Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

horici auto
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=4883
Stránka 1 z 1

Autor:  DRYVER [ 20.5.07, 10:03 ]
Předmět příspěvku:  horici auto

http://www.ewrc.cz/2006/show.asp?clanek=5963 - bezmoc hasicu a posadka nemuze udelat nic nez jen se divat jak jim hori auto pred ocina ...

Autor:  slovacek.milos [ 20.5.07, 10:43 ]
Předmět příspěvku: 

závodit s elpégéčkem to sebou tahá 50 kilo navíc, kdo moc šetří na místě kde se to nemá shoří miloš

Autor:  Jarda S. [ 20.5.07, 10:47 ]
Předmět příspěvku: 

slovacek.milos píše:
závodit s elpégéčkem to sebou tahá 50 kilo navíc, kdo moc šetří na místě kde se to nemá shoří miloš


jenže oni trefili přívod plynu do baráku :wink:

Autor:  DRYVER [ 20.5.07, 10:48 ]
Předmět příspěvku: 

slovacek.milos píše:
závodit s elpégéčkem to sebou tahá 50 kilo navíc, kdo moc šetří na místě kde se to nemá shoří miloš


On nezavodil s lpg!!! Proste v trave u krajnice byla nicim nechranena trubka ve ktere byl zemni plny pro barky opodal. Jak do ni najel, ta se uvolnila a zaca plyn unikat. Plynari to nejspis o.j.e.b.a.l.i na ukor bezpecnosti

Autor:  slovacek.milos [ 20.5.07, 11:55 ]
Předmět příspěvku: 

jo už to chápu včera byla opékačka miloš

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/