| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Místnost na chatu... https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=4924 |
Stránka 1 z 1 |
| Autor: | Chester.8 [ 22.5.07, 17:00 ] |
| Předmět příspěvku: | Místnost na chatu... |
Ahoj. Pojďte pokecat!!! Nutná jen registrace na lide.cz (seznam.cz) http://chat.lide.cz/room.fcgi?auth=&room_ID=1490177 |
|
| Autor: | ventYl [ 22.5.07, 17:08 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ked uz, skor by som volil IRC kanal... IRC software je pomerne dostupny, netreba sa registrovat, existuju webove klienty a nie je nutne sa obmedzovat iba na Techweb ;) |
|
| Autor: | Vít [ 22.5.07, 17:29 ] |
| Předmět příspěvku: | |
a proč vůbec chat nebo něco podobného? copak se na tomto fóru disktuje špatně? |
|
| Autor: | Chester.8 [ 22.5.07, 17:37 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vít Široký píše: a proč vůbec chat nebo něco podobného? copak se na tomto fóru disktuje špatně? Diskutuje dobře, ten chat není přímo související s fórem jenom jsem dneska založil místnost a chtěl nálakat nějaké lidi. |
|
| Autor: | ventYl [ 22.5.07, 18:18 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vít Široký píše: a proč vůbec chat nebo něco podobného? copak se na tomto fóru disktuje špatně? dokonca aj velke diskusne servery (ako napriklad kyberia, ktora je asi najvacsia na slovensku a mozno aj v cechach) maju svoje IRC kanaly, pritom kyberia ma diskusny system XY krat prepracovanejsi, nez miestne phpBB. Je nieco ine diskutovat "profesionalne" o veciach priamo spojenych s autami na fore a diskutovat live na kanali IRC, alebo v chate zoci voci, obvykle o veciach nie uz tak profesionalnych. Je to dost podobne, ako ked maju ludia tuna na seba ICQ / Jabber kontakty, akurat tam je diskusia mozna vo vacsom meritku. A ano, phpBB je nemotorne a neergonomicke :) Ale ja som zvyknuty na vyssi standard. |
|
| Autor: | Nepér [ 22.5.07, 18:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
to je všechno nádherná ztráta času během zkouškovýho |
|
| Autor: | ventYl [ 22.5.07, 18:27 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nepér píše: to je všechno nádherná ztráta času během zkouškovýho :P skuskove obdobie je na to, aby si clovek spravil topologiu skusok a robil presne tie cinnosti, na ktore nikdy inokedy nie je cas a ktore maju vacsinou mizive percento zmyselnosti ;] |
|
| Autor: | deekay [ 22.5.07, 21:46 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ventYl píše: Nepér píše: to je všechno nádherná ztráta času během zkouškovýho skuskove obdobie je na to, aby si clovek spravil topologiu skusok a robil presne tie cinnosti, na ktore nikdy inokedy nie je cas a ktore maju vacsinou mizive percento zmyselnosti ;] presne inac sme si uz aj ponadavali tento semester, vsak nepere |
|
| Stránka 1 z 1 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|