| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| ANO nebo NE resp. JO https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=4523 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Martin 007 [ 21.4.07, 20:41 ] |
| Předmět příspěvku: | ANO nebo NE resp. JO |
Zdravím pánové, mám totálně úplně zásadní problém...ohledně Rapídka Táta mi říkal, že nemá cenu do něj rvát prachy páč se to stejně nevyplatí a nikdo mi to nevrátí. Už ted mě stál co se týče koupě a oprav asi 20000 Kč. Což je už dost. Nikdo mě nic novýho nekoupí, já už vůbec ne-e. Teda nevim jak dlouho budeme etě s Rapídkem žíti... Otázka zní: Kolik a co se do něj vyplatí rvát ??? Budiž mi Rapídek odpustí... Ach jo... co sem to udělal ??? |
|
| Autor: | Matthes [ 21.4.07, 20:52 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No ty prachy ti nikdo skutecne nevrati, ale na to sem prisel uz driv a pak sem stejne pridaval dalsi ptakoviny jako treba central, lepci radio a tak Je to proste pro tebe, pro tvoje uzivani, nesmis hold pocitat s tim ze ti ty penize nekdo vrati. Urcite to za to stoji, pokud mas k autu vztah a neni to pro tebe spotrebka ... A cim vic vrazis do oprav, tim dyl spolu budete |
|
| Autor: | Peter50kw [ 21.4.07, 21:34 ] |
| Předmět příspěvku: | |
To nieje take zle. Keby si mal nove auto, tak len vo chvili, ked odides od dealera stratis aspon 50 papierov. A servisne prehliadky - skoda rozpravat. |
|
| Autor: | Martin [ 21.4.07, 22:05 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jestli chceš jezdit, tak se s tím musíš smířit. A to si spočítej, kolik by tě vyšlo nové auto - koupíš auto za 500000Kč a vydrží ti tak max 20 let, tak to máš 25000Kč na rok a to nepočítám náhradní díly atd. Když koupíš a opravíš Škodovku celkem za 20000Kč a vydrží ti 6let, tak to máš 3333Kč na rok, což je celkem slušný. |
|
| Autor: | Martin 007 [ 22.4.07, 08:34 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Pánové, děkuji za přesvědčivé argumenty. Klidně pište dál... |
|
| Autor: | Šemik [ 22.4.07, 09:30 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Neprodávej. Co mám říkat já... Rapid stál 17 380Kč. Pak šel na zničení karoserie |
|
| Autor: | spartra [ 22.4.07, 13:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
se to nevyplatí prodat |
|
| Autor: | Martin 007 [ 22.4.07, 14:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak já ho mám rád pořád a to od té doby co přišli od původního majitele první fotky. Trošku mě zpočátku naštval tím vařením, ale za to, že přestal, sem mu to odpustil. Já sem jen přemýšlel o novém laku a táta to slyšel - tak to všechno začalo. Takže barva asi nebude a moje vysněná metalíza už asi vůbec...no. Ach jo... Nevim jak ho budu mít dlouho a za kolik by se tak dal asi prodat..i když osobně bych neprodal nikdy - vypadá to, že časem z toho bude kultovní a čím dál tím vzácnější auto... Ale jak říká otec, prachy nemám ale vymýšlím kraviny... |
|
| Autor: | Martin 007 [ 22.4.07, 14:18 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jo Šemiku..ty jsi dal skutečně karosářovi za to všechno 30000 Kč ??? To teda klobouk dolů... |
|
| Autor: | deekay [ 22.4.07, 15:26 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ja som uz investoval 44 tisic no otec sa mohol o to auto aspon trochu starat pocas tych 16 rokov... sice jazdilo malo ale servis nevidelo ani raz a tesnenia, gumy atd sa znici ci jazdis alebo nejazdis.... |
|
| Autor: | Kristensen [ 22.4.07, 16:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin 007 píše: Jo Šemiku..ty jsi dal skutečně karosářovi za to všechno 30000 Kč ??? To teda klobouk dolů... Hm to je docela pálka. Pokud bych měnil blatníky, zadní lemy (i vnitřní) prahy, vnitřní výztuhy prahů, hrany pod předníma blatníkama, ty uši u předních sloupků a sem tam i něco třeba na podběhu atd tak to vychází od 10 000 do 15 000 podle toho co se kde najde. |
|
| Autor: | Martin 007 [ 22.4.07, 16:12 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ale ŠEMIK měl myslim plechařinu a navrh komplet novej lak tak nevim no ta cena... Však on to řekne sám... |
|
| Autor: | septim [ 22.4.07, 17:14 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Na aute nezarobis, iba prerobis, je to jedna z najhorsich investicii. Zarobia iba ti co dovazaju a ti co ich kradnu Ja som kupil pred2,5rokom za 39 a uz mam aj s kupnou cenou v nom cca 90tis a to nemam ani GOmotora ani karoserie, len plyn a ine ptakoviny takze dalsich 50 by som kludne minul. Al ak si kupis favo alebo feldu stejne do nej das dalsich 50, pretoze aj ta bude vylagrovana(tlmice brzdy --- vsak to znate) takze moc neusetris a este ta nakupna cena... No je to vyssi komfort bezpecnost... Takze aj ked nerad vidim to asi tak: Az to bude moc zle zbav sa a kup lepsie a tak dookola. pokial nemas na nove je to stale o opravach a za nove lacne das 300 a to o par rokov povedze 5 to ma cenu 150 takze stratis cca 50 za rok co je uz velka investicia do starsieho auta atd. Takto mozes dlho ist v uvahach o aute a aj tak dospejes len k tomu, ze mas v tom kopu prachof a uz ich niet a ani nebudu |
|
| Autor: | Viky [ 22.4.07, 21:30 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Martin 007 píše: Pánové, děkuji za přesvědčivé argumenty. Klidně pište dál... Rapid neni auto. Je to hracka pro velky kluky. Kdo to chce srovnavat s autama pro rodinu, nic nepochopil. Proto zde plati: Zadnejch penez neni skoda, aby mel velkej kluk radost. Zacni makat na tom, abys mel tolik penez, aby i tvoje manzelka zkousla sem tam nejakou tu investici do hracek. Strasne smutny je, kdyz to auto pak musis hodit do srotu, protoze STK to neprojde. Udelat z toho veterana zatim nehrozi. |
|
| Autor: | Martin 007 [ 22.4.07, 21:39 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tááááák ted to Viky rozkous. To sem chtěl slyšet - ted se mi zvedlo sebevědomí... Děkuji... |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|