| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| LPG https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=4865 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Šemik [ 19.5.07, 11:15 ] |
| Předmět příspěvku: | LPG |
Nejdřív bude myslím vhodné napsat, že o se týče konstrukce LPG systému jsem celkem lama Dík |
|
| Autor: | jindra [ 19.5.07, 11:25 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: LPG |
Šemik píše: Nejdřív bude myslím vhodné napsat, že o se týče konstrukce LPG systému jsem celkem lama Dík |
|
| Autor: | CROWACK [ 19.5.07, 11:54 ] |
| Předmět příspěvku: | |
přesně tak, onehdá sem odtahoval mko plynovku od nějakýho chlapa po 2 letým stání s baterkou KO, chtěl sem ho roztáhnout...naili sme benzín a chtěl sem natáhnout béňo ACčkem, nešlo. Myslel sem, že je membrána pryč, ale pak zem zjistil, že je prostě jenom zavřenej ten ventil na hadici mezi AC a karbem a baterka neutáhne otevření, navíc se otevře až se zapnutím zapalování...tak sme ho táhli dýl, napřed se probraly kontrolky, cvakl ventil, pak se teprv natáhl benzín do karbu a pak teprve chytla...no táhli sme to tak 300m... |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 19.5.07, 12:26 ] |
| Předmět příspěvku: | |
CROWACK píše: přesně tak, onehdá sem odtahoval mko plynovku od nějakýho chlapa po 2 letým stání s baterkou KO, chtěl sem ho roztáhnout...naili sme benzín a chtěl sem natáhnout béňo ACčkem, nešlo. Myslel sem, že je membrána pryč, ale pak zem zjistil, že je prostě jenom zavřenej ten ventil na hadici mezi AC a karbem a baterka neutáhne otevření, navíc se otevře až se zapnutím zapalování...tak sme ho táhli dýl, napřed se probraly kontrolky, cvakl ventil, pak se teprv natáhl benzín do karbu a pak teprve chytla...no táhli sme to tak 300m... na tom benzínovém ventilu máš šroubek, nebo kolečko, když ho zašroubuješ, tak ten ventil otevřeš a benál natáhneš, to je tam pro tyto případy, že se to zařízení podělá miloš |
|
| Autor: | Martin [ 19.5.07, 13:04 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Přesně tak, buď je tam šroubek, nebo jsem viděl u jednoho takovou páčku, kterou se ventil otevřel. Jinak ventil na plyn a na benzín je rozdílný, takže pokud chceš přerušit benzín, musíš mít ventil na benzín. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|