| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Nefunkcni GPS ve Favoritu https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=10139 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | hranol [ 7.4.08, 16:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Nefunkcni GPS ve Favoritu |
Chlapi zdar a poradte..... Ve vsech autech me GPS funguje....samozrejme pres zapalovac.....na svem Favoritu zaboha nemuzu prijit na to,proc me dioda nezhavi a tudiz GPS nefunguje....instaloval jsem i novy zapalovac......ktery normalne funguje.....a GPS zase nic...jsem z toho blazen....mozna je maly prumer...ze to nedostanu dozadu uplne......nevim proste..... Dik moc za radu Hranol |
|
| Autor: | DRYVER [ 7.4.08, 16:08 ] |
| Předmět příspěvku: | |
A ses si jistej, ze ti jde do te zasuvky stava, nebo ze nemas ty draty (+/-) prehozene ???? |
|
| Autor: | hranol [ 7.4.08, 16:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Prave,ze zapalovac normalne zhavi...za par vterin vyskoci a muzes si pripalit.... |
|
| Autor: | gokralik [ 7.4.08, 16:52 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Možná je to blbost, ale máš ve fáčku ten nový typ zásuvek? Já jsem to třeba musel předělávat, abych na tom mohl provozovat nové věci. |
|
| Autor: | CROWACK [ 7.4.08, 18:12 ] |
| Předmět příspěvku: | |
hranol píše: Prave,ze zapalovac normalne zhavi...za par vterin vyskoci a muzes si pripalit.... zkontroluj polaritu, zapalovac se nahreje at jsou draty spravne nebo prehozeny, u GPS uz na polarite zalezi... |
|
| Autor: | hranol [ 7.4.08, 18:35 ] |
| Předmět příspěvku: | |
to CROWACK Dik Ti moc...kouknu na to.....myslim...ze budeme doma...doufam.....ze jo.... Hranol |
|
| Autor: | DRYVER [ 7.4.08, 20:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
A nenapsal sem to samy s tema prehozenyma dratkama?????????? |
|
| Autor: | deekay [ 7.4.08, 20:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
DRYVER píše: A nenapsal sem to samy s tema prehozenyma dratkama?????????? to sa mi stava bezne, uz si zvykam, ludia su slepy |
|
| Autor: | hranol [ 8.4.08, 08:14 ] |
| Předmět příspěvku: | |
to deekay Jojojojo........... |
|
| Autor: | Matthes [ 8.4.08, 08:22 ] |
| Předmět příspěvku: | |
deekay píše: to sa mi stava bezne, uz si zvykam, ludia su slepy Mozna kdyzbys mel obrazek profilu ... |
|
| Autor: | DRYVER [ 8.4.08, 15:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Matthes píše: deekay píše: to sa mi stava bezne, uz si zvykam, ludia su slepy Mozna kdyzbys mel obrazek profilu ... Ja mel taky kdysi davno obrazek v profilu, ale pak zacalo "ukazto" blbnout (nebo jak se to jmenuje) a bohuzel zmizel |
|
| Autor: | Carlos [ 8.4.08, 16:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
DRYVER píše: Matthes píše: deekay píše: to sa mi stava bezne, uz si zvykam, ludia su slepy Mozna kdyzbys mel obrazek profilu ... Ja mel taky kdysi davno obrazek v profilu, ale pak zacalo "ukazto" blbnout (nebo jak se to jmenuje) a bohuzel zmizel Tak to nahraješ na ukažto, a pak u prosilu dáš tu variantu kde dáš URL, ale přitom se to dá uloží jakoby sem. Doufám že moje vysvětlení chápeš, já to líp nepopíšu. |
|
| Autor: | DRYVER [ 8.4.08, 22:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
WIO 46 píše: Tak to nahraješ na ukažto, a pak u prosilu dáš tu variantu kde dáš URL, ale přitom se to dá uloží jakoby sem. Doufám že moje vysvětlení chápeš, já to líp nepopíšu. No ted mam jine starosti nez resit obrazek v profilu. (na stare kolena delam nastavbu a za mesic prej uz maturuju |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|