| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| horici auto https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=4883 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | DRYVER [ 20.5.07, 10:03 ] |
| Předmět příspěvku: | horici auto |
http://www.ewrc.cz/2006/show.asp?clanek=5963 - bezmoc hasicu a posadka nemuze udelat nic nez jen se divat jak jim hori auto pred ocina ... |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 20.5.07, 10:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
závodit s elpégéčkem to sebou tahá 50 kilo navíc, kdo moc šetří na místě kde se to nemá shoří miloš |
|
| Autor: | Jarda S. [ 20.5.07, 10:47 ] |
| Předmět příspěvku: | |
slovacek.milos píše: závodit s elpégéčkem to sebou tahá 50 kilo navíc, kdo moc šetří na místě kde se to nemá shoří miloš jenže oni trefili přívod plynu do baráku |
|
| Autor: | DRYVER [ 20.5.07, 10:48 ] |
| Předmět příspěvku: | |
slovacek.milos píše: závodit s elpégéčkem to sebou tahá 50 kilo navíc, kdo moc šetří na místě kde se to nemá shoří miloš On nezavodil s lpg!!! Proste v trave u krajnice byla nicim nechranena trubka ve ktere byl zemni plny pro barky opodal. Jak do ni najel, ta se uvolnila a zaca plyn unikat. Plynari to nejspis o.j.e.b.a.l.i na ukor bezpecnosti |
|
| Autor: | slovacek.milos [ 20.5.07, 11:55 ] |
| Předmět příspěvku: | |
jo už to chápu včera byla opékačka miloš |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|