Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Škoda Favorit 2.3T
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=22364
Stránka 1 z 3

Autor:  czechino [ 14.5.10, 15:43 ]
Předmět příspěvku:  Škoda Favorit 2.3T

Na vrsích jsem viděl zajímavé fávo:2.3T 220HP,cena přestavby 250 000,- Mluvil jsem s majitelem.

Foto:
Exterier- http://img192.imageshack.us/img192/2342/dsci0397e.jpg
Motor- http://img88.imageshack.us/img88/3360/dsci0421.jpg

Snad za to nebudu skritizován :roll:

Autor:  Ondras83 [ 14.5.10, 15:46 ]
Předmět příspěvku: 

víc fotek a nějaký info?

Autor:  czechino [ 14.5.10, 16:06 ]
Předmět příspěvku: 

mám video,ale to ani nestojí za to :? jen oběhnutí kolem auta,ani ne zvuk... :(
Co zbylo z puvodniho fava byl pouze skelet,jinak napravy,poloosy,naboje proste vse mimo skeletu octavka 1.8T.Po vikendech a volných chvílích práce na 3 roky.

ještě jedno foto motoru: http://img686.imageshack.us/img686/1397 ... 10130r.jpg

Autor:  superflo [ 14.5.10, 17:06 ]
Předmět příspěvku: 

to musi isť sko píla... :lol:

Autor:  Ondras83 [ 14.5.10, 17:07 ]
Předmět příspěvku: 

fotky celkem dobrý (no klasická 1,8mička ve fávu) a info nahovno :lol:

Autor:  Vít [ 14.5.10, 17:08 ]
Předmět příspěvku:  Re: Škoda Favorit 2.3T

czechino píše:

Snad za to nebudu skritizován :roll:
to se bojim ze jo, protoze to na me dela dojem, ze si hrajes, co ti sezereme, muzu se ale plest, proto se ptam:

muzes me vysvetlit, kde jsi prisel k informaci, ze to je 2.3 ? Ja tomu neverim, ten motor na fotce napadne pripomina normalni preplnovanou osmnactistovku, vw koncern ma sice 2.3, ale to je petivalec, coz to co jsi dal na obrazku rozhodne neni

czechino píše:
Na vrsích jsem viděl zajímavé fávo:2.3T 220HP,cena přestavby 250 000,- Mluvil jsem s majitelem.

Foto:
Exterier- http://img192.imageshack.us/img192/2342/dsci0397e.jpg
Motor- http://img88.imageshack.us/img88/3360/dsci0421.jpg

Snad za to nebudu skritizován :roll:


z toho jasne plyne, ze pises o 2.3, ale to si nemuzu pomoct, to je blbost

Autor:  czechino [ 14.5.10, 17:13 ]
Předmět příspěvku: 

rikal to majitel...ja jsem si taky myslel ze je to 1.8,ale on ze 2.3...tak nevím :roll: jinak jestli neveris,tak proc by mi na vrsích otvíral motor,ja jsem se ho ptal :wink:

Autor:  21lucas [ 14.5.10, 17:20 ]
Předmět příspěvku: 

videl mladeho korena ktery tomu nerozumi tak se chtel vytahovat a nakecal ti ze to ma 2,3

Autor:  czechino [ 14.5.10, 17:27 ]
Předmět příspěvku: 

Byl dost v poho,ale možný je vše...jinak asi to má 1.8 když vše bylo z RSa včetně interieru,tak proč by dával motor z audiny :roll:

Autor:  Jarda S. [ 14.5.10, 18:22 ]
Předmět příspěvku: 

jj tohle je pouze 1.8 8)

Autor:  darklord [ 14.5.10, 18:34 ]
Předmět příspěvku: 

toz panove, VW fakt vyrabalo 2.3 stvorhrnek
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_di ... 3_R4_105kW

Autor:  czechino [ 14.5.10, 18:42 ]
Předmět příspěvku: 

Citace:
toz panove, VW fakt vyrabalo 2.3 stvorhrnek


8)

Autor:  darklord [ 14.5.10, 18:45 ]
Předmět příspěvku: 

no ale oturbeny isto nebol ;)

Autor:  Jarda S. [ 14.5.10, 18:56 ]
Předmět příspěvku: 

1.3 fávo taky ne a pistaa si s tim poradil :lol: a to samý Geminiho 1.4 fábka :lol:

Autor:  Vít [ 14.5.10, 18:58 ]
Předmět příspěvku: 

jo a daval se do dodavky, vybornej zavodak by z nej by :) todle na fotce je 1.8 z octavie nebo nejakeho koncernoveho sourozence, at uz ve VW delali treba z prdu kulicky :)
Obrázek
obrazek motoru z octavie RS bez ozdobnyho plastovyho deklu

Stránka 1 z 3 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/