| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| kontrolka https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=22632 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Ondras83 [ 3.6.10, 14:26 ] |
| Předmět příspěvku: | kontrolka |
dávali sme závěs na fábce a vagem se měl změnit kod z 610 na 611 a kdy při překodovaní pustim výstražný blinkry, bliká na palubce kontrolka <-1-> to je v pořádku, ale nevim přesně, co ta kontrolka znamená |
|
| Autor: | Dawid130 [ 3.6.10, 14:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kontrolka směrovek při zapojeném vleku. |
|
| Autor: | 21lucas [ 3.6.10, 15:29 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: kontrolka |
[quote="Ondras83".... bliká na palubce kontrolka <-1->[/quote] kdyby si vymelil rele blinkru na felicii a mel tazne bude ti to blikat taky |
|
| Autor: | Ondras83 [ 3.6.10, 19:34 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jj, ja vim, že to je s vozejkem, ale ikdyž nemám zapojenej vlek a dám výstražný, tak to bliká přitom, to mě trošku zmátlo u feldy vim, že to funguje, je to hned první kontrolka od vrchu |
|
| Autor: | Dawid130 [ 3.6.10, 19:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No ale takhle tvoje otázka nezněla. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|