Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 21.9.24, 11:45



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
 Bodovy system 

Jak se vam libi bodovy system?
Libi, na silnicich je bezpecneji. 17%  17%  [ 5 ]
Bodovy system je OK, ale bodovani nevyhovujici. 69%  69%  [ 20 ]
Vubec se mi nelibi. 14%  14%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 29

 Bodovy system 
Autor Zpráva
Pan Kapitán
Uživatelský avatar

Příspěvky: 12111
Bydliště: Tynec n.L.
Příspěvek Bodovy system
Ahoj vsichni, myslim ze vsem by ostatnim pomohlo, kdyby se tu objevily zkusenosti lidi, kteri uz podlehli policejni kontrole podle novych predpisu.
Napiste co, jak, kym bylo kontrolovano a pripadne za kolik penez prip bodu to bylo.

_________________
Forman 1994 Million Edition "Frankie"
Rapid 120/1985 "Eda" - BAZ 120R
Škoda 742 Forever TeamObrázek

Cvokárium: Youtube Instagram


12.7.06, 07:46
Profil ICQ YIM
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 15097
Bydliště: Praha
Příspěvek 
My jsme asi před týdnem s otcem zabloudili, takže jsme TÉMĚŘ vjeli do pěší zóny. Před začátkem pěší zóny jsme ale včas zastavili a otočili se. Za křovim který tam vedle bylo, stáli městský policajti a fotili si auta, který z tý pěší zóny vyjižděli. Samozřejmě vyfotili i nás. A to v okamžiku kdy to skutečně mohlo vypadat tak, že jsme v tý pěší zóně byli. Takže teď čekáme až příjde nějaký ouřední lejstro že máme ihned uhradit 5000Kč a že připisují 3body....

_________________
ŠKODA 742 FOREVER TEAM


12.7.06, 08:38
Profil

Příspěvky: 263
Příspěvek 
Pokud Vás vyfotili až za úrovní značky pěší zóny, tj. pokud jste při focení byli vně pěší zóny, tak ta fotka nic nedokazuje, museli by Vás vyfotit na úrovni té značky nebo ještě před ní (tj. kdybyste byli ještě v pěší zóně). Takhle si s tou fotkou můžou tak akorát vytřít co chtějí. Vzhledem k tomu, že se to nejspíš bude projednávat na nějakým městským úřadě, tak tam proti tomu můžete protestovat (ovšem s přesným průběhem řízení a co a kdy máte kde udělat nebo říct, s tim Ti neporadim).


12.7.06, 09:08
Profil

Příspěvky: 13
Příspěvek body
Nemáte někdo zkušenost, jak to probíhá ,když vás chytí a berou vám body? Napíšou nějaký potvrzení nebo něco podepíšete? Body připisují úředníci v místě trvalého bydliště a ty určitě o tom nic neposílají. Ty až po 12 bodech pošlou dopis ,že se má přinést řidičák. Já se jen bojím ,že v místním úředním bordelu se může stát ,že mi tam něco připíšou aniž budu mít o tom nějaké tušení.


12.7.06, 21:13
Profil

Příspěvky: 188
Bydliště: Třinec
Příspěvek Re: body
bobeš píše:
Já se jen bojím ,že v místním úředním bordelu se může stát ,že mi tam něco připíšou aniž budu mít o tom nějaké tušení.
Ja zase spoleham na to ze jak dostanu boda tak mi to nepripisi. Bo je to fakt nehorazny zmatek

_________________
Skoda favorit 91 karburator


13.7.06, 06:57
Profil ICQ
Uživatelský avatar

Příspěvky: 1471
Bydliště: Karviná / přes týden Zábřeh na Moravě
Příspěvek Re: body
bobeš píše:
Nemáte někdo zkušenost, jak to probíhá ,když vás chytí a berou vám body? Napíšou nějaký potvrzení nebo něco podepíšete? Body připisují úředníci v místě trvalého bydliště a ty určitě o tom nic neposílají. Ty až po 12 bodech pošlou dopis ,že se má přinést řidičák. Já se jen bojím ,že v místním úředním bordelu se může stát ,že mi tam něco připíšou aniž budu mít o tom nějaké tušení.


podle me ti nic nedaji. Jedine si muzes na zpetne zrcatko lepit male hvezdicky, kolik ti jich jeste zbyva.
Jo a divali jste se uz na http://www.chcetezmenu.cz?

_________________
Škoda 110R r.v. 1972, rallye červená / - šlo do světa
Škoda RAPID 130 r.v. 1987 - rallye červená, Apolla /
Coupé club TW


14.7.06, 11:48
Profil
Dřevák na focení, neumí ostřit
Uživatelský avatar

Příspěvky: 27222
Bydliště: Netolice největší prdel v republice
Příspěvek 
bobovej systém je na pí... každej teď až moc žere pravidla jedeš v obci prví si jede 50 ale když seš třeba desátej v řadě tak jedeš 20
celý je to takový nedomyšlený :!:

_________________
Passat 96kw
Golf III 1,9 tdi 66kw + bosch 764 => cca 95kw
Felda 1.3BMM combi LPG


21.7.06, 10:06
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 7 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz