Škoda TechWeb
https://skoda-techweb.cz/forum/

Slintám!!!
https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=5257
Stránka 1 z 2

Autor:  hans [ 17.6.07, 15:21 ]
Předmět příspěvku:  Slintám!!!

http://www.vyzkouseno.cz/showcar.php?id=108531

Mít 40 000 na proinvestování, přesně vím, co s nima udělat!

Autor:  CROWACK [ 17.6.07, 16:18 ]
Předmět příspěvku:  Re: Slintám!!!

hans píše:
http://www.vyzkouseno.cz/showcar.php?id=108531

Mít 40 000 na proinvestování, přesně vím, co s nima udělat!

...asi mi něco uniklo...co znamená ten typ 717? Já vidím "jenom" extrémě zachovalou 110tku... to už se ty ceny šplhají takhle nahoru??

Autor:  Radic [ 17.6.07, 16:21 ]
Předmět příspěvku:  Re: Slintám!!!

hans píše:
http://www.vyzkouseno.cz/showcar.php?id=108531

Mít 40 000 na proinvestování, přesně vím, co s nima udělat!

Kočár je to jako nový
Určitě je po dědovi :D Trochu sem si i zabasnil :lol:

Autor:  Šemik [ 17.6.07, 18:17 ]
Předmět příspěvku: 

Nádhera :!:

A 717 je Š110L jako je Š105 742.10 :wink:

Sakra, zase vylejvat sliny z klávesnice... :roll: :wink:

Autor:  Serifus [ 17.6.07, 19:07 ]
Předmět příspěvku: 

40 hadrů? Cože? To se zbláznili, ne? jsem zvědavej, kdo to koupí :? Jsem viděl zachovalou Octavku o dost starší a v podobným stavu za 10.

Autor:  Drak [ 17.6.07, 19:10 ]
Předmět příspěvku: 

Kdyby to mělo veteránský značky, tak to možná tu hodnotu má, ale na obyč značkách asisi nee.

Autor:  Jerry [ 17.6.07, 21:11 ]
Předmět příspěvku: 

je to nadherna zachovala 110 ale 40tisic je opravdu moc kamos kupoval pred rokem 110LS v podobnym stavu nikde ani kousek rezu za 2500 od 75letyho dedy a motor mel najeto 5tis. po GO

Autor:  Jarda S. [ 17.6.07, 21:13 ]
Předmět příspěvku: 

Jerry píše:
je to nadherna zachovala 110 ale 40tisic je opravdu moc kamos kupoval pred rokem 110LS v podobnym stavu nikde ani kousek rezu za 2500 od 75letyho dedy a motor mel najeto 5tis. po GO


počítej že tohle je po renovaci a ta neni zadarmo :wink:

Autor:  CROWACK [ 17.6.07, 22:01 ]
Předmět příspěvku: 

Sadra17 píše:
Jerry píše:
je to nadherna zachovala 110 ale 40tisic je opravdu moc kamos kupoval pred rokem 110LS v podobnym stavu nikde ani kousek rezu za 2500 od 75letyho dedy a motor mel najeto 5tis. po GO


počítej že tohle je po renovaci a ta neni zadarmo :wink:

No pokud si ji neudelas sam, tak stejne nemas jistotu, ze ju udelal poradne a ze to nebudes delat za par let znovu...

Autor:  Vít [ 17.6.07, 22:17 ]
Předmět příspěvku: 

ta cena je podle mě velice rozumná, to auto stojí destkrát míň než když bylo nové a přitom je ve stejném stavu, jestli to má v pořádku i techniku (to z fotky moc nepoznáme), tak je to výborný kup pro sběratele. Veteránská testace nebude problém, a nestojí to svět. Jen těch 40 litrů nemám, jinak bych neváhal.

Autor:  CROWACK [ 17.6.07, 22:54 ]
Předmět příspěvku: 

Vít Široký píše:
ta cena je podle mě velice rozumná, to auto stojí destkrát míň než když bylo nové a přitom je ve stejném stavu, jestli to má v pořádku i techniku (to z fotky moc nepoznáme), tak je to výborný kup pro sběratele. Veteránská testace nebude problém, a nestojí to svět. Jen těch 40 litrů nemám, jinak bych neváhal.

I kdyby byla všechna technika v pořádku tak minimálně všechy gumový díly tvrdý jak šutr. Kámoš teď takhle koupil 120 po důchodci s poctivejma 30ti tisícema a v průběhu měsíce mu začly týct obě prasátka, spojkovej válec a levá přední brzdová hadice prolínala...tak sme to preventivně poměnili všechno...a nová 110 tehdy stála snad 50 000 a 60 000 erko ne? to je pořád max 2/3 ceny...

Autor:  Luboš [ 18.6.07, 02:35 ]
Předmět příspěvku: 

Drak píše:
Kdyby to mělo veteránský značky, tak to možná tu hodnotu má, ale na obyč značkách asisi nee.


Auto na klasických SPZkách má vždy vyšší cenu než auto definitivně navždy vyřazené z registru a jezdící na veteránských značkách, které mohou být taky klidně příští rok definitivně zrušeny a auto tak odsouzeno k vystavení nebo ke šrotaci...

110L stála na volném trhu zpočátku 89 000 Kčs! Tahle konkrétní vyšla v roce 1974 na 63 450 Kč (+400 Kčs příplatek za pásy?), erko stálo tehdy 78 000 Kčs.

Autor:  Drak [ 18.6.07, 06:34 ]
Předmět příspěvku: 

Veteránská značka zvedne hodnotu auta tak o deset patnáct procent, loni jsme přehlašovali 9 vojenských na veterány a hned se o to začínají zajímat sběratelé, na normálních značkách nemáš jistotu, že je všechno originál, na veteránských máš na 90% jisto, že je. Tu hodnotu to nemá, kdyby to bylo eRko, tak jo. Na dvoře mi stojí eRko ze 77, speciál na export z pravostranným řízením, je po částečně provedené kompletní renovaci, bohužel předchozí majitel ztratil dost interiérových dílů, takže ho skládáme dohromady hodně pomalu a v současné době má hodnotu přibližně těch 40.000,- i když je v tom nacpaných dvakrát tolik a je to rarita.

Autor:  pepakvatropolis [ 18.6.07, 08:21 ]
Předmět příspěvku: 

tak to ještě nic není - znám pána co má 1000MB , se kterou najel za celý život jenom 5000 km !!!!!!!! už jsem mu mockrát říkal, že to koupím, on furt , že to zatím neprodá, ale řekl, že pokud to jednou prodá, tak budu první, koho bude kontaktovat .....ale to auto - úplně nový , nádhera , vše samo původní , prostě paráda .... to teprve slintám ......

Autor:  Luboš [ 18.6.07, 19:19 ]
Předmět příspěvku: 

Vojenské auto nemá v civilu čísla žádná, to je zcela jiný případ. Ani auto otestované nemusí být (a téměř nikdy není!) zcela originální, lidé do těch formulářů spoustu odlišných detailů vůbec neuvedou ať již z neznalosti nebo záměrně a testační komisaři také nemohou znát každý typ do posledního šroubku. Když už někdo kupuje hundrtku s deset let propadlou technickou za 40 000 Kč, tak je zcela v jeho zájmu, aby si zjistil, jak to auto v roce 1974 přesně vypadalo.

Mimochodem, co je "částečně provedená kompletní renovace" ? :D

Stránka 1 z 2 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/