| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Po přečtení "poptávky", kde někdo koupí TK i s VIN https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=23428 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Karátek [ 15.8.10, 16:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Po přečtení "poptávky", kde někdo koupí TK i s VIN |
... zajímá. Velký TP se v dnešní době dá prodat? I s VIN kodem? |
|
| Autor: | Viky [ 15.8.10, 16:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No da, ale musi ten kupujici udelat "evidencku" ze jo... |
|
| Autor: | Karátek [ 15.8.10, 16:14 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jj, tak to není nic pro mě. Na evidenčku nepojedu, musel bych zaplatit eco daň. |
|
| Autor: | Viky [ 15.8.10, 16:26 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Snad by si nechtel neco se spalovacim motorem.... |
|
| Autor: | Karátek [ 15.8.10, 16:29 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jj, budu mít pickupa na dříví do lesa a přece si nebudu ničit toho svého. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|