Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 24.9.24, 00:18



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
 Sada centralního zamykání s dálkovým ovládáním CL-306 Click 
Autor Zpráva

Příspěvky: 18
Bydliště: Karvina
Příspěvek Sada centralního zamykání s dálkovým ovládáním CL-306 Click
Chtel bych se zeptat mam v planu to do sveho facka zabudovat a chtel jsem se zeptat kdo to ma a jake s tim mate zkusenosti po nekolika letech jestli spokojenost nebo spise nebrat. Diky. 8)

[b]Dejv[/b]


4.10.06, 17:58
Profil ICQ
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 57
Příspěvek 
Ahoj,zrovna tohle mam v autě,ale bohužel jen jedn den,takže ti asi moc neřeknu. Jinak je to ale jedno z nejlepších,prostě Jablouš. Instalace trvala celkem dlouho a to to bylo v servisu kde to dělaj denně!! Sám bych do toho nešel!


4.10.06, 19:59
Profil

Příspěvky: 819
Bydliště: jih vysočiny
Příspěvek 
Dobrý český a dlouholetý výrobce,takže určitě budeš spokojen.Montáž není složitá.Pokud ti vyhovuje cena a funkčnost,tak hurá do toho.Nemá v sobě imobil.,a alarm je průměrný.Pokud si budeš montáž dělat sám,přidej si kontakty i do víka motoru a pátých dveří, a můžeš je i doplnit přikoupením el.zámku. čus

_________________
A máš kostru? - ,,asi jo"


4.10.06, 20:53
Profil

Příspěvky: 18
Bydliště: Karvina
Příspěvek 
k cemu jsou ty kontaty dobre do toho vika motoru a do dveri to musim nejak dokoupit??


4.10.06, 22:06
Profil ICQ

Příspěvky: 819
Bydliště: jih vysočiny
Příspěvek 
Je to centrál s alarmem a jak poznáš podle zapojení,je hlídání auta konstruováno spínačema ve dveřích /pokud nejsou v zadních,musí se dodat i tam/.No a aby bylo hlídání co nejůčinější,přidáš si spínače jak do pátých dveří,tak i víko motoru.Tím pádem bude budeš mít pod kontrolou celé auto.čus

_________________
A máš kostru? - ,,asi jo"


5.10.06, 18:42
Profil

Příspěvky: 57
Příspěvek 
Jednom takoá blbá otázka (tak mě za to neukamenujte) ale u toho Jablotronu CL 306,když odpojim baterku (z důvodu nabíjení) vymaže se mi i pamět ty řídíci jednotky,a tudíž to budu muset programovat znovu nebo to má v sobě nějakou paměť?? Ptám se proto e když sem viděl jak se to programuje tak ten servisák u toho nadával a mě se to taky moc nezdálo!! pořád otáčet klíčkem,vyndavat pojistku....


5.10.06, 19:47
Profil

Příspěvky: 819
Bydliště: jih vysočiny
Příspěvek 
Takže vše co uložíš,zůstává v paměti i po odpojení baterky.to že servisák nadával,mělo důvod asi ten,že při programování udělá omylem v posledních funkcí chybu,a musí začít znova od začátku.Bohužel u těchto alarmů je nastavování takto.U těch dražších se provádí jen dálkovým a tajným tlačítkem /valet/.Hodnota nastavení je dána zvukově,nebo světelně. čus

_________________
A máš kostru? - ,,asi jo"


5.10.06, 20:59
Profil

Příspěvky: 57
Příspěvek 
což to chybu neudělal,já tam byl s nim,ale nějak to nešlo,muselo se dycky minutu čekat,pak zapojit,otáčet klíčkem a pořád tak a tak!!! U držších?? já myslim že za 3000 kč je to na centrál až dost!! :-)


5.10.06, 21:07
Profil

Příspěvky: 57
Příspěvek 
což to chybu neudělal,já tam byl s nim,ale nějak to nešlo,muselo se dycky minutu čekat,pak zapojit,otáčet klíčkem a pořád tak a tak!!! U držších?? já myslim že za 3000 kč je to na centrál až dost!! :-)


5.10.06, 21:09
Profil

Příspěvky: 819
Bydliště: jih vysočiny
Příspěvek 
Drahé to je,ale máš k tomu i motorky.Kdežto dražší /cca3000-3500/a to bez motorků.Zaze má ale například přídavný imo. čus

_________________
A máš kostru? - ,,asi jo"


5.10.06, 21:14
Profil
Pspvek Reklama

   
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 10 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz