.v.1999
|
| 15.9.07, 18:52 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Hm, to je celkem hodně.. Ale to bych už nějak vyřešil.
Dal by jsi ho za 500 plus pošta?
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 15.9.07, 18:58 |
|
 |
|
MAJO
Registrován: 25.2.06, 00:33 Příspěvky: 587 Bydliště: Piešťany-SK
|
Šemik píše: Hm, to je celkem hodně.. Ale to bych už nějak vyřešil.
Dal by jsi ho za 500 plus pošta?
Dal, ale asi najprv zistím, koľko vyjde pošta do CZ aby ťa to nevyšlo moc draho. 
_________________ EX Škoda 105S, r.v.1977- odchádza do automobilového neba:( Škoda Forman 136GLX COMFORT LINE r.v.1994 Citroen Xantia Break 2.0HDi r.v.1999
|
| 15.9.07, 19:01 |
|
 |
|
deekay
Voditelj brodice
Registrován: 12.9.06, 21:33 Příspěvky: 9782 Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
|
nedalo by sa predtym nejako odkukat co to ma vo vnutri? 
_________________ - Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto - Volvo V40 2.0T, r.v. 2002 http://www.danokrnac.sk/
|
| 15.9.07, 19:01 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
Jestli jsem pochopil ceník Slovenské pošty vyšlo by to asi na necelých 150skk, to mi přijde přijatelné
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 15.9.07, 19:05 |
|
 |
|
MAJO
Registrován: 25.2.06, 00:33 Příspěvky: 587 Bydliště: Piešťany-SK
|
deekay píše: nedalo by sa predtym nejako odkukat co to ma vo vnutri? 
Dalo, môžem ti to odfotiť, ale asi až neskoršie večer, poprípade zajtra. 
_________________ EX Škoda 105S, r.v.1977- odchádza do automobilového neba:( Škoda Forman 136GLX COMFORT LINE r.v.1994 Citroen Xantia Break 2.0HDi r.v.1999
|
| 15.9.07, 19:17 |
|
 |
|
MAJO
Registrován: 25.2.06, 00:33 Příspěvky: 587 Bydliště: Piešťany-SK
|
Šemik píše: Jestli jsem pochopil ceník Slovenské pošty vyšlo by to asi na necelých 150skk, to mi přijde přijatelné
Dobre, hoď mi na PM adresu, pošlem ti to. Ale bude to asi až tak v stredu, skôr nebudem mať čas. 
_________________ EX Škoda 105S, r.v.1977- odchádza do automobilového neba:( Škoda Forman 136GLX COMFORT LINE r.v.1994 Citroen Xantia Break 2.0HDi r.v.1999
|
| 15.9.07, 19:20 |
|
 |
|
Šemik
Registrován: 21.1.06, 19:58 Příspěvky: 15109 Bydliště: Praha
|
MAJO píše: Šemik píše: Jestli jsem pochopil ceník Slovenské pošty vyšlo by to asi na necelých 150skk, to mi přijde přijatelné Dobre, hoď mi na PM adresu, pošlem ti to. Ale bude to asi až tak v stredu, skôr nebudem mať čas. 
Ok, díky moc.
Edit : máš ji tam 
_________________ ŠKODA 742 FOREVER TEAM
|
| 15.9.07, 19:20 |
|
 |
|
ventYl
Registrován: 25.1.07, 23:48 Příspěvky: 6704 Bydliště: Kosice
|
1) slovenskou postou by som to neposielal :) spolahlivost dost mizerna
2) ani nie je tak dolezite, co je v meraku, ako skor to, co zac je ten prietokomer a ci sa este neda zohnat...
_________________ This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting. (--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik [H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula Skoda 742 Forever Team
|
| 15.9.07, 19:33 |
|
 |
|
Reklama
|
 Reklama
|
| |
|
 |
|