| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Je ve Felicii z 96 stejnny uchiceni volantu jako ve Favoritu https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=4872 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Dr Meduza [ 19.5.07, 18:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Je ve Felicii z 96 stejnny uchiceni volantu jako ve Favoritu |
Hoj, kdyz de nakej volant do ty Felicie, tak pude dat i do Favoritu ne ? |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 19.5.07, 18:42 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Je ve Felicii z 96 stejnny uchiceni volantu jako ve Favo |
Dr Meduza píše: Hoj, kdyz de nakej volant do ty Felicie, tak pude dat i do Favoritu ne ? tak jedině velý od řízení až po volant miloš |
|
| Autor: | Milan Koukal [ 19.5.07, 21:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
z felicie z rodu vyroby 1996 tam pasuje teda pokud to neni nějakej atyp akorát ti nebude fungovat na tom volantu klakson to bys musel vyměnit aji locas. |
|
| Autor: | rk [ 20.5.07, 13:02 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vyměnit to jde, maximálně koupíš redukci na tisícihran. Nemá to ale smysl, protože když dáš volant z felicie do fa, tak ho budeš mít tak o 4 cm víc k sobě a nedošáhneš na páčky. |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|