| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| škoda 130 sport , orig england https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=22287 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | hany26 [ 8.5.10, 11:36 ] |
| Předmět příspěvku: | škoda 130 sport , orig england |
http://www.skoda136.cz/136GLSE/foto/gal ... index.html nejsem majitel ale je to podle mě nejhezčí a také nejdecentnější tovární uprava škodovky.třeba se to někomu hodí. |
|
| Autor: | MATTESS [ 8.5.10, 11:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ty jsi majitel? |
|
| Autor: | Matthes [ 8.5.10, 11:50 ] |
| Předmět příspěvku: | |
| Autor: | hany26 [ 8.5.10, 12:04 ] |
| Předmět příspěvku: | dík |
dík za přesun. |
|
| Autor: | MATTESS [ 8.5.10, 15:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
http://skoda-virt.cz/cz/clanky/z-tisku- ... ort/43912/ |
|
| Autor: | Patrik145 [ 9.5.10, 11:41 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: škoda 130 sport , orig england |
hany26 píše: http://www.skoda136.cz/136GLSE/foto/galerie/130Sport/index.html nejsem majitel ale je to podle mě nejhezčí a také nejdecentnější tovární uprava škodovky.třeba se to někomu hodí. Velmi pekna masina, uz v trosku horsom stave. Ale trosku prace a je to zase hotovy krasavec na cestach! |
|
| Autor: | czechino [ 12.5.10, 21:22 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nádhera...škoda že se tyhle vývozní typy neprodávali i u nás |
|
| Autor: | paži [ 12.5.10, 21:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jedině dobře, tady by je každej pěkně zprasil |
|
| Autor: | czechino [ 12.5.10, 21:45 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak,museli by jít do dobrých rukou |
|
| Autor: | paži [ 12.5.10, 21:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No právě, když si představím že se dostane do rukou vám... |
|
| Autor: | czechino [ 12.5.10, 22:22 ] |
| Předmět příspěvku: | |
| Autor: | hany26 [ 13.5.10, 09:07 ] |
| Předmět příspěvku: | jdu do toho |
ja do toho jdu,maska a prahy se dj koupit,vejfuk mám doma origo z cabria lux sport, solexe taky pohledám.motor 130G je to samý jen bez webra. .přuziny maj jen zkrácený na hulvátaa a jen ohřátej konec a srovnanej tlumiče se daj sehnat taky. replika litáků (jitrnic)se dělá u nás a udělaj vám rozteč jakou chcete a velikost ráfku 13-15. |
|
| Autor: | czechino [ 13.5.10, 16:02 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tyhle jsou myslim totožný,akorát hodit do bílé |
|
| Autor: | paži [ 13.5.10, 16:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
já nevím, je to zajímavý auto, ale upřímě - vám se to líbí? |
|
| Autor: | hany26 [ 13.5.10, 16:45 ] |
| Předmět příspěvku: | mě??? |
mě se to líbí ale až na ty spoilery ty vynechávám. |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|