Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 22.9.24, 16:23



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
 Jak na změnu v dokladech 
Autor Zpráva

Příspěvky: 203
Bydliště: Horní Pěna
Příspěvek Jak na změnu v dokladech
Zdravím, netýká se to sice škodovky, ale auto to je.
Nevíte co musím udělat aby mi provedli změnu v techničáku, konkrétně mi jde o ABS. prostě v novém TP je napsáno že tam je, ale v autě není. A nikdy tam nebylo. Jde mi jen o to, aby mi při technické auto nezrušili, protože nebude chodit ABS a to je závada C. Technickou to dostalo při dovozu loni v prosinci, teď budu dělat evidenčku a půjdu na přepis. Napadlo mě, kdyby při té evidenčce napsal, že je v TP chyba, nebo tak něco. Poraďte prosím

_________________
Mazda 323, červená


5.3.07, 07:33
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Pspvek Reklama

   
Mistr mechanik
Uživatelský avatar

Příspěvky: 16256
Bydliště: Strážnice
Příspěvek 
nejjednodušší je když to svěříš někomu kdo prolítne STK a tak donekonečna to nejhorší je když ti to na STK napíšou do závad, to se odstranuje velmi těžko a s C nikam nedojedeš, jestli už tam STK bylo a bylo to v pořádku, tak tam prostě ABS bylo a basta, aby ti to opravili jako závadu na čestné prohlášení v evidenci to by museli chtít a bez mazání taková akce nejde, jedině přinést doklad od výrobce, že toto vozidlo nikdy ABS nemělo a došlo k admin.chybě.

zkušenost měl jsem naftu a vadné číslo motoru, v TP byly přehozeny dvě čísla na motoru a palivo benzín, sprasili to celníci napsali špatné číslo a policajti zas palivo no získat doklady od celníků z archivů, které jsou tak zamlženy a prosáknuty LTO je nemožné, podařilo se mi to po půl roce zázrakem a získat vyjádření výrobce že vozidlo bylo jako nafta, no stejná akce v bledě modrém, skoro uběhl rok, přišel jsem do přerova, kde bylo zrovna po záplavách a archív vzal das, ten podla na dopravce mi řekl napiš papír že to bylo tak a tak, napsal to do TP dal tam razítko a bylo to OK jestli chceš napiš na email jednu radu bych měl miloš


5.3.07, 08:34
Profil
Uživatelský avatar

Příspěvky: 6765
Bydliště: Česká Třebová
Příspěvek 
Jestli to opravdu bylo vozidlo s ABS vyčteš z VIN karoserie, musíš si někde na netu najít co jednotlivý čísla a písmena znamenají, většinou v tom je zkrytá výbava a ta určuje jestli máš mít ABS nebo ne pokud tam bude že ano tak máš velkej problem a pokud tam bude že ne tak nějakej blbec úřednickej udělal někde chybu a to nevim jak se s nima domluvíš takže taky problem, no a pokud jsi to auto od někoho koupil s tím že tam je ABS tak to je tvoje blbost a pokud tě dotyčný upozornil že sice tam je napsaný ale není tam tak je to opět tvoje chyba že jsi to auto koupil :lol:


5.3.07, 19:26
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 3 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz