Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Je ve Felicii z 96 stejnny uchiceni volantu jako ve Favoritu
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=4872
Stránka 1 z 1

Autor:  Dr Meduza [ 19.5.07, 18:18 ]
Předmět příspěvku:  Je ve Felicii z 96 stejnny uchiceni volantu jako ve Favoritu

Hoj, kdyz de nakej volant do ty Felicie, tak pude dat i do Favoritu ne ?

Autor:  slovacek.milos [ 19.5.07, 18:42 ]
Předmět příspěvku:  Re: Je ve Felicii z 96 stejnny uchiceni volantu jako ve Favo

Dr Meduza píše:
Hoj, kdyz de nakej volant do ty Felicie, tak pude dat i do Favoritu ne ?


tak jedině velý od řízení až po volant miloš

Autor:  Milan Koukal [ 19.5.07, 21:49 ]
Předmět příspěvku: 

z felicie z rodu vyroby 1996 tam pasuje teda pokud to neni nějakej atyp akorát ti nebude fungovat na tom volantu klakson to bys musel vyměnit aji locas.

Autor:  rk [ 20.5.07, 13:02 ]
Předmět příspěvku: 

Vyměnit to jde, maximálně koupíš redukci na tisícihran. Nemá to ale smysl, protože když dáš volant z felicie do fa, tak ho budeš mít tak o 4 cm víc k sobě a nedošáhneš na páčky.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/