| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| veľmi smutné foto... https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=4834 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | michalkatka [ 17.5.07, 11:31 ] |
| Předmět příspěvku: | veľmi smutné foto... |
http://www.mvcr.cz/aktualit/regiony/hzshk/2006/cervenec/cernilov1.jpg |
|
| Autor: | michalkatka [ 17.5.07, 11:32 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: veľmi smutné foto... |
http://www.mvcr.cz/aktualit/regiony/hzshk/2006/cervenec/felicie1.jpg |
|
| Autor: | michalkatka [ 17.5.07, 11:33 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: veľmi smutné foto... |
http://www.mvcr.cz/aktualit/regiony/hzshk/2006/cervenec/dnsveti3.jpg |
|
| Autor: | škodař [ 17.5.07, 11:46 ] |
| Předmět příspěvku: | |
| Autor: | Kachnis [ 17.5.07, 11:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
to musela bejt pecka.. |
|
| Autor: | michalkatka [ 17.5.07, 11:54 ] |
| Předmět příspěvku: | |
kachnis píše: to musela bejt pecka.. myslíš tú skrátenú feldu? |
|
| Autor: | Kachnis [ 17.5.07, 12:03 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jj |
|
| Autor: | michalkatka [ 17.5.07, 12:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
skoro ako smart.... |
|
| Autor: | Martin 007 [ 17.5.07, 12:26 ] |
| Předmět příspěvku: | |
No jo vypadá to na nějakou křižovatku u rychlostní komunikace...takže rána jako z děla... |
|
| Autor: | Bukaj [ 17.5.07, 17:52 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Před cca 20ti dny jsem se vracel ze záchranné akce (kamarádovi kikslo embéčko) a 1km před cílem jsme nemohli projet, neboť tam hasiči hasili hořící feldu Nakonec jsme to vzali přes pole a dojeli jsme |
|
| Autor: | jizíček [ 17.5.07, 18:46 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: veľmi smutné foto... |
da se takto ohorely motor jeste nejak zrenomovat ?? nebo je uplne v hajzlu .... |
|
| Autor: | Jarda S. [ 17.5.07, 18:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
kachnis píše: to musela bejt pecka.. to říkal kámoš že jim dal někdo přednost na křižovatce a zezadu to do něj prej někdo narval prej letěl snad kilem |
|
| Autor: | deekay [ 17.5.07, 19:09 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: veľmi smutné foto... |
jizíček píše: da se takto ohorely motor jeste nejak zrenomovat ?? nebo je uplne v hajzlu .... podla mna by sa mozno este dali pouzit kovove casti ale zalezi na teplote ohna. pravdepodobne budu prasknute alebo zdeformovane |
|
| Autor: | jizíček [ 17.5.07, 19:17 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: veľmi smutné foto... |
deekay píše: jizíček píše: da se takto ohorely motor jeste nejak zrenomovat ?? nebo je uplne v hajzlu .... podla mna by sa mozno este dali pouzit kovove casti ale zalezi na teplote ohna. pravdepodobne budu prasknute alebo zdeformovane prave o to mi jde ... jestli se tim zarem ty kovove casti treba nepokrouti.... ze by se treba motor rozebral a vymenily se ohorele veci (jako jsou treba tesneni a tak) .... |
|
| Autor: | Luboš [ 18.5.07, 00:53 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Hliníkový motor ten žár asi nepřežije, ale to možná žádný... Proč jen ty škodovky tak hoří? |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|