| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| koncici lpg https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=10218 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | jizíček [ 10.4.08, 07:13 ] |
| Předmět příspěvku: | koncici lpg |
dejme tomu ze bych koupil auto s koncicim lpg, co dal ?? jde to nejak prodlouzit nebo se neco musi menit a na kolik by to vyslo cenove ?? |
|
| Autor: | Drak [ 10.4.08, 07:23 ] |
| Předmět příspěvku: | |
musíš vyměnit flašku s multiventilem, cena 5000-20000 podle typu. |
|
| Autor: | FerdikF [ 10.4.08, 07:31 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jak píše Drak, mě stála výměna bomby i s prací na Formanoj asi 5500,- válcová bomba 45l |
|
| Autor: | Martin [ 10.4.08, 09:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Já zatím měnil jen flašku u obou aut, na technický si toho u jednoho nevšimnul a u druhýho přivřel oko, ale vypadá to, že příští rok budu muset dát i multiventil. |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 10.4.08, 12:51 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin píše: Já zatím měnil jen flašku u obou aut, na technický si toho u jednoho nevšimnul a u druhýho přivřel oko, ale vypadá to, že příští rok budu muset dát i multiventil. v tom předpisu je šalamounsky napsáno že homologace 001 ne nesní kombunovat s 000 což je starý multiventil, a stejně tu nádrž s multiventilem skombinuješ s reduktorem s homologací 000 tak je to stejně všechnpo podivné miloš |
|
| Autor: | spartra [ 10.4.08, 21:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
1)do 3000 za bombu + montáž 2)do 5000 za bombu + multiventil + montáž záleží na každým, kdo jak si to vyloží |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|