| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Jak obejít ekodaň https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=21212 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | kdoasi [ 23.2.10, 02:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Jak obejít ekodaň |
Kdo to ještě nečetl... http://ekonomika.idnes.cz/lide-obchazeji-ekodan-za-prevod-stareho-vozu-napisou-ho-na-invalidu-1pp-/ekonomika.asp?c=A100211_200159_ekonomika_vel |
|
| Autor: | darklord [ 23.2.10, 02:25 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ty si blesk. |
|
| Autor: | kdoasi [ 23.2.10, 12:25 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nevěděl jsem to |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|