| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Setkání TW na Pražsku:) https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=2642 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Bukaj [ 28.11.06, 22:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Setkání TW na Pražsku:) |
Středočeši a pražané (pražáci)! (Plzeňané též Když tamti z Východu si punktují sraz poblíž té jejich největší evropské vesnice, což tak kdybychom uspořádali nějaký "kontrasraz" tady u nás přímo v chlopni Evropy, či někde poblíž? |
|
| Autor: | Matthes [ 28.11.06, 22:12 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Pokud by to bylo v okoli Zbraslavi tak proc ne |
|
| Autor: | Nepér [ 28.11.06, 22:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Setkání TW na Pražsku:) |
Bukaj píše: Středočeši a pražané (pražáci)! (Plzeňané též Když tamti z Východu si punktují sraz poblíž té jejich největší evropské vesnice, což tak kdybychom uspořádali nějaký "kontrasraz" tady u nás přímo v chlopni Evropy, či někde poblíž? |
|
| Autor: | Thobiash [ 28.11.06, 22:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jsem taky pro, ale doufám, že až v létě, abych to dal dokupy |
|
| Autor: | Bukaj [ 28.11.06, 22:29 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Zbraslav je úplně zlatá A abych pravdu řekl, mé auto taky není nic, čím bych se mohl chlubit |
|
| Autor: | Bukaj [ 28.11.06, 22:44 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Setkání TW na Pražsku:) |
Bukaj píše: Středočeši a pražané (pražáci)! (Plzeňané též Když tamti z Východu si punktují sraz poblíž té jejich největší evropské vesnice, což tak kdybychom uspořádali nějaký "kontrasraz" tady u nás přímo v chlopni Evropy, či někde poblíž? Tak doufám, že za tenhle fórek nedostanu od nějakého patriota na československém srazu TW po čuni |
|
| Autor: | roman heller [ 28.11.06, 22:45 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Setkání TW na Pražsku:) |
Bukaj píše: Středočeši a pražané (pražáci)! (Plzeňané též Když tamti z Východu si punktují sraz poblíž té jejich největší evropské vesnice, což tak kdybychom uspořádali nějaký "kontrasraz" tady u nás přímo v chlopni Evropy, či někde poblíž? Klidně bych se zůčastnil ale až v létě protože přes zimu mě čeká lak a spojlery......... |
|
| Autor: | Matthes [ 28.11.06, 22:53 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jen tak mimochodem ... Kdyz se nam nepovedlo sehnat ani 34 lidi na to, abychom nastavili to pocitadlo na foru, myslite ze se sezenou lidi na sraz |
|
| Autor: | Bukaj [ 28.11.06, 22:58 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Matthes píše: Jen tak mimochodem ... Kdyz se nam nepovedlo sehnat ani 34 lidi na to, abychom nastavili to pocitadlo na foru, myslite ze se sezenou lidi na sraz No, myslím, že z nás cca 50ti aktivních fanatiků se alespoň 10 sejde na lokálním srazu a na Globálním srazu by se mohlo sejít (sjet?) Jsem optimista |
|
| Autor: | Ritchma [ 28.11.06, 23:17 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No jestli tam bude na co koukat a co se přiučit tak bych se možná i zastavil když to bude poblíž prahy, ale nevim jestli zrovna bude škodárna fungovat, pak bych musel jet něčim jinym |
|
| Autor: | Dan [ 28.11.06, 23:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jsem pro,ale teď asi né,jak spousta lidí napsalo různý důvody i já....není už na to nejlepší počasí,za chvíli bude jistě sníh atd...Někdy na jaře a dále |
|
| Autor: | Kikan [ 29.11.06, 20:57 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Doufám že tady z toho nevzniknou nějaké dva nepřátelské tábory na TW (Čechy a Morava). |
|
| Autor: | Lukas [ 29.11.06, 20:58 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kikan píše: (Čechy a Morava). |
|
| Autor: | Matthes [ 29.11.06, 22:22 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kikan píše: Doufám že tady z toho nevzniknou nějaké dva nepřátelské tábory na TW (Čechy a Morava). Snad ne, mam babicku na Morave |
|
| Autor: | paradio [ 2.12.06, 13:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
já bych dodal Čechy - Morava - Praha. Bojíš se aby ti to dál dojelo? Klidně pojedu na Moravu. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|