Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Jak obejít ekodaň
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=21212
Stránka 1 z 1

Autor:  kdoasi [ 23.2.10, 02:05 ]
Předmět příspěvku:  Jak obejít ekodaň

Kdo to ještě nečetl...

http://ekonomika.idnes.cz/lide-obchazeji-ekodan-za-prevod-stareho-vozu-napisou-ho-na-invalidu-1pp-/ekonomika.asp?c=A100211_200159_ekonomika_vel

Autor:  darklord [ 23.2.10, 02:25 ]
Předmět příspěvku: 

ty si blesk. :!:

Autor:  kdoasi [ 23.2.10, 12:25 ]
Předmět příspěvku: 

Nevěděl jsem to :wink:

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/