| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Hlava fofr klacku https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=10113 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | sharpers [ 6.4.08, 09:12 ] |
| Předmět příspěvku: | Hlava fofr klacku |
Nevíte jak sundám tu hlavičku na řadící páce ? auto favorit 135 r.v. 93.dík |
|
| Autor: | deekay [ 6.4.08, 10:51 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hlava fofr klacku |
sharpers píše: Nevíte jak sundám tu hlavičku na řadící páce ? auto favorit 135 r.v. 93.dík myslis tu penu? teraz neviem ci sa dobre pamatam ale felda ma zavit, takze to normalne odtocis, alebo proste rukou vytiahnes |
|
| Autor: | gokralik [ 6.4.08, 10:53 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Hlava fofr klacku |
sharpers píše: Nevíte jak sundám tu hlavičku na řadící páce ? auto favorit 135 r.v. 93.dík Pokud myslíš takový ten nesmysl s vyraženým Háčkem, tak silně tahej nahoru....lépe to jde v zimě. |
|
| Autor: | DRYVER [ 6.4.08, 11:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Pevne to chytni a tahej nahoru. Je to tam jen narazene. |
|
| Autor: | cyz [ 6.4.08, 12:54 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Takhle to bylo na starších typech (do 93). Od 93 je to našroubované. |
|
| Autor: | Ondras83 [ 6.4.08, 13:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
táááááááááhli táááááááááááhli ale řadičku nevytáááááááááááááááááááhli..... |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|