Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.6.26, 18:58



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 merac spotreby 
Autor Zpráva
Uživatelský avatar

Registrován: 25.2.06, 00:33
Příspěvky: 587
Bydliště: Piešťany-SK
Příspěvek Re: merac spotreby
cyz píše:
Na motronic to asi nepůjde, co?

Je to určené pre karbec, takže neviem... :? Ale teoreticky by to malo ísť, keby sa ten snímač dal na prívod paliva k vstreku.

_________________
EX Škoda 105S, r.v.1977- odchádza do automobilového neba:(
Škoda Forman 136GLX COMFORT LINE r.v.1994
Citroen Xantia Break 2.0HDi r.v.1999


15.9.07, 18:33
Profil
Příspěvek Reklama

   

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Jak je velký :?: :wink:

Myslim ten obdélník se stupnicí..

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


15.9.07, 18:35
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 23.8.06, 22:15
Příspěvky: 2939
Bydliště: Rokytnice u Přerova
Příspěvek 
Šemik píše:
Jak je velký :?: :wink:

Myslim ten obdélník se stupnicí..


Tak jako ta prihradka ve favoritu :wink: :lol:

_________________
silver line combi 1,3 - 46 kw
O II kombi Look RS


15.9.07, 18:37
Profil

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
DRYVER píše:
Šemik píše:
Jak je velký :?: :wink:

Myslim ten obdélník se stupnicí..


Tak jako ta prihradka ve favoritu :wink: :lol:


Mluvou čísel to znamená (cca) :?: :wink:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


15.9.07, 18:39
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 25.2.06, 00:33
Příspěvky: 587
Bydliště: Piešťany-SK
Příspěvek 
Šemik píše:
DRYVER píše:
Šemik píše:
Jak je velký :?: :wink:

Myslim ten obdélník se stupnicí..


Tak jako ta prihradka ve favoritu :wink: :lol:


Mluvou čísel to znamená (cca) :?: :wink:

Počkaj, odmerám... :D

_________________
EX Škoda 105S, r.v.1977- odchádza do automobilového neba:(
Škoda Forman 136GLX COMFORT LINE r.v.1994
Citroen Xantia Break 2.0HDi r.v.1999


15.9.07, 18:50
Profil

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Díky :wink:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


15.9.07, 18:51
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 25.2.06, 00:33
Příspěvky: 587
Bydliště: Piešťany-SK
Příspěvek 
MAJO píše:
Šemik píše:
DRYVER píše:
Šemik píše:
Jak je velký :?: :wink:

Myslim ten obdélník se stupnicí..


Tak jako ta prihradka ve favoritu :wink: :lol:


Mluvou čísel to znamená (cca) :?: :wink:

Počkaj, odmerám... :D

11,8 x 4,3 cm

_________________
EX Škoda 105S, r.v.1977- odchádza do automobilového neba:(
Škoda Forman 136GLX COMFORT LINE r.v.1994
Citroen Xantia Break 2.0HDi r.v.1999


15.9.07, 18:52
Profil

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Hm, to je celkem hodně.. Ale to bych už nějak vyřešil.

Dal by jsi ho za 500 plus pošta?

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


15.9.07, 18:58
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 25.2.06, 00:33
Příspěvky: 587
Bydliště: Piešťany-SK
Příspěvek 
Šemik píše:
Hm, to je celkem hodně.. Ale to bych už nějak vyřešil.

Dal by jsi ho za 500 plus pošta?

Dal, ale asi najprv zistím, koľko vyjde pošta do CZ aby ťa to nevyšlo moc draho. :wink:

_________________
EX Škoda 105S, r.v.1977- odchádza do automobilového neba:(
Škoda Forman 136GLX COMFORT LINE r.v.1994
Citroen Xantia Break 2.0HDi r.v.1999


15.9.07, 19:01
Profil
Voditelj brodice
Uživatelský avatar

Registrován: 12.9.06, 21:33
Příspěvky: 9782
Bydliště: Bratislava / Nové Zámky
Příspěvek 
nedalo by sa predtym nejako odkukat co to ma vo vnutri? :D

_________________
- Favorit 137GRx r.v. 1990, biely, posledné analógové auto
- Volvo V40 2.0T, r.v. 2002
http://www.danokrnac.sk/


15.9.07, 19:01
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
Jestli jsem pochopil ceník Slovenské pošty vyšlo by to asi na necelých 150skk, to mi přijde přijatelné

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


15.9.07, 19:05
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 25.2.06, 00:33
Příspěvky: 587
Bydliště: Piešťany-SK
Příspěvek 
deekay píše:
nedalo by sa predtym nejako odkukat co to ma vo vnutri? :D

Dalo, môžem ti to odfotiť, ale asi až neskoršie večer, poprípade zajtra. :wink:

_________________
EX Škoda 105S, r.v.1977- odchádza do automobilového neba:(
Škoda Forman 136GLX COMFORT LINE r.v.1994
Citroen Xantia Break 2.0HDi r.v.1999


15.9.07, 19:17
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 25.2.06, 00:33
Příspěvky: 587
Bydliště: Piešťany-SK
Příspěvek 
Šemik píše:
Jestli jsem pochopil ceník Slovenské pošty vyšlo by to asi na necelých 150skk, to mi přijde přijatelné

Dobre, hoď mi na PM adresu, pošlem ti to. Ale bude to asi až tak v stredu, skôr nebudem mať čas. :wink:

_________________
EX Škoda 105S, r.v.1977- odchádza do automobilového neba:(
Škoda Forman 136GLX COMFORT LINE r.v.1994
Citroen Xantia Break 2.0HDi r.v.1999


15.9.07, 19:20
Profil

Registrován: 21.1.06, 19:58
Příspěvky: 15109
Bydliště: Praha
Příspěvek 
MAJO píše:
Šemik píše:
Jestli jsem pochopil ceník Slovenské pošty vyšlo by to asi na necelých 150skk, to mi přijde přijatelné

Dobre, hoď mi na PM adresu, pošlem ti to. Ale bude to asi až tak v stredu, skôr nebudem mať čas. :wink:


Ok, díky moc.

Edit : máš ji tam :wink:

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


15.9.07, 19:20
Profil
Uživatelský avatar

Registrován: 25.1.07, 23:48
Příspěvky: 6704
Bydliště: Kosice
Příspěvek 
1) slovenskou postou by som to neposielal :) spolahlivost dost mizerna

2) ani nie je tak dolezite, co je v meraku, ako skor to, co zac je ten prietokomer a ci sa este neda zohnat...

_________________
This is Linux land, on silent nights you can hear Windows machines rebooting.
(--)))o-») Skoda Rapid 136 r.v.1989 biely
OOOO Audi 80 2.3E r.v. 1993 - Vopruz durch Technik
[H] Honda HR-V 4x4 r.v. 2000 - mula
Skoda 742 Forever Team


15.9.07, 19:33
Profil Zobrazit autorovy stránky
Příspěvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz
[ Time : 0.036s | 10 Queries | GZIP : Off ]