| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Zmena typu oleja v servise... https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=20155 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | deekay [ 9.12.09, 01:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Zmena typu oleja v servise... |
caute, taka zaujimava vec: ku Renaultu Clio vedieme komplet servisnu hostoriu a chodime do servisu ako sa patri ked som si teraz otvoril knizku tak tam je ze: prva vymena oleja (12tkm) - 5W 40 a druha, (24 tkm) zrazu 5W 30 to je nejaky predpis, alebo su to dementi, alebo zo mna chcu vydrat viac penazi / usetrit? pokial viem tak na zmenu typu oleja pri novom aute nie je dovod, priam by som povedal ze to nerobi dobrotu. tak jak? |
|
| Autor: | shrekzv [ 9.12.09, 08:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
robia co chcu......znamy kupil feldu od svagra...fajna....ma 172tkm ide krasne...az na to ze pri 165 bola vymena oleja....ma to servisnu knizku doteraz 15w40 a zrazu tam nejaky chytrak dal 10w40...v motore je piesok |
|
| Autor: | deekay [ 9.12.09, 10:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tak pri 12 000km to asi az taka tragedia nebude ale predsa |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 9.12.09, 11:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Zmena typu oleja v servise... |
[ tak jak?[/quote] pokud neznáš specifikace těch olejů tak se nedozvíš nic, miloš |
|
| Autor: | deekay [ 9.12.09, 16:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
v renaulte sa dava len ELF, teda prvy bol bud tento: http://www.olejcentrum.sk/motorovy-olej ... m-5w-40-5l alebo tento: http://www.olejcentrum.sk/motorovy-olej ... r-5w-40-4l a druhy tento: http://olejposta.sk/r_93.html alebo tento: http://olejposta.sk/r_1922.html inak som sa dnes pytal preco, a odpoved je prozaicka: lebo ten novy je lacnejsi |
|
| Autor: | Šemik [ 9.12.09, 19:14 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nebo 5W 40 prostě nebyl k dispozici |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|