Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata Právě je 23.9.24, 08:22



Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
 montáž zadního křídla RS NA kombíka 
Autor Zpráva
Příspěvek montáž zadního křídla RS NA kombíka
Nazdar potřeboval bych poradit jak namontovat střešní křídlo RS na kombika potřebuju hlavně vědět jestli je třeba nějak upravovat puvodní třetí brzdové světlo či nikoli prosím o pomoc akutní návrhy a fotografie zasílejte prosím na e mail sqwooter@centrum.cz Ještě jednou mockrát děkuji :?:


7.3.07, 18:14
Pspvek Reklama

   

Příspěvky: 139
Bydliště: Ždár nad Sázavou
Příspěvek 
Taky jsem ten problém řešil,protože konektor od původní 3tí brzdovky se neshodoval s vývodem elektriky ze spojleru,tak jsme to nakonec upravili na křídle než střihat originál instalaci.Jenže je problém sehnat konektor co tam bude pasovat.Ani ve Škodováckým autosalonu jsem se neobešel,tak tam kluci vrzli konektory z vypínače světel z Favorita a bylo vyřešeno.Nepasujou zrovna ideálně,ale kleštičkama na každým udělali vlnku a drží to perfektně.Nakonec ho nalepili lepidlem na skla a drží skvěle. A se spojením elektriky žádnej problém.Už tam bude na jaře rok a v pohodě.
Hodně zdaru při práci a pořádně ho přilož,omaluj a potom lep.Lepidla tam necpi moc ať nevylézá po přimáčknutí pokud možno,jinak si mákneš a s čištěním neotálej.K lepidlu dostaneš i tzv. aktivátor a je dobrý si přečíst návod.
Kolega to nalepil tak že nevylezlo vůbec nic a za to mu patří můj dík!
A nech to tak den stát v suchu a pojisti to po přítlačení třeba tou krepovou zakrývací páskou jako my.
Práci čest!


7.3.07, 19:26
Profil
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 2 ] 

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Český překlad – phpBB.cz