| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Je to možný????? https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=4976 |
Stránka 1 z 3 |
| Autor: | Dave_Pv [ 25.5.07, 19:05 ] |
| Předmět příspěvku: | Je to možný????? |
Tak jsem dnes přišel k autu, že nastartuju (týden stálo před kolejema), sednu do auta, zatočím motorem. Nechtělo chytnout, tak si říkám, napumpuju.Otevřu kapotu, začnu pumpovat a střík, střík, benzín mi stříkal na nohy. Tak jsem jsem to zkontroloval, měl jsem servanou hadici, co vede zezadu ke karbecu. Tak jsem koukl na palivoměr a bylo tam sucho.Sebrali mi i kanistr s benzínem co tam byl schován pro případ potřeby Toto není poprvé, už jednou mi tam vybrali půl nádrže, ale přes výpušťák na nádrži. Asi s tím nic nenadělám, ale musel jsem se podělit o další hnusnou zkušenost!! Lidi jsou KU*VY Asi to udělám tak, že koupíme s kámošema basu lahváčků, schováme se někam dále od auta a budeme čekat......klidně celý týden A jak to servali, tak asi nastal problém viz. http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=4975 |
|
| Autor: | Matthes [ 25.5.07, 19:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Hm |
|
| Autor: | Vít [ 25.5.07, 19:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Můžeš prosím napsat, kterých kolejí v kterém měste se to týká? Občas stojím v Brně a nerad bych se dočkal podobného překvapení, krást jde určitě i z Favorita... dík |
|
| Autor: | jizíček [ 25.5.07, 20:03 ] |
| Předmět příspěvku: | |
udelat si nejaky jednoduchy alarm, treba na klakson... natahnout provazek, nekdo za nej omylem zatahne, tim se nekde spoji dratky a klakson troubi |
|
| Autor: | Kristensen [ 25.5.07, 20:20 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Matthes píše: Hm Pořádný trojháčky na ryby |
|
| Autor: | jizíček [ 25.5.07, 20:24 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kristensen píše: Matthes píše: Hm Pořádný trojháčky na ryby a nebo by se pomstil na aute ... |
|
| Autor: | elegant [ 25.5.07, 20:49 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Ja som len rád, že auto mám na dvore. Ale dokým patrilo babke, tak stálo na sídlisku a pár krát mu pustili "žilou" By som tých ľudí rezal a solil. |
|
| Autor: | CROWACK [ 26.5.07, 00:14 ] |
| Předmět příspěvku: | |
sežeň si benzínový hadice opletený ocelovou tkaninou tzv "pancéřovky" + pořádný sponky na hadice + servi šestihran na vypouštěcím šroubu, je k ničemu, od roku 88 se ani nedával pokud vím....větší průměr pancéřovky sežeň na spojku půlek nádrže a hadici nalívacího hrdla něčím oplechuj...pak půjde na 80% jinam a na 20% se ti pomstí na autě...nejlíp stávat v garáži... |
|
| Autor: | Serifus [ 26.5.07, 00:33 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Já v autě věčně nemám benzín... takže je to taky ochrana. Nebo tam píchni stříkačku a napiš mu, že se právě nakazil AIDSem |
|
| Autor: | solista [ 26.5.07, 11:43 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Hele, z toho si nic nedělej. Když sem si koupil rapida, tak sem ho večer přivezl domu, postavil před barák a šel sem spát. A přes noc mi tu hadičku přeříznul. A asi jen tak ze srandy, protože benzínu tam bylo stejně. |
|
| Autor: | ventYl [ 26.5.07, 20:27 ] |
| Předmět příspěvku: | |
mam podobnu skusenost.... 10 litrov za noc... |
|
| Autor: | Jarda S. [ 26.5.07, 20:56 ] |
| Předmět příspěvku: | |
já man¨m zkušenost se zrcátkem každý ráno urvaný |
|
| Autor: | deekay [ 26.5.07, 21:05 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Sadra17 píše: já man¨m zkušenost se zrcátkem každý ráno urvaný ja tiez, 2 krat urvane, a to parkujem pre rodinnym domom v stvrti kde jazdia akurat autoskoly. ale v noci nemam sajnu kto to mohol urvat |
|
| Autor: | Serifus [ 26.5.07, 22:32 ] |
| Předmět příspěvku: | |
deekay píše: Sadra17 píše: já man¨m zkušenost se zrcátkem každý ráno urvaný ja tiez, 2 krat urvane, a to parkujem pre rodinnym domom v stvrti kde jazdia akurat autoskoly. ale v noci nemam sajnu kto to mohol urvat Počkat si na něj... a rozbít mu držku tak, že pude jíst po zbytek života brčkem. Takhle jsem to jednou udělal. Čekal jsem celou noc a čuměl před barák, páč nám někdo ustavičně rozkopával popelnici, než ji měli odvézt popeláři. Přišli asi ve 4 ráno takový ***, co šli asi z hospody. Vzal jsem tyč a to neviděli ten bordel. Občas ještě nacházím kousky jejich zubů... |
|
| Autor: | Martin 007 [ 26.5.07, 22:40 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak ted se tě bojim hele Nám zase chtěli dneska v noci ukrast auto nebo spise kola...naštěstí jsme si jich všimli jak tam čekaj až zhasnou lampy tak jsme autííííííííí přeparkovali na dvůr za plot...klika jako prase. |
|
| Stránka 1 z 3 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|