Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Tunning srazy 2008
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=10189
Stránka 1 z 1

Autor:  patrik-hp [ 8.4.08, 22:46 ]
Předmět příspěvku:  Tunning srazy 2008

http://www.tuning-srazy.cz/...Docela aktuální už od tohoto vkendu na letišti u Příbrami...Ale hlavně pro příznivce Škodovek koncem dubna v Běšinách u Klatov...Asi se pojedu mrknout na ty kouzelníky....Začíná sezóna,tak snad hodně originálů a zachovalek bude k vidění :?a hlavně i počasí :D A nebo taky :sick:

Autor:  MATTESS [ 8.4.08, 22:52 ]
Předmět příspěvku: 

mimochodem o srazech Škoda píšu v sekci "srazy a podobné akce" :wink:

Autor:  patrik-hp [ 8.4.08, 22:59 ]
Předmět příspěvku: 

Tak super .... :wink: :P

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/