| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| svíčky https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=3809 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Rihovec [ 3.3.07, 01:17 ] |
| Předmět příspěvku: | svíčky |
poraď te jake svíčky do 105 nějake kvalitní předem děkuji |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 3.3.07, 09:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
nejlepší jsou platinum konec čísla PYC asi pětikilo, značka champion přesné číslo ti řeknou prodejci z katalogu, jednokontaktní vhodné na 15.000 km miloš |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|