Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Nefunkcni GPS ve Favoritu
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=10139
Stránka 1 z 1

Autor:  hranol [ 7.4.08, 16:02 ]
Předmět příspěvku:  Nefunkcni GPS ve Favoritu

Chlapi zdar a poradte.....

Ve vsech autech me GPS funguje....samozrejme pres zapalovac.....na svem Favoritu zaboha nemuzu prijit na to,proc me dioda nezhavi a tudiz GPS nefunguje....instaloval jsem i novy zapalovac......ktery normalne funguje.....a GPS zase nic...jsem z toho blazen....mozna je maly prumer...ze to nedostanu dozadu uplne......nevim proste.....


Dik moc za radu


Hranol

Autor:  DRYVER [ 7.4.08, 16:08 ]
Předmět příspěvku: 

A ses si jistej, ze ti jde do te zasuvky stava, nebo ze nemas ty draty (+/-) prehozene ????

Autor:  hranol [ 7.4.08, 16:15 ]
Předmět příspěvku: 

Prave,ze zapalovac normalne zhavi...za par vterin vyskoci a muzes si pripalit.... :lol:

Autor:  gokralik [ 7.4.08, 16:52 ]
Předmět příspěvku: 

Možná je to blbost, ale máš ve fáčku ten nový typ zásuvek? Já jsem to třeba musel předělávat, abych na tom mohl provozovat nové věci.

Autor:  CROWACK [ 7.4.08, 18:12 ]
Předmět příspěvku: 

hranol píše:
Prave,ze zapalovac normalne zhavi...za par vterin vyskoci a muzes si pripalit.... :lol:

zkontroluj polaritu, zapalovac se nahreje at jsou draty spravne nebo prehozeny, u GPS uz na polarite zalezi... :roll:

Autor:  hranol [ 7.4.08, 18:35 ]
Předmět příspěvku: 

to CROWACK


Dik Ti moc...kouknu na to.....myslim...ze budeme doma...doufam.....ze jo.... :P

Hranol

Autor:  DRYVER [ 7.4.08, 20:24 ]
Předmět příspěvku: 

A nenapsal sem to samy s tema prehozenyma dratkama?????????? :shock:

Autor:  deekay [ 7.4.08, 20:41 ]
Předmět příspěvku: 

DRYVER píše:
A nenapsal sem to samy s tema prehozenyma dratkama?????????? :shock:

to sa mi stava bezne, uz si zvykam, ludia su slepy :roll:

Autor:  hranol [ 8.4.08, 08:14 ]
Předmět příspěvku: 

to deekay


Jojojojo........... :lol: ..mas pravdu..........dik moc..uz to fachci.........jste borci...........

Autor:  Matthes [ 8.4.08, 08:22 ]
Předmět příspěvku: 

deekay píše:
to sa mi stava bezne, uz si zvykam, ludia su slepy :roll:


Mozna kdyzbys mel obrazek profilu ... :)

Autor:  DRYVER [ 8.4.08, 15:49 ]
Předmět příspěvku: 

Matthes píše:
deekay píše:
to sa mi stava bezne, uz si zvykam, ludia su slepy :roll:


Mozna kdyzbys mel obrazek profilu ... :)


Ja mel taky kdysi davno obrazek v profilu, ale pak zacalo "ukazto" blbnout (nebo jak se to jmenuje) a bohuzel zmizel :evil:

Autor:  Carlos [ 8.4.08, 16:42 ]
Předmět příspěvku: 

DRYVER píše:
Matthes píše:
deekay píše:
to sa mi stava bezne, uz si zvykam, ludia su slepy :roll:


Mozna kdyzbys mel obrazek profilu ... :)


Ja mel taky kdysi davno obrazek v profilu, ale pak zacalo "ukazto" blbnout (nebo jak se to jmenuje) a bohuzel zmizel :evil:


Tak to nahraješ na ukažto, a pak u prosilu dáš tu variantu kde dáš URL, ale přitom se to dá uloží jakoby sem.
Doufám že moje vysvětlení chápeš, já to líp nepopíšu. :wink: :oops:

Autor:  DRYVER [ 8.4.08, 22:43 ]
Předmět příspěvku: 

WIO 46 píše:
Tak to nahraješ na ukažto, a pak u prosilu dáš tu variantu kde dáš URL, ale přitom se to dá uloží jakoby sem.
Doufám že moje vysvětlení chápeš, já to líp nepopíšu. :wink: :oops:


No ted mam jine starosti nez resit obrazek v profilu. (na stare kolena delam nastavbu a za mesic prej uz maturuju :evil: ), takze az bude vic casu tak to poresim. Ted nemam ani cas procitat vsechny prispevky a chodit pravidelne na TW, coz me teda hooodne stve :evil: :evil: :evil: Kazopadne dik za radu :wink:

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/