| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| http://travian.cz/ https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=5068 |
Stránka 1 z 3 |
| Autor: | Matthes [ 1.6.07, 19:04 ] |
| Předmět příspěvku: | http://travian.cz/ |
http://travian.cz/ Hraje tu ptakovinu nekdo? Ja zacal na servru 5 a 6, zatim nic moc |
|
| Autor: | Kikan [ 1.6.07, 19:08 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Já už to hraju dlouho na Serveru 2. Už je to tam docela hustý. |
|
| Autor: | Matthes [ 1.6.07, 19:12 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kikan píše: Já už to hraju dlouho na Serveru 2. Už je to tam docela hustý. No prosimte, to mam ted ze zacatku jenom upgradovat pole atd.? A pak postavit baraky a kde se vezmou vojaci, co je vse treba? Mam římany |
|
| Autor: | Jarda S. [ 1.6.07, 19:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
já pařim www.webgame.cz |
|
| Autor: | KrejciBenjamin [ 1.6.07, 20:27 ] |
| Předmět příspěvku: | |
já sem na servru 1 a je to dorá hra. populaci mám asi 460. BOŽÍ HRA |
|
| Autor: | Matthes [ 1.6.07, 20:29 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Plosim plosim nakej postup co mam vsechno delat aby me pak nevydrancovali |
|
| Autor: | Nepér [ 1.6.07, 21:53 ] |
| Předmět příspěvku: | |
je to nemoc a znám jiný způsoby, jak ztratit čas na netu |
|
| Autor: | Martin [ 1.6.07, 21:58 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tak tydlety ptákoviny mě dokážou opravdu rozčílit. Na kolejích to pořád hráli spolubydlící a byli z toho úplně vypatlaný. Dokonce byli kvůli tomu schopný vstát v 5:00 ráno a já jsem se kvůli tomu nevyspal. Mě to přijde jako ztráta času a nesnáším to. |
|
| Autor: | Matthes [ 1.6.07, 22:03 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Je to hrozna hovadina ale ma se zkusit vse ze ano. Stavat v 5 urcite nebudu |
|
| Autor: | Waclav [ 1.6.07, 22:08 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Já to hrál chvilku, ale nějak mi to nechytlo |
|
| Autor: | Kikan [ 2.6.07, 01:25 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Matthes píše: Kikan píše: Já už to hraju dlouho na Serveru 2. Už je to tam docela hustý. No prosimte, to mam ted ze zacatku jenom upgradovat pole atd.? A pak postavit baraky a kde se vezmou vojaci, co je vse treba? Mam římany Ze začátku dělej jenom pole a pak se pouštěj do dalšího. Na to abych ti to vysvětlil - je to dost složitý. Přečti si návod a FAQ - pak to pochopíš. |
|
| Autor: | Matthes [ 2.6.07, 08:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jj, cet sem to |
|
| Autor: | Matthes [ 2.6.07, 16:06 ] |
| Předmět příspěvku: | |
A co je tedy lepsi? 1 pole od kazdy suroviny upgradovat jak jen to jde (tedy 1 pole od kazdyho na co nejvyssi urovni) nebo je lepci upgradovat postupne vsechny pole najednou, ale pomaleji? |
|
| Autor: | Kikan [ 2.6.07, 20:18 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Lepší je dělat všechny postupně. Pak ti to tak nepřijde že jsou moc drahé. Je to sice pomalejší, ale v závěru výhodnější. |
|
| Autor: | 1maty1 [ 3.6.07, 13:12 ] |
| Předmět příspěvku: | |
cau tohle uz hraju dlouho doporucenej postup: vsechny pole/doly dostat na 5lvl s tim prubezne zvetsovat sklady pak postavit trziste ambasadu a nasockovat se do nejaky velky ali postavit mlyn dal stavet pole/doly tak u poli lvl 7 postavit kasarny akademii a budovy co sou treba na spiony postavit tak 5-10 spionu dal stavet pole/doly pri prvnim vyskytu lvl 10 postavit kovarnu/slevarnu/cihelnu na 5lvl pekarnu na 5lvl palac/rezidenci na 10lvl zalozit druhou vesnici vyhnat akademinii na 15lvl dilnu na 10lvl shromazdiste na 20lvl staje 10lvl v akademinii vyzkoumat vsechny jednotky postavit hrdinsky dvur a jednu nejlepsi konskou jednotku z ty udelat hrdinu vyhnat hdinsky dvur na 10 -> 15 -> 20lvl postavit vojsko zabrat nejaky opusteny udoli na bonusy tohle je idealni prubeh kdyz na tebe nikdo neutoci a ty si jen stavis |
|
| Stránka 1 z 3 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|