| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| koupě nové baterie š. 120L https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=2995 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Peťa [ 28.12.06, 01:23 ] |
| Předmět příspěvku: | koupě nové baterie š. 120L |
Zdravím vás a prosil bych vás o rady a doporučení.nyní mám baterii Filson 40tku je jí něco přes 2roky a je už na....a tedy je třeba výměna tentokrát ale přeci jen zvolil bych značkovější Varta Akuma...ale hlavně s vyšším počtem Ah 44 nebo 50.co byste mi doporučily??a jak hodnotíte Filson pokud máte zkušenosti?? |
|
| Autor: | elegant [ 28.12.06, 01:25 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Rozhodne 44 AH, pretože ak máš baterku na pôvodnom mieste, tak 55 AH tam nenacpeš. |
|
| Autor: | Šemik [ 28.12.06, 09:45 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Filsonu se vyhnout obloukem!!!! Nejzku****jší značka autodoplňků na světě. Po vlastnch zkušenostech bych od nich nevzal už ani podložku ŠÍŘKA 175mm VÝŠKA 214mm Jako značku bych považoval za dobrou např. Varta, Akuma,.. Ale filson v žádném případě. Pokud chceš levnou, tak PERION, ta vcelku levná ale na druhou stranu i kvalitní |
|
| Autor: | Martin [ 28.12.06, 10:10 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ještě můžu doporučit Banner. |
|
| Autor: | Šemik [ 28.12.06, 10:18 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ještě taková malá rada - Když už se budeš zabývat novým akumulátorem, věnuj pozozrnost též svorkám které se na něj připojují. Bývají po těch desetiletích zoxidované, orezlé, takže je buď pečlive očisti a na nakonzervuj nebo je vyměn za nové |
|
| Autor: | Matthes [ 28.12.06, 10:33 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Perion snad radsi ani ne |
|
| Autor: | Nepér [ 28.12.06, 11:46 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Já mám BOSCH Silver 44Ah, máme jí i v dalším autě a tam už drží 4. rok... |
|
| Autor: | Šemik [ 28.12.06, 11:50 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Matthes píše: Perion snad radsi ani ne Perionku, cca 2-3 roky starou, máme v žígovi a zatim spokojenost.... |
|
| Autor: | Matthes [ 28.12.06, 12:39 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Šemik píše: Matthes píše: Perion snad radsi ani ne Perionku, cca 2-3 roky starou, máme v žígovi a zatim spokojenost.... Asi sem zas chytil blbej kus |
|
| Autor: | Lukas [ 28.12.06, 13:00 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ty velikosti baterek sem loni pri nakupu noveho auku resil a zjistil sem ze se tam nevleze ani ta 50Ah. Mam v aute aku BRIT - pry ceska 45Ah a v poho... tusim ze byla nejak za 800 penez, ale nerad bych kecal. pres 900 to na 100% nebylo |
|
| Autor: | Jarda S. [ 28.12.06, 16:22 ] |
| Předmět příspěvku: | |
já mě akumu 8 let |
|
| Autor: | Peťa [ 28.12.06, 17:12 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tak sem objel tady v budějcích několik krámů.a dost mi tedy doporučovali ani ne akumu ale ten Banner i jeden z vás pochválil. nezdá se to bejt špatný podle popisu a za 1200kuřátek./ 44Ah.tak to asi vyhrála. |
|
| Autor: | Cartmann [ 29.12.06, 00:27 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nepér píše: Já mám BOSCH Silver 44Ah, máme jí i v dalším autě a tam už drží 4. rok... |
|
| Autor: | Vašek Tábor [ 29.12.06, 15:19 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Můžu vřele doporučit Vartu SilverPower (nebo tak nějak), bezúdržbová, 43 Ah (opravdu), zvýšený startovací proud. Vydržela 3 roky bez problému, pak šla do světa i s autem, takže dál nevím. A nedávno jsem zaslechl něco o tom, že někdo dělá baterky s vyšší kapacitou, ale krabicí ve tvaru akorát do škodovky. Ale to je jen doslech, neručím za nic. každopádně jdi do ověřený kvality: Varta, Banner, Akuma, Bosch |
|
| Autor: | MAJO [ 29.12.06, 22:17 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ja som pred rokom kúpil batériu Filson 44 Ah, lebo pôvodná mi zdochla akurát cez sviatky a nič okrem hypermarketov nebolo otvorené. V papieroch som sa ale dočítal, že výrobca je Banner autobaterie Rakúsko |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|