| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Primer vyfukoveho potrubia https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=30888 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Romanito [ 11.12.12, 14:07 ] |
| Předmět příspěvku: | Primer vyfukoveho potrubia |
zdravim, nevie niekto nahodou aky je priemer potrubia pred koncovym tlmicom? ale predpokladam ze priemer bude rovnaky na celej dlzke vyfuku asi. 40 alebo 45mm? Vdaka |
|
| Autor: | MATTESS [ 11.12.12, 14:11 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Primer vyfukoveho potrubia |
| Autor: | Romanito [ 11.12.12, 18:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Primer vyfukoveho potrubia |
dufam ze odpustite, kristalova gula dodana... ...felicia 1.3 |
|
| Autor: | varok [ 11.12.12, 19:24 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Primer vyfukoveho potrubia |
Mám zjištěno, že každý výrobce si to dělá jak chce, ale mělo by to být něco okolo 40mm. |
|
| Autor: | Romanito [ 15.12.12, 12:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Primer vyfukoveho potrubia |
vdaka |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 15.12.12, 13:47 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Primer vyfukoveho potrubia |
je tam 4O a strčený je do 45 mm jestli to chceš extra přesně mohu ujít pár metrů a změřit |
|
| Autor: | Romanito [ 16.12.12, 14:02 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Primer vyfukoveho potrubia |
snahu si cenim, ale zasa kvoli tomu jazdit ujo milos nemusi |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 16.12.12, 16:50 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Primer vyfukoveho potrubia |
45 je prolisovaná část posledního dílu tam kde začíná |
|
| Autor: | varok [ 16.12.12, 17:43 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Primer vyfukoveho potrubia |
Celé potrubí je průměr 40mm, ale zadní díl má kousek trubky na začátku, asi 10cm rozlisovaný na větší průměr, aby šel nasunout na středový díl. |
|
| Autor: | Romanito [ 18.12.12, 15:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Primer vyfukoveho potrubia |
dakujem vsetkym za info |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|