| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Slintám!!! https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=5257 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | hans [ 17.6.07, 15:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Slintám!!! |
http://www.vyzkouseno.cz/showcar.php?id=108531 Mít 40 000 na proinvestování, přesně vím, co s nima udělat! |
|
| Autor: | CROWACK [ 17.6.07, 16:18 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Slintám!!! |
hans píše: http://www.vyzkouseno.cz/showcar.php?id=108531 Mít 40 000 na proinvestování, přesně vím, co s nima udělat! ...asi mi něco uniklo...co znamená ten typ 717? Já vidím "jenom" extrémě zachovalou 110tku... to už se ty ceny šplhají takhle nahoru?? |
|
| Autor: | Radic [ 17.6.07, 16:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Re: Slintám!!! |
hans píše: http://www.vyzkouseno.cz/showcar.php?id=108531 Mít 40 000 na proinvestování, přesně vím, co s nima udělat! Kočár je to jako nový Určitě je po dědovi |
|
| Autor: | Šemik [ 17.6.07, 18:17 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Nádhera A 717 je Š110L jako je Š105 742.10 Sakra, zase vylejvat sliny z klávesnice... |
|
| Autor: | Serifus [ 17.6.07, 19:07 ] |
| Předmět příspěvku: | |
40 hadrů? Cože? To se zbláznili, ne? jsem zvědavej, kdo to koupí |
|
| Autor: | Drak [ 17.6.07, 19:10 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Kdyby to mělo veteránský značky, tak to možná tu hodnotu má, ale na obyč značkách asisi nee. |
|
| Autor: | Jerry [ 17.6.07, 21:11 ] |
| Předmět příspěvku: | |
je to nadherna zachovala 110 ale 40tisic je opravdu moc kamos kupoval pred rokem 110LS v podobnym stavu nikde ani kousek rezu za 2500 od 75letyho dedy a motor mel najeto 5tis. po GO |
|
| Autor: | Jarda S. [ 17.6.07, 21:13 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jerry píše: je to nadherna zachovala 110 ale 40tisic je opravdu moc kamos kupoval pred rokem 110LS v podobnym stavu nikde ani kousek rezu za 2500 od 75letyho dedy a motor mel najeto 5tis. po GO počítej že tohle je po renovaci a ta neni zadarmo |
|
| Autor: | CROWACK [ 17.6.07, 22:01 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Sadra17 píše: Jerry píše: je to nadherna zachovala 110 ale 40tisic je opravdu moc kamos kupoval pred rokem 110LS v podobnym stavu nikde ani kousek rezu za 2500 od 75letyho dedy a motor mel najeto 5tis. po GO počítej že tohle je po renovaci a ta neni zadarmo No pokud si ji neudelas sam, tak stejne nemas jistotu, ze ju udelal poradne a ze to nebudes delat za par let znovu... |
|
| Autor: | Vít [ 17.6.07, 22:17 ] |
| Předmět příspěvku: | |
ta cena je podle mě velice rozumná, to auto stojí destkrát míň než když bylo nové a přitom je ve stejném stavu, jestli to má v pořádku i techniku (to z fotky moc nepoznáme), tak je to výborný kup pro sběratele. Veteránská testace nebude problém, a nestojí to svět. Jen těch 40 litrů nemám, jinak bych neváhal. |
|
| Autor: | CROWACK [ 17.6.07, 22:54 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vít Široký píše: ta cena je podle mě velice rozumná, to auto stojí destkrát míň než když bylo nové a přitom je ve stejném stavu, jestli to má v pořádku i techniku (to z fotky moc nepoznáme), tak je to výborný kup pro sběratele. Veteránská testace nebude problém, a nestojí to svět. Jen těch 40 litrů nemám, jinak bych neváhal. I kdyby byla všechna technika v pořádku tak minimálně všechy gumový díly tvrdý jak šutr. Kámoš teď takhle koupil 120 po důchodci s poctivejma 30ti tisícema a v průběhu měsíce mu začly týct obě prasátka, spojkovej válec a levá přední brzdová hadice prolínala...tak sme to preventivně poměnili všechno...a nová 110 tehdy stála snad 50 000 a 60 000 erko ne? to je pořád max 2/3 ceny... |
|
| Autor: | Luboš [ 18.6.07, 02:35 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Drak píše: Kdyby to mělo veteránský značky, tak to možná tu hodnotu má, ale na obyč značkách asisi nee. Auto na klasických SPZkách má vždy vyšší cenu než auto definitivně navždy vyřazené z registru a jezdící na veteránských značkách, které mohou být taky klidně příští rok definitivně zrušeny a auto tak odsouzeno k vystavení nebo ke šrotaci... 110L stála na volném trhu zpočátku 89 000 Kčs! Tahle konkrétní vyšla v roce 1974 na 63 450 Kč (+400 Kčs příplatek za pásy?), erko stálo tehdy 78 000 Kčs. |
|
| Autor: | Drak [ 18.6.07, 06:34 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Veteránská značka zvedne hodnotu auta tak o deset patnáct procent, loni jsme přehlašovali 9 vojenských na veterány a hned se o to začínají zajímat sběratelé, na normálních značkách nemáš jistotu, že je všechno originál, na veteránských máš na 90% jisto, že je. Tu hodnotu to nemá, kdyby to bylo eRko, tak jo. Na dvoře mi stojí eRko ze 77, speciál na export z pravostranným řízením, je po částečně provedené kompletní renovaci, bohužel předchozí majitel ztratil dost interiérových dílů, takže ho skládáme dohromady hodně pomalu a v současné době má hodnotu přibližně těch 40.000,- i když je v tom nacpaných dvakrát tolik a je to rarita. |
|
| Autor: | pepakvatropolis [ 18.6.07, 08:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
tak to ještě nic není - znám pána co má 1000MB , se kterou najel za celý život jenom 5000 km !!!!!!!! už jsem mu mockrát říkal, že to koupím, on furt , že to zatím neprodá, ale řekl, že pokud to jednou prodá, tak budu první, koho bude kontaktovat .....ale to auto - úplně nový , nádhera , vše samo původní , prostě paráda .... to teprve slintám ...... |
|
| Autor: | Luboš [ 18.6.07, 19:19 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vojenské auto nemá v civilu čísla žádná, to je zcela jiný případ. Ani auto otestované nemusí být (a téměř nikdy není!) zcela originální, lidé do těch formulářů spoustu odlišných detailů vůbec neuvedou ať již z neznalosti nebo záměrně a testační komisaři také nemohou znát každý typ do posledního šroubku. Když už někdo kupuje hundrtku s deset let propadlou technickou za 40 000 Kč, tak je zcela v jeho zájmu, aby si zjistil, jak to auto v roce 1974 přesně vypadalo. Mimochodem, co je "částečně provedená kompletní renovace" ? |
|
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|