| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Povinné na méně než měsíc? https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=10147 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Jura [ 7.4.08, 18:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Povinné na méně než měsíc? |
čaute... potřebuju jen vytáhnout auto z depozita no ale nechci platit povinný na celej měsíc nejde to třeba jen na tři dny někde? Nebo poradíte někde něco kde to bude nejlevnější? Nebo nejde to nějak vyšmelit? |
|
| Autor: | DRYVER [ 7.4.08, 20:26 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Pokud nejde na mensi termin pojistit, tak pojisti na ten mesic, pak to zas dej do depozita a oni by ti ty prachy mohly vratit. (ted doufam ze nekecam bylbosti) |
|
| Autor: | fatal [ 7.4.08, 20:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
A pojištění na měsíc jde uzavřít bez problémů? |
|
| Autor: | Jiri [ 7.4.08, 21:34 ] |
| Předmět příspěvku: | |
mesic je minimalni doba..a jde to uzavrit na dobu urcitou....to je na mesic...pak ti to automaticky pada...delam to tak kdyz prijedu domu...treba na 14 dni..udelam pojistku na mesic...vyzvednu z depozitu...jezdim.....a pak zase ulozim do depozitu a o pojistei uz se starat nemusis.. |
|
| Autor: | fatal [ 7.4.08, 22:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jiri píše: mesic je minimalni doba..a jde to uzavrit na dobu urcitou... Jde to jen u některých, nebo u všech pojišťoven? |
|
| Autor: | Jura [ 7.4.08, 22:33 ] |
| Předmět příspěvku: | |
fatal píše: Jiri píše: mesic je minimalni doba..a jde to uzavrit na dobu urcitou... Jde to jen u některých, nebo u všech pojišťoven? No na ten měsíc to musí jít snad všude, ale méně to už asi nejde no...smůla |
|
| Autor: | Jiri [ 7.4.08, 22:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no mene to urcite nejde...a de to treba u CSOB...ale mam pocit ze treba u podnikatelske je to minimalne tri mesice dokonce....vsude to myslim nejde.....a jeste Kooperativa myslim dela na mesic..ale to nechci kecat..preceje to uz nejakej patek.. |
|
| Autor: | Drak [ 8.4.08, 07:14 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Podívej se po webových stránkách pojišťoven, někde sem zaslechl něco o třídenním pojištění jen na administrativní účely, ale ověř si to, každopádně pojištění zaniká prodejem vozidla, takže si to uzavři klidně na rok, prodej to a zajdi na pojišťovnu. Skutečná placená doba pojištění bude jen od doby vytažení z depozitu do prodeje, když sebou mrskneš, tak klidně jenom den a rozdíl na pojistném ti vrátí. |
|
| Autor: | Jura [ 8.4.08, 08:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No tak už to mám snad nějak domluvený...ten komu to prodávám si zařídí normální povinný ručení pošle mi to a já to na to jeho povinný ručení vytáhnu z depozita odhlásím auto na něj a vše mu pošlu potom.... |
|
| Autor: | Dusche [ 8.4.08, 12:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Drak> pojisteni ti vratej, ale nechaj si zapocatej mesic. Takze minimum je mesic. |
|
| Autor: | Jiri [ 8.4.08, 19:39 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jo jo je to tak..zapocatej mesic se plati |
|
| Autor: | venca.m [ 8.4.08, 20:01 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jiri píše: jo jo je to tak..zapocatej mesic se plati Vzpomínám si ze kamos kdyz rozmlatil skodovku,tak tehdy vybehl ze skoly uz v patek aby stihl pojistovnu,pry prece nebude platit tech 30Kc navic za vikend...No nevim esi neplantal,ale pry mu vraceli penize hned od toho dne... |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 8.4.08, 21:29 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ČPP dělá na měsíc miloš |
|
| Autor: | Drak [ 9.4.08, 06:59 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Co já vím, tak mi vraceli peníze ode dne, kdy sem to rušil, nevím, jak to je s prvním měsícem, ale ČP a Kooperativa mi vyplatili zbytek zaplacené doby zpět. |
|
| Autor: | Doggie4EVER [ 9.4.08, 12:56 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nechcu do toho prilis kecat, ale vim, ze lze pojistit vuz i na dva tydny, mozna i tyden, staci si zajit za pojistovakem primo v budove magistratu (mestsky urad) v kazdem vetsim meste, on tam ma moznost uzavrit pojistku u jakekoli pojistovny a vyberes si tu nejkratsi. Mama musela pri prevodu auto pojistit jen na chvili, tak to mela na dva tydny, ale uz nevim u jake pojistovny... |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|