Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Místnost na chatu...
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=4924
Stránka 1 z 1

Autor:  Chester.8 [ 22.5.07, 17:00 ]
Předmět příspěvku:  Místnost na chatu...

Ahoj. Pojďte pokecat!!! Nutná jen registrace na lide.cz (seznam.cz)

http://chat.lide.cz/room.fcgi?auth=&room_ID=1490177

Autor:  ventYl [ 22.5.07, 17:08 ]
Předmět příspěvku: 

ked uz, skor by som volil IRC kanal... IRC software je pomerne dostupny, netreba sa registrovat, existuju webove klienty a nie je nutne sa obmedzovat iba na Techweb ;)

Autor:  Vít [ 22.5.07, 17:29 ]
Předmět příspěvku: 

a proč vůbec chat nebo něco podobného? copak se na tomto fóru disktuje špatně?

Autor:  Chester.8 [ 22.5.07, 17:37 ]
Předmět příspěvku: 

Vít Široký píše:
a proč vůbec chat nebo něco podobného? copak se na tomto fóru disktuje špatně?


Diskutuje dobře, ten chat není přímo související s fórem jenom jsem dneska založil místnost a chtěl nálakat nějaké lidi.

Autor:  ventYl [ 22.5.07, 18:18 ]
Předmět příspěvku: 

Vít Široký píše:
a proč vůbec chat nebo něco podobného? copak se na tomto fóru disktuje špatně?


dokonca aj velke diskusne servery (ako napriklad kyberia, ktora je asi najvacsia na slovensku a mozno aj v cechach) maju svoje IRC kanaly, pritom kyberia ma diskusny system XY krat prepracovanejsi, nez miestne phpBB.

Je nieco ine diskutovat "profesionalne" o veciach priamo spojenych s autami na fore a diskutovat live na kanali IRC, alebo v chate zoci voci, obvykle o veciach nie uz tak profesionalnych. Je to dost podobne, ako ked maju ludia tuna na seba ICQ / Jabber kontakty, akurat tam je diskusia mozna vo vacsom meritku.

A ano, phpBB je nemotorne a neergonomicke :) Ale ja som zvyknuty na vyssi standard.

Autor:  Nepér [ 22.5.07, 18:24 ]
Předmět příspěvku: 

to je všechno nádherná ztráta času během zkouškovýho :P

Autor:  ventYl [ 22.5.07, 18:27 ]
Předmět příspěvku: 

Nepér píše:
to je všechno nádherná ztráta času během zkouškovýho :P


skuskove obdobie je na to, aby si clovek spravil topologiu skusok a robil presne tie cinnosti, na ktore nikdy inokedy nie je cas a ktore maju vacsinou mizive percento zmyselnosti ;]

Autor:  deekay [ 22.5.07, 21:46 ]
Předmět příspěvku: 

ventYl píše:
Nepér píše:
to je všechno nádherná ztráta času během zkouškovýho :P


skuskove obdobie je na to, aby si clovek spravil topologiu skusok a robil presne tie cinnosti, na ktore nikdy inokedy nie je cas a ktore maju vacsinou mizive percento zmyselnosti ;]


presne :lol: :lol:
inac sme si uz aj ponadavali tento semester, vsak nepere :wink:

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/