Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Sedačky
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=4539
Stránka 1 z 1

Autor:  FEFE [ 22.4.07, 19:36 ]
Předmět příspěvku:  Sedačky

Poradte, ake sportove sedacky dat do SKODY 120.
Najlepsie by bolo keby sa nemuselo nic upravovata.

Autor:  Kristensen [ 22.4.07, 20:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: Sedačky

FEFE píše:
Poradte, ake sportove sedacky dat do SKODY 120.
Najlepsie by bolo keby sa nemuselo nic upravovata.


Tak bez úprav snad jen z Rapida ale ty zase až tak moc sportovní nejsou ale je to lepší než obyč šáde.

Autor:  FEFE [ 23.4.07, 17:07 ]
Předmět příspěvku: 

No a keby aj s upravou tak ake by boli take najlepsie ?

Autor:  Kachnis [ 23.4.07, 17:11 ]
Předmět příspěvku: 

Suzuki Swift 1.0 GL....

Autor:  Jarda S. [ 23.4.07, 17:13 ]
Předmět příspěvku: 

FEFE píše:
No a keby aj s upravou tak ake by boli take najlepsie ?


já měl bmw tvarovaný v bílej kůži to bylo posezení :wink:

Autor:  FEFE [ 23.4.07, 17:50 ]
Předmět příspěvku: 

Len sa bojim co na to povedia polisi. Alebo na STK

Autor:  elegant [ 23.4.07, 19:29 ]
Předmět příspěvku: 

FEFE píše:
Len sa bojim co na to povedia polisi. Alebo na STK

Ak si to všimnú, tak ti povedia, že to tam nemá čo hľadať a možno ti STK nedajú.

Autor:  FEFE [ 23.4.07, 19:36 ]
Předmět příspěvku: 

:lol: ale uz tam mam motor z favorita takze nejake tie sedacky 8)

Autor:  elegant [ 23.4.07, 20:39 ]
Předmět příspěvku: 

FEFE píše:
:lol: ale uz tam mam motor z favorita takze nejake tie sedacky 8)

Tak tie sedačky ich budú naozaj najmenej zaujmať.

Autor:  Kachnis [ 24.4.07, 09:33 ]
Předmět příspěvku: 

moje sedacky jim na STK nevadili...zato ty svetla......

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/