| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Škoda Favorit 2.3T https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=22364 |
Stránka 1 z 3 |
| Autor: | czechino [ 14.5.10, 15:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Škoda Favorit 2.3T |
Na vrsích jsem viděl zajímavé fávo:2.3T 220HP,cena přestavby 250 000,- Mluvil jsem s majitelem. Foto: Exterier- http://img192.imageshack.us/img192/2342/dsci0397e.jpg Motor- http://img88.imageshack.us/img88/3360/dsci0421.jpg Snad za to nebudu skritizován |
|
| Autor: | Ondras83 [ 14.5.10, 15:46 ] |
| Předmět příspěvku: | |
víc fotek a nějaký info? |
|
| Autor: | czechino [ 14.5.10, 16:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
mám video,ale to ani nestojí za to Co zbylo z puvodniho fava byl pouze skelet,jinak napravy,poloosy,naboje proste vse mimo skeletu octavka 1.8T.Po vikendech a volných chvílích práce na 3 roky. ještě jedno foto motoru: http://img686.imageshack.us/img686/1397 ... 10130r.jpg |
|
| Autor: | superflo [ 14.5.10, 17:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
to musi isť sko píla... |
|
| Autor: | Ondras83 [ 14.5.10, 17:07 ] |
| Předmět příspěvku: | |
fotky celkem dobrý (no klasická 1,8mička ve fávu) a info nahovno |
|
| Autor: | Vít [ 14.5.10, 17:08 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Škoda Favorit 2.3T |
czechino píše: Snad za to nebudu skritizován muzes me vysvetlit, kde jsi prisel k informaci, ze to je 2.3 ? Ja tomu neverim, ten motor na fotce napadne pripomina normalni preplnovanou osmnactistovku, vw koncern ma sice 2.3, ale to je petivalec, coz to co jsi dal na obrazku rozhodne neni czechino píše: Na vrsích jsem viděl zajímavé fávo:2.3T 220HP,cena přestavby 250 000,- Mluvil jsem s majitelem. Foto: Exterier- http://img192.imageshack.us/img192/2342/dsci0397e.jpg Motor- http://img88.imageshack.us/img88/3360/dsci0421.jpg Snad za to nebudu skritizován z toho jasne plyne, ze pises o 2.3, ale to si nemuzu pomoct, to je blbost |
|
| Autor: | czechino [ 14.5.10, 17:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
rikal to majitel...ja jsem si taky myslel ze je to 1.8,ale on ze 2.3...tak nevím |
|
| Autor: | 21lucas [ 14.5.10, 17:20 ] |
| Předmět příspěvku: | |
videl mladeho korena ktery tomu nerozumi tak se chtel vytahovat a nakecal ti ze to ma 2,3 |
|
| Autor: | czechino [ 14.5.10, 17:27 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Byl dost v poho,ale možný je vše...jinak asi to má 1.8 když vše bylo z RSa včetně interieru,tak proč by dával motor z audiny |
|
| Autor: | Jarda S. [ 14.5.10, 18:22 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jj tohle je pouze 1.8 |
|
| Autor: | darklord [ 14.5.10, 18:34 ] |
| Předmět příspěvku: | |
toz panove, VW fakt vyrabalo 2.3 stvorhrnek http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_di ... 3_R4_105kW |
|
| Autor: | czechino [ 14.5.10, 18:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Citace: toz panove, VW fakt vyrabalo 2.3 stvorhrnek |
|
| Autor: | darklord [ 14.5.10, 18:45 ] |
| Předmět příspěvku: | |
no ale oturbeny isto nebol |
|
| Autor: | Jarda S. [ 14.5.10, 18:56 ] |
| Předmět příspěvku: | |
1.3 fávo taky ne a pistaa si s tim poradil |
|
| Autor: | Vít [ 14.5.10, 18:58 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jo a daval se do dodavky, vybornej zavodak by z nej by
obrazek motoru z octavie RS bez ozdobnyho plastovyho deklu |
|
| Stránka 1 z 3 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|