| Škoda TechWeb https://skoda-techweb.cz/forum/ |
|
| Dneska jsem viděl nevídané... https://skoda-techweb.cz/forum/viewtopic.php?f=14&t=5440 |
Stránka 1 z 2 |
| Autor: | Serifus [ 2.7.07, 18:21 ] |
| Předmět příspěvku: | Dneska jsem viděl nevídané... |
Zdravím! Znáte Tatru Betu? Dneska jsem ji viděl. nějakej typ jí měl před domem. Nikdy jsem to neviděl. Dost mě to překvapilo. Je to celý zplácaný ze Škodovek http://electroauto.sweb.cz/tatra.html Znáte??? |
|
| Autor: | Martin91 [ 2.7.07, 18:23 ] |
| Předmět příspěvku: | ... |
tak to je husty jsem v zivote nevidel |
|
| Autor: | deekay [ 2.7.07, 18:26 ] |
| Předmět příspěvku: | |
predne svetla zo 120, volant favo, vyplne dveri favo, dvere felda (upravene), zadne svetla favo pickup, spatne zrkadla favo, ved to je puzzle |
|
| Autor: | Radic [ 2.7.07, 18:29 ] |
| Předmět příspěvku: | |
chlapi! to jezdi tady po dedine uz nekolik let...jmenuje se to Skoda Beta myslim. Je to takovy jakysi pickup |
|
| Autor: | Kubas [ 2.7.07, 18:41 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tohle uz jsem videl taky škodovka a favorit všechno v jednom!Moc se jich nevidí. A na podobnym stylu už jsem videl citroena podobnej ten čumák! |
|
| Autor: | Martin [ 2.7.07, 18:52 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jo, o tom jsem četl, ale ještě jsem to neviděl. |
|
| Autor: | Drak [ 2.7.07, 19:18 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jo, tak to sem viděl i ze spodu, je to posvařovanej rám z jeklu 40 na 40 na 2, budka je z laminátu, motor, nápravy a interiér z favorita, blinkry ze 120. Jinak vše z laminátu dveře ze zesílenýho laminátu s vlepenou výztuhou z kovu, no hrůza, s tím dat ranu, tak zůstaneš sedět na židli s volantem v ruce a okolo nezbude nic, to se zas tatře povedla těsně před vytunelováním slátanina. |
|
| Autor: | CROWACK [ 2.7.07, 20:21 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Par jich u nas jezdi, dost sem je vidal aji v Litomyslu, rikali sme tomu "nakladni stodvaca" podle toho predka...a ze je z laminatu? aspon nezrezne! |
|
| Autor: | hans [ 2.7.07, 21:56 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Tady to jezdí taky, dokonce několik. Vždycky když to vidím, říkám si zlatej Favorit Pick-up |
|
| Autor: | Luboš [ 2.7.07, 22:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Vždyť je to původně Škodovka z Ejpovic (plzeňská). Vzniklo to jako elektromobil, později jich pár dostalo motor z Favorita a ty co se dělaly v Příboru pod nálepkou Tatra už dostávaly motor a palubní desku z hjúndaje. |
|
| Autor: | Šemik [ 3.7.07, 11:36 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Já to znám, v plzni je jich dost Ale já dneska viděl Škodu 1202 STW tmavě modrou co byla jako nová |
|
| Autor: | Bukaj [ 10.7.07, 11:08 ] |
| Předmět příspěvku: | |
Jo, taky jsem jich za život viděl dost, ale ani jedna z nich nebyla elektromobil - všechny měly výfuk a "motor" |
|
| Autor: | pajavlk [ 12.7.07, 20:15 ] |
| Předmět příspěvku: | |
U nás tohle maj městský policajti a technické služby. Pro mě je to celkem běžné auto.Splácaný je to teda slušně, ale ona třeba taková Karosa Oaza je na tom podobně, ikdyž ne tak moc jak tohle. |
|
| Autor: | cyz [ 17.8.07, 14:42 ] |
| Předmět příspěvku: | |
U nás to taky mají policajti, vozí v tom opilce, jednou jsem v tom málem skončil |
|
| Autor: | Nepér [ 17.8.07, 14:52 ] |
| Předmět příspěvku: | |
| Stránka 1 z 2 | Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|