| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Rada s depozitem...? https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=19321 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Serifus [ 14.10.09, 20:30 ] |
| Předmět příspěvku: | Rada s depozitem...? |
Zdravím! Když jsem hodil Škůdku na rok do depozitu a rok uplynul, pošlou mi složenku, abych si zaplatil prodloužení? Nebo si musím ten rok ohlídat a po uplynutí to hned sám zaplatit. A jak? To tam zase musim jet? Nejde to nějak přes složenku/účet??? |
|
| Autor: | Dawid130 [ 14.10.09, 20:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Obávám se že tam budeš muset jet. Ale levnější možná bude vzít telefón a zeptat se. |
|
| Autor: | Jarda S. [ 14.10.09, 20:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
http://skoda-virt.cz/cz/forum/legislati ... -detailne/ |
|
| Autor: | Serifus [ 14.10.09, 21:17 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Sadra17 píše: http://skoda-virt.cz/cz/forum/legislativa/119261-prodlouzeni-depozitu-detailne/ Dobře. Tak mi to naúčtujou jednorázově. Ale musím žádat o prodloužení těch prvních 6 měsíců? Nebo to jede automaticky už po těch 12 měsících? |
|
| Autor: | VeTeV [ 15.10.09, 09:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ja kdyz vyzvedaval, tak baba rikal ze to prvni ej lepsi tam zajit, ale neni to nezbytne nutne... pak je to jak automat... |
|
| Autor: | Serifus [ 16.10.09, 13:03 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ok. Tak tam nepudu. Strávil bych tam mládí.. |
|
| Autor: | VeTeV [ 16.10.09, 13:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jakmladi? nevim ja kdyz tam byl tak jsme tam byli tri...a to mluvim o Prazskem depotu |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 18.10.09, 13:01 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Serifus píše: Ok. Tak tam nepudu. Strávil bych tam mládí.. znám tyto případy, borec rušil auto a na vrakecu mu nechtěli dát ani kačku, tak zatáhl auto do šrotu dostal 1500 kč a značky dal do depozita prej se to tak dělá dokonce ani huml co kecá o silnicích neporadil nic lepšího je v tom bordel ale zákon o evidenci motorových vozidel mluví jednoznačně se tam někdo mrkněte mě se zdá že to tam může být max rok a vyzvednout papíry před skončením STK |
|
| Autor: | Serifus [ 18.10.09, 22:07 ] |
| Předmět příspěvku: | |
VeTeV píše: jakmladi? nevim ja kdyz tam byl tak jsme tam byli tri...a to mluvim o Prazskem depotu Já tam byl před rokem a bylo tam 5 lidí. Trčel jsem tam 3 a půl hodiny! |
|
| Autor: | VeTeV [ 18.10.09, 22:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
slovacek.milos píše: Serifus píše: Ok. Tak tam nepudu. Strávil bych tam mládí.. znám tyto případy, borec rušil auto a na vrakecu mu nechtěli dát ani kačku, tak zatáhl auto do šrotu dostal 1500 kč a značky dal do depozita prej se to tak dělá dokonce ani huml co kecá o silnicích neporadil nic lepšího je v tom bordel ale zákon o evidenci motorových vozidel mluví jednoznačně se tam někdo mrkněte mě se zdá že to tam může být max rok a vyzvednout papíry před skončením STK uvedu teda jak to je... když se to tam vrzlo před změnou zákona )tušim někdy rok 05) tak to tam mohlo být na dobu neurčitou - dalo se 10,- a fertich ( já tam měl SPZky 4 roky a při výběru jsme neplatil nic .-)) pak to změnili - je to na rok za 100,- a každej další 1/2 rok za 50,- ale nikdo tě nenutí to vyndat... prostě zákon je nedořešený a oni to nemohou zrušit a donutit tě abys to vyndal už tuplem ne jediná podmínka je platná STK při výběru a zaplacené povinko |
|
| Autor: | Serifus [ 18.10.09, 22:46 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Co to je za nesmysl? Jak můžeš mít platnou STK při výběru? Když to tam máš třeba 4 roky? |
|
| Autor: | Jad [ 19.10.09, 17:08 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Serifus píše: Co to je za nesmysl? Jak můžeš mít platnou STK při výběru? Když to tam máš třeba 4 roky? Při vyzvedánání značek z depozitu musí být platná STK, to vím stoprocentně. Při vkládání nevím... |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 19.10.09, 18:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Serifus píše: Co to je za nesmysl? Jak můžeš mít platnou STK při výběru? Když to tam máš třeba 4 roky? žádná blbost to není dělám to naprosto běžně auto má velký techničák, hodíš fáro na odtahovku uděláš STK a jdeš si pro značky, před úřadem stojí borec v karavanu a pojistí ti auto, tak to chodí ve veselí nad moravou |
|
| Autor: | VeTeV [ 20.10.09, 00:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Serifus píše: Co to je za nesmysl? Jak můžeš mít platnou STK při výběru? Když to tam máš třeba 4 roky? tak to zkus - sice existují jedinci co říkají opak, ale prostě zákon hovoří jasně - bez platné STK a zaplaceném povinném ručení tě to nevydaj... a je tomu asi tak 4 měsíce co jsem auto po 5ti letech z depozitu vyndaval a první co chtěla bába vidět je záznam o STK a doklad o zaplaceném povinku...následně nalepí ona sama ty nálepky na SPZ a můžeš odkráčet... a to že nemáš STK se řeší dovozem na paleťáku na STK - v protokolu budeš mít napsáno - známky nevylepeny, nutno vylepit, auto dovezeno na podvale nebo tak něco... samo, že existují i metody, kdy se STk udělá aniž by auto někam jelo, ale to je o známostech a jisté finanční částce... |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|