| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| rapid https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=4555 |
Stránka 1 z 3 |
| Autor: | Jarda S. [ 23.4.07, 15:41 ] |
| Předmět příspěvku: | rapid |
už je hotovej http://www.tuningscene.cz/pictures_tsca ... popis.html |
|
| Autor: | Kristensen [ 23.4.07, 15:46 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tyyyyyyyyyy kráááááááááááááááááááávo, takhle zničit rapida |
|
| Autor: | Martin 007 [ 23.4.07, 16:28 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nevim co si mám myslet. Konečně teda tuner kerej se toho nebojí...to je dobře... Je tam mraky změn ale furt je poznat, že je to šáde... Né že by se mi to úplně zamlouvalo, ale mohlo to dopadnout hůř.... |
|
| Autor: | Jarda S. [ 23.4.07, 16:34 ] |
| Předmět příspěvku: | |
taky oceňuju tu chut se do toho pustit a dokončit to |
|
| Autor: | Matthes [ 23.4.07, 16:54 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Neni to spatny si myslim, furt lepci nez cikanskej tuzing prknama a alobalem |
|
| Autor: | Drak [ 23.4.07, 18:33 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Celkem pěkná prácička, ale čétám, že na materiále si to muselo zobnout okolo 100.000,- a obdivuju jejich odvahu postavit to na značky a jet s tím ven. |
|
| Autor: | Jarda S. [ 23.4.07, 21:08 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tady máte video jak to jede http://www.tuningscene.cz/rabbit.avi |
|
| Autor: | jizíček [ 23.4.07, 21:35 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Drak píše: Celkem pěkná prácička, ale čétám, že na materiále si to muselo zobnout okolo 100.000,- a obdivuju jejich odvahu postavit to na značky a jet s tím ven. to bych rekl ze vic ... jedni typci od nas delali škudku do tuningu ,,, jednou kdyz jeste nebyla uplne hotova tak rikali ze je uz stala 100.000 . a to nevypadala zdaleka jako tahle .... |
|
| Autor: | Martin 007 [ 23.4.07, 21:40 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Asi tak, já bych to viděl na 30000 - 40000 jenom za disky. Pak tak kolem 20000 - 30000 za pneu. Ty světla, motor, brzdy... No a pak to přihlášení ??? To je věc kterou sem nepochopil...ale přeju mu to za tu práci, že s tim může i vyjet...nakonec ty úřady nejsou až tak zkur...ale když jsou peníze... |
|
| Autor: | DRYVER [ 23.4.07, 22:34 ] |
| Předmět příspěvku: | |
By me zajimalo jestli to bude jezdit dene nebo to vytahovat jen o vikendech a kdyz je pekne a neprsi. Kamos ma facko v tunigu - nasypal do toho taky nemaly prachy ale zacal stim jezdit jako normalni uzivatel a uz mu hnijou vytahle lemy, kolem zadniho okna to uz ma taky pokvetly a pritom tam daval kdyz to tunil (asi pred 2 rokam) novy celolak. Ma to potom smysl do toho ty prachy rvat??????? |
|
| Autor: | Drak [ 24.4.07, 06:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Myslím, že to má legálně přihlášený asi jako náš makací furgon, za dveřema mám asi patery značky a když potřebuju vyjet ven, tak nějakou namátkou vyberu a plesknu ju tam, oficiálně to asi nikdo nepřihlásí, muselo by to projít homologací. A s materiálem bych to neviděl tak horký, většinou servisy mají různě po šopách pajšl na tři takový auta, nejdražší je tam ta práce. |
|
| Autor: | Jarda S. [ 24.4.07, 12:04 ] |
| Předmět příspěvku: | |
nebudu zakládat novej příspěvek http://autotuning.cz/index.php?page=2&c ... nek_id=529 |
|
| Autor: | Jarda S. [ 24.4.07, 15:39 ] |
| Předmět příspěvku: | |
elegant píše: To tie svetlá z Fabie sú také fantastické, že už ich vidím na druhej škodovke rady 742? hlavně je to čirá optika |
|
| Stránka 1 z 3 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|