| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Sedačky https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=4539 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | FEFE [ 22.4.07, 19:36 ] |
| Předmět příspěvku: | Sedačky |
Poradte, ake sportove sedacky dat do SKODY 120. Najlepsie by bolo keby sa nemuselo nic upravovata. |
|
| Autor: | Kristensen [ 22.4.07, 20:15 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Sedačky |
FEFE píše: Poradte, ake sportove sedacky dat do SKODY 120. Najlepsie by bolo keby sa nemuselo nic upravovata. Tak bez úprav snad jen z Rapida ale ty zase až tak moc sportovní nejsou ale je to lepší než obyč šáde. |
|
| Autor: | FEFE [ 23.4.07, 17:07 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No a keby aj s upravou tak ake by boli take najlepsie ? |
|
| Autor: | Kachnis [ 23.4.07, 17:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Suzuki Swift 1.0 GL.... |
|
| Autor: | Jarda S. [ 23.4.07, 17:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
FEFE píše: No a keby aj s upravou tak ake by boli take najlepsie ? já měl bmw tvarovaný v bílej kůži to bylo posezení |
|
| Autor: | FEFE [ 23.4.07, 17:50 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Len sa bojim co na to povedia polisi. Alebo na STK |
|
| Autor: | elegant [ 23.4.07, 19:29 ] |
| Předmět příspěvku: | |
FEFE píše: Len sa bojim co na to povedia polisi. Alebo na STK Ak si to všimnú, tak ti povedia, že to tam nemá čo hľadať a možno ti STK nedajú. |
|
| Autor: | FEFE [ 23.4.07, 19:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
| Autor: | elegant [ 23.4.07, 20:39 ] |
| Předmět příspěvku: | |
FEFE píše: :lol: ale uz tam mam motor z favorita takze nejake tie sedacky Tak tie sedačky ich budú naozaj najmenej zaujmať. |
|
| Autor: | Kachnis [ 24.4.07, 09:33 ] |
| Předmět příspěvku: | |
moje sedacky jim na STK nevadili...zato ty svetla...... |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|