Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

http://travian.cz/
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=5068
Stránka 1 z 3

Autor:  Matthes [ 1.6.07, 19:04 ]
Předmět příspěvku:  http://travian.cz/

http://travian.cz/

Hraje tu ptakovinu nekdo? Ja zacal na servru 5 a 6, zatim nic moc :? Zlaty strilecky :) Nejaky rady? Spojenectvi? (az postavim ambasadu :D )

Autor:  Kikan [ 1.6.07, 19:08 ]
Předmět příspěvku: 

Já už to hraju dlouho na Serveru 2. Už je to tam docela hustý.

Autor:  Matthes [ 1.6.07, 19:12 ]
Předmět příspěvku: 

Kikan píše:
Já už to hraju dlouho na Serveru 2. Už je to tam docela hustý.



No prosimte, to mam ted ze zacatku jenom upgradovat pole atd.? A pak postavit baraky a kde se vezmou vojaci, co je vse treba? Mam římany :)

Autor:  Jarda S. [ 1.6.07, 19:21 ]
Předmět příspěvku: 

já pařim www.webgame.cz :wink:

Autor:  KrejciBenjamin [ 1.6.07, 20:27 ]
Předmět příspěvku: 

já sem na servru 1 a je to dorá hra. populaci mám asi 460. BOŽÍ HRA

Autor:  Matthes [ 1.6.07, 20:29 ]
Předmět příspěvku: 

Plosim plosim nakej postup co mam vsechno delat aby me pak nevydrancovali :(

Autor:  Nepér [ 1.6.07, 21:53 ]
Předmět příspěvku: 

je to nemoc a znám jiný způsoby, jak ztratit čas na netu :lol:

Autor:  Martin [ 1.6.07, 21:58 ]
Předmět příspěvku: 

Tak tydlety ptákoviny mě dokážou opravdu rozčílit. Na kolejích to pořád hráli spolubydlící a byli z toho úplně vypatlaný. Dokonce byli kvůli tomu schopný vstát v 5:00 ráno a já jsem se kvůli tomu nevyspal. Mě to přijde jako ztráta času a nesnáším to.

Autor:  Matthes [ 1.6.07, 22:03 ]
Předmět příspěvku: 

Je to hrozna hovadina ale ma se zkusit vse ze ano. Stavat v 5 urcite nebudu Obrázek Obrázek Obrázek


Obrázek

Autor:  Waclav [ 1.6.07, 22:08 ]
Předmět příspěvku: 

Já to hrál chvilku, ale nějak mi to nechytlo :?

Autor:  Kikan [ 2.6.07, 01:25 ]
Předmět příspěvku: 

Matthes píše:
Kikan píše:
Já už to hraju dlouho na Serveru 2. Už je to tam docela hustý.



No prosimte, to mam ted ze zacatku jenom upgradovat pole atd.? A pak postavit baraky a kde se vezmou vojaci, co je vse treba? Mam římany :)

Ze začátku dělej jenom pole a pak se pouštěj do dalšího. Na to abych ti to vysvětlil - je to dost složitý. Přečti si návod a FAQ - pak to pochopíš.

Autor:  Matthes [ 2.6.07, 08:15 ]
Předmět příspěvku: 

Jj, cet sem to :) Strategie moc nehraju, tak sem na to drevenej :D

Autor:  Matthes [ 2.6.07, 16:06 ]
Předmět příspěvku: 

A co je tedy lepsi? 1 pole od kazdy suroviny upgradovat jak jen to jde (tedy 1 pole od kazdyho na co nejvyssi urovni) nebo je lepci upgradovat postupne vsechny pole najednou, ale pomaleji?

Autor:  Kikan [ 2.6.07, 20:18 ]
Předmět příspěvku: 

Lepší je dělat všechny postupně. Pak ti to tak nepřijde že jsou moc drahé. Je to sice pomalejší, ale v závěru výhodnější.

Autor:  1maty1 [ 3.6.07, 13:12 ]
Předmět příspěvku: 

cau tohle uz hraju dlouho
doporucenej postup:
vsechny pole/doly dostat na 5lvl s tim prubezne zvetsovat sklady
pak postavit trziste ambasadu a nasockovat se do nejaky velky ali
postavit mlyn
dal stavet pole/doly
tak u poli lvl 7 postavit kasarny akademii a budovy co sou treba na spiony
postavit tak 5-10 spionu
dal stavet pole/doly
pri prvnim vyskytu lvl 10 postavit
kovarnu/slevarnu/cihelnu na 5lvl pekarnu na 5lvl
palac/rezidenci na 10lvl
zalozit druhou vesnici
vyhnat akademinii na 15lvl dilnu na 10lvl shromazdiste na 20lvl staje 10lvl
v akademinii vyzkoumat vsechny jednotky
postavit hrdinsky dvur a jednu nejlepsi konskou jednotku z ty udelat hrdinu
vyhnat hdinsky dvur na 10 -> 15 -> 20lvl postavit vojsko zabrat nejaky opusteny udoli na bonusy

tohle je idealni prubeh kdyz na tebe nikdo neutoci a ty si jen stavis

Stránka 1 z 3 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/